SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Laura no wygladasz super :) szpagat no podziw :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
SEVEN - dla mnie taki interwal jest x razy cięższy dlaczego ? Bo każdy jest w stanie naparzac na max przez 15 czy 30 s.. a tutaj tempo jest lżejsze i dodam, że 2 min są gorsze niż ta 1 min, bo przez tą 1 min mogę się trzymać bieżni. Wiec podczas dłuższych odcinków czasowych walczysz z psycha spróbuj
Z reszta robie to co mi trenejro proponuje

HEKADE - właśnie a interwal juz sam w sobie o czymś świadczy i logiczne, że nie można robić sobie go lajtowo wtedy straci to sens przecież

CIELU - dziękuję

POPURI - a ja nie lubię takich włosów
Tutaj nie ma czego uczyć masz się rozciągać i to często, długo

Dziś DNT, jedynie byłam na basenie coś skorzystać z słoneczka jeszcze
Miska praktycznie taka sama jak wczoraj (zero wungla i samopoczucie było / jest ok) , jutro planowo bareczki, już myślę jak je skatuje W końcu barki nigdy nie za duże! 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
flex1976
Doris.K
flex1976
można i zrobić 3 ćwiczenia -wszystko zależy jak
jedni robią ponad 6 tylko po co
Laura akurat się nie opierdlala - zapewniam


Ci którzy robią ponad 6 rozumiem, że niepotrzebnie wg Ciebie?







chodziło mi raczej o jakość tych ćwiczeń



A no chyba, że

Laura- Myślisz, że jak ktoś za młodu się nigdy nie rozciągał to teraz bez problemu po kilku tygodniach rozciągania jest jeszcze w stanie to nadrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris oczywiście, że bd mieć z tym duży problem i w kilka tyg na pewno nie zrobi np szpargatu. Ścięgna przez długi czas były spięte, wiec długo potrwa zanim bd bardziej mobilne. Tutaj nie chodzi o poziom czy stopień zaawansowania przy rozciaganiu a o regularność i nie zaniedbywanie tego. I dodam od siebie, że genetyka tez ma nie małe znaczenie bo np ja zawsze byłam gibka i wcale nie musiałam nie wiadomo ile się rozciągać by zrobić wcześniej wspomniany szpagat. A że za trenowania pływania rozciagalam się bardzo często to teraz mam efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
lauraa96
Doris oczywiście, że bd mieć z tym duży problem i w kilka tyg na pewno nie zrobi np szpargatu. Ścięgna przez długi czas były spięte, wiec długo potrwa zanim bd bardziej mobilne. Tutaj nie chodzi o poziom czy stopień zaawansowania przy rozciaganiu a o regularność i nie zaniedbywanie tego. I dodam od siebie, że genetyka tez ma nie małe znaczenie bo np ja zawsze byłam gibka i wcale nie musiałam nie wiadomo ile się rozciągać by zrobić wcześniej wspomniany szpagat. A że za trenowania pływania rozciagalam się bardzo często to teraz mam efekt


W skrócie - szkoda mojego czasu
Dzięx.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Żadne szkoda ! Kurde a chciałam Cię zachęcić mięśnie mogą zacząć szybciej rosnąć, może to Cię przekona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
lauraa96
Żadne szkoda ! Kurde a chciałam Cię zachęcić mięśnie mogą zacząć szybciej rosnąć, może to Cię przekona?


Tym bardziej nie Jakoś znacznie większa ilość mięśni mi nie potrzebna już- jakoś nie mam na nie parcia. Więcej mięśni, więcej wody i tego wszystkiego , większa waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Moja teściowa ostatnio przywiozła z Portugalii tunczyki w puszcze... fajnie ze nasze puszki mają zazwyczaj 120 g. U nich 380 a ostatnio próbowałam wątróbkę z dorsza - jak podejdziesz w sklepie to kupuj. Genialna ! A co do szpagatu - juz mnie boli ....ała !


Zmieniony przez - Iccana w dniu 2015-08-30 22:57:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
DORIS - ale im więcej masz mięśnia na sobie tym więcej kcal spalasz w spoczynku = możesz ogólnie więcej jeść bez konsekwencji większych a ja miałam na myśli suchą masę mięśniową a nie jakiś tam fat z wodą

ICCANA - wątróbka z dorsza dziwni brzmi no ale jak nie skosztuję to się nie ma co wypowiadać jeśli smakuje równie dobrze co ta tuna to trzeba spróbować !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium