SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
tak
tylko Sebie chodzi o to, że stosunkowa dużo ilość tłuszczu na diecie tłuszczowej, jest trudna do przetrawienia ze względu na ograniczona moc lipaz, żółci itp ( nie mówimy o transach )

Po prostu relatywnie duża ilość tłuszczu raczej zostanie zemulgowana i wydalona niż odłożona w adipocytach
Z kolei cukier bardzo łatwo się gromadzi
Mówimy o diecie LC :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Właśnie to jest dobre w tej diecie, że to jest praktycznie nie możliwe. Wiadomo jak ktoś bardzo się postara to wszystko się uda, ale nawet nie licząc kcal jedząc według apetytu, trzymając się zasad tłuszczówki to nie ma takie opcji, a przy high carb bez problemu można to zrobić.

Hekade zrób test, zjedz 800g tłuszczy, ale trzymając się zaleceń i produktów odpowiednich. Skończyć się to może tak, nie podołasz, zwymiotujesz lub zaliczysz długie posiedzenie na wc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
A jakie sa wedlug ciebie zasady tłuszczowki?


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2015-09-06 19:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
mysle ze to pomysł całkowicie z dupy przeskakując z dnia na dzien na taką ilosc fatu, miałem na mysli stopniowe dochodzenie do danej ilosci makro a nie od razu wp******ić się na taką ilosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Laura, w pozie bicki przodem Ci tak najszersze wychodzą że nie jeden forumowicz pozazdrości :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
kaloria kalorii nie jest równa gdzies na ang forum widzialem test/eksperyment. Grupa badaczy jadła o 2000tys kcal więcej . Jedni z weglowodanow, drudzy z tluszczu ( w sensie nadwyzka kalorczyna od stałej diety- nie pamietam teraz wartości). Łatwo wywnioskować, która grupa się zalała bardziej :)

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
cvfdbkz
A jakie sa wedlug ciebie zasady tłuszczowki?



Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2015-09-06 19:24:43


Przede wszystkim mała ilość węglowodanów 0,5g-1g/ kgmc, pozyskujemy je głównie z warzyw.
Odpowiednie proporcje b:t w zależności od celu.
Odpowiednie produkty.

Nie jestem specjalistą od tej diety, dopiero się w nią zagłębiam, dobrze to wyjaśnia Robert Piotrkowicz na swoich szkoleniach z diety tłuszczowej i powie ci to samo co ja, że nie ma opcji na niej się zalać stosując się do zaleceń tej diety.

Podstawowym błędem który popełniają ludzie jest za duża ilość białka, a za mała ilość tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
byłem na tego typu diecie w 2013-2014 zanim był na nia taki hype, i chyba najlepszy okres masowy w zyciu ale uwierz mi ze da sie na niej zalac, praktyka nie pokrywa sie zbytnio z teoria bo finalnie nadyzwka kcal bedzie odkladac sie w tluszcz tak czy siak.

Piotrkowicz zrobilby forme na wszystkim czy to tluszczowka czy to LF czy to +4g bialka na kilogram reszta na srednim poziomie czy to cokolwiek innego. Taki typ. Jedyny Polski pro wiec brac z niego przyklad albo podawac go jako przyklad ma sie tak samo jak porownywanie, wzorowanie sie na Colemanie czy Yatesie.

I przedewszystkim ilosc weglowodanow typu 0,5-1kg/mc jeszcze pozyskiwana z warzyw na dluzsza meta nie wystarczy i tak. Nie realne zeby na dluzszy okres czasu ciezko cwiczac trzymac wegle na tak niskim poziomie. Tego po prostu sie nie da zrobic.



Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2015-09-06 23:45:51

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2015-09-06 23:46:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
O tp to ja juz kiedys mowilem ze czlowka pro robi forme na kazdej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
pat34
Laura, w pozie bicki przodem Ci tak najszersze wychodzą że nie jeden forumowicz pozazdrości :D

no bez przesady ale dzięki

co do diety HF, wole nie próbować ładować w siebie fat i sprawdzać czy mnie zaleje no ale przecież nadmiar kcal powinien się odłożyć ?
a co don naszego Prosa, nawet gdyby jadł g*wno za przeproszeniem forme by zrobił
każda dieta ma swoje plusy i minusy

to jak już poruszamy takie tematy, ja świetnie się czuję na HF i najchętniej zrezygnowałabym wgl z węgli, ale jak do tego ma się tarczyca? istnieje coś takiego jak bezpieczna podaż ww ?

a z takich newsow to dziś trening z Hekade
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium