SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Muczakos- ale Ci dobrze!
no może mam to coś w sobie .. ;d

Roli- takich "perełek" jest coraz więcej niestety.
hahaha ale wiosłowanie sztangą w prawie pozycji stojącej to musi być coś :D ciekawe że ten delikwent wgl chciał ćwiczyć plecak :D

Polako- hhehe wchodze w to! :D nawet 50% dostaniesz :D

Seba- jak narazie, nie chciałabym tego robić. nie czuje się w tym pewnie

Hannah- haha a dostane lajka od Ciebie ? :D
Moim planem jest szkoła wojskowa :) marzenie :) wiadomo, w życiu różnie bywa dlatego trzeba mieć jakąś alternatywę. jeśli z szkołą wojskową nie pyknie to jakiś AWF + różnie kursy/szkolenia etc właśnie pod kątem trenera

Doris- no może tak myślą- ja na pewno nie skasowałabym ich tak jak dzisiejsi trenerzy :D

dziś jeszcze byłam na saunie :) 2 sesje - 18min i 12 min (teraz w sumie myślę, że troche przeholowałam, ale co tam, lubię się saunować :D)

odnośnie tych "perełek" co o pomoc się mnie pytają.
- jedna chciała się "umięśnić" jednocześnie paląc tkankę tłuszczową (a ja sie pytam da się tak?!)
- druga się mnie spytała co ma zrobić bo chce schudnąć.. ja jej mówie deficyt kcal + trening siłowy + ew kardio/interwał, a ona mi mówi, że nie chce mieć mięśni jak ja :@
- trzecia szczyt wszystkiego- co prawa nie pytała się mnie o "przepis na sukces" ale chciała mi wmówić, że od SIATKÓWKI jej NOGI UROSŁY (WTF ?!?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
A tutaj mój ulubiony napój light <3
Z reszta, nawet bardziej wolę napoje light niż te zwykłe - nie dlatego, że nie maja kcal.. przestawiłam się po prostu i lepiej wchodzą :D

I tutaj mam pytanko dla was- jaki jest wasz stosunek do napojów light/słodzików? Jak to się ma odnośnie kondycji organizmu? (nie chodzi mi o psucie sie zębów ;d mam na myśli trzymanie wody)




Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-01-09 18:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ode mnie lajka masz jak w banku
a co to tej szkoły wojskowej to ja bym się bała najbardziej skoszarowania i wstawania o 6
mam znajomego , co studiuje na Wacie i mówi ,że lekko nie jest :)
ale Ty twarda babka jesteś , dałabyś sobie radę :p

Chętnie też się dowiem czegoś o słodzikach , bo ostatnio używam w niebotycznych ilościach : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja tam nic do nich nie mam aczkolwiek już mi się znudziły napoje zero więc ładuje s w siebie herbatki jakieś owocowe (oczywiście ze słodzikami) :D
Generalnie nie szukałabym powodu w słodzikach odnośnie trzymania wody. Używam odkąd zaczęłam chodzić na siłownię.

Tak z ciekawości - po ile lat mają te Twoje cudaki zadające takie pytania? I jakie są u Was ceny jeżeli chodzi o współpracę z trenerami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Z tymi słodzikami itp. to jest ciekawy temat Na pewno nie łapią widocznych ilości wody, ale czy odstawienie ich może pomóc w uzyskaniu jeszcze suchszego wyglądu na scenie? Mnie samego męczy to pytanie. Jeśli już mowa o odstawianiu słodzików, to trzeba pamiętać też o odżywkach i suplementach, bo śmieszy mnie jak ktoś mówi, że odstawił słodziki, a pije szejki białkowe i suple przecież one też są czymś słodzone
Niektórzy zawodnicy odstawiają wszystkie tego typu dodatki przed startem.. wiem, że np. Andrzej Maszewski odstawiał wszystkie proszki na dwa tygodnie przed docelowymi zawodami i jechał na samym jedzeniu. Twierdził, że one lekko przytrzymują wodę pod skórą. Inny przykład, który widzieliśmy jesienią na MPJ, zwycięzca klasyka - młodszy z braci Gałęzowskich, docięty do kości, podobnie jak rok temu jego brat, który wygrał Debiuty w 90tce z wagą 82kg, a potem zdobył vce-mistrzostwo Polski do 85kg. Również docięcie zabójcze. Oni też nie stosują słodzików, nie piją napojów zero itd. Może mają takiego gena, a może to coś więcej
Niczego nie sugeruję, ale to temat nad którym sam się zastanawiam może przed MP zrobię mały eksperyment, na pewno nie zaszkodzi, a czy pomoże coś? zobaczymy

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laura to też moja ulubiona pepsiiiiiiiiiiii
Ja tan słodziki stosowałam zawsze i nie wiem czy mają na mnie jakiś negatywny wpływ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
poza sezonem na pewno nie mają, ale przy bardzo niskim poziomie tłuszczu kiedy najmniejsze szczegóły decydują o formie, mogą mieć (nie mówię, że mają, bo tego nie wiem)

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
lauraa96

- jedna chciała się "umięśnić" jednocześnie paląc tkankę tłuszczową (a ja sie pytam da się tak?!)
- trzecia szczyt wszystkiego- co prawa nie pytała się mnie o "przepis na sukces" ale chciała mi wmówić, że od SIATKÓWKI jej NOGI UROSŁY (WTF ?!?)


obie opcje są jak najbardziej możliwe

Odnośnie słodziaka, nie ma raczej on wpływu na formę i trzymanie wody. Ja odstawiam dla świętego spokoju, ale jak się nie mylę Adam i Bartek jadą na nich do końca i z wodą nie mają problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Hannah00
Ode mnie lajka masz jak w banku
a co to tej szkoły wojskowej to ja bym się bała najbardziej skoszarowania i wstawania o 6
mam znajomego , co studiuje na Wacie i mówi ,że lekko nie jest :)
ale Ty twarda babka jesteś , dałabyś sobie radę :p

Chętnie też się dowiem czegoś o słodzikach , bo ostatnio używam w niebotycznych ilościach : )


to zakładam fajnpeeejdż!

odnośnie szkoły wojskowej- nie mam problemu z wczesnym wstawaniem, trenując pływanie wstawałam przed 5 :) i wiem, o tym, że w tej szkole rygor jest na porządku dziennym ;)

Doris.K
Ja tam nic do nich nie mam aczkolwiek już mi się znudziły napoje zero więc ładuje s w siebie herbatki jakieś owocowe (oczywiście ze słodzikami) :D
Generalnie nie szukałabym powodu w słodzikach odnośnie trzymania wody. Używam odkąd zaczęłam chodzić na siłownię.

Tak z ciekawości - po ile lat mają te Twoje cudaki zadające takie pytania? I jakie są u Was ceny jeżeli chodzi o współpracę z trenerami?


dwie są starsze o 2 lata trzecia bodajże o 6 lat :)
na siłce na którą teraz śmigam, pakiet 10 treningów - 800zl / jeden trening - 100zl
nie wiem jak to się ma z doborem diety

Mariusz_Prz
Z tymi słodzikami itp. to jest ciekawy temat Na pewno nie łapią widocznych ilości wody, ale czy odstawienie ich może pomóc w uzyskaniu jeszcze suchszego wyglądu na scenie? Mnie samego męczy to pytanie. Jeśli już mowa o odstawianiu słodzików, to trzeba pamiętać też o odżywkach i suplementach, bo śmieszy mnie jak ktoś mówi, że odstawił słodziki, a pije szejki białkowe i suple przecież one też są czymś słodzone
Niektórzy zawodnicy odstawiają wszystkie tego typu dodatki przed startem.. wiem, że np. Andrzej Maszewski odstawiał wszystkie proszki na dwa tygodnie przed docelowymi zawodami i jechał na samym jedzeniu. Twierdził, że one lekko przytrzymują wodę pod skórą. Inny przykład, który widzieliśmy jesienią na MPJ, zwycięzca klasyka - młodszy z braci Gałęzowskich, docięty do kości, podobnie jak rok temu jego brat, który wygrał Debiuty w 90tce z wagą 82kg, a potem zdobył vce-mistrzostwo Polski do 85kg. Również docięcie zabójcze. Oni też nie stosują słodzików, nie piją napojów zero itd. Może mają takiego gena, a może to coś więcej
Niczego nie sugeruję, ale to temat nad którym sam się zastanawiam może przed MP zrobię mały eksperyment, na pewno nie zaszkodzi, a czy pomoże coś? zobaczymy


na fanpage pewnego kulturysty (zabij mnie, nie pamiętam kto to był) przeczytałam, że to właśnie slodziki/waldeny trzymają wodę i kilka tyg przed docelowym startem nie stosuje ich.
jestem ciekawa Twojego eksperymentu :D ciekawe jak wyjdzie :)

SebastianMielecki
lauraa96

- jedna chciała się "umięśnić" jednocześnie paląc tkankę tłuszczową (a ja sie pytam da się tak?!)
- trzecia szczyt wszystkiego- co prawa nie pytała się mnie o "przepis na sukces" ale chciała mi wmówić, że od SIATKÓWKI jej NOGI UROSŁY (WTF ?!?)


obie opcje są jak najbardziej możliwe

Odnośnie słodziaka, nie ma raczej on wpływu na formę i trzymanie wody. Ja odstawiam dla świętego spokoju, ale jak się nie mylę Adam i Bartek jadą na nich do końca i z wodą nie mają problemu.




jak to?
- w pierwszym przypadku- przecież do rozrostu mięśni potrzebna jest nadwyżka kcal, a taki stan sprzyja też otłuszczaniu. wiadomo, jeśli robimy to z głową fat nie straszny :) (pomijam ludzi na bobmie, bo to inny temat)
- w drugim przypadku- przecież mięśnie potrzebują konkretnego bodźca do stymulacji. dodam, że takowa lasencja nie trenowała wyczynowo a rekreacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Zależy co robiła na treningach tej siatkówki ja jak grałem w piłkę za dzieciaka, to robiliśmy przysiady z partnerem na plecach, setki "żabek" itd.. Nogi były chude jak cała reszta, ale jak zacząłem je trenować na siłowni, to praktycznie od razu robiłem serie przysiadów ze 100kg na karku, po roku już siadałem 170

Pewnie jakbym podczas grania w piłkę jadł jak normalny facet, a nie jak uciekinier z oświęcimia, to też bym miał duże uda

Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2015-01-10 12:42:48

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium