SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
u mnie na studniowce po 2piosence bylem bez krawata i rozpieta koszula :P a przed 23 mam od kolegi przywiozla nam zgrzewke bolsa bo braklo :-% o godz.1 w nocy zostalismy wywolani na korytarz i pare osob musialo isc spac do auta :-% ogolnie to jak zobaczylem zdjecia to tanczylem przytulasy z pani z matematyki,chemi i z mamusiami od kolezanek i kolegow co pilnowaly porzadku :-%

teraz to pewnie co 2osoba selfie i najlepsze kreacje itp :D nie wiem bylem z 4lata temu na studniowce u mojej ex to wtedy kolesia z jej klasy juz dziewczyna wyprowadzala przed POLONEZEM czy WALCEm to co na poczatku sie tanczy :P teraz to bym im pokazal dopiero jak sie bawi jakbym arsenalem polecial jeszcze tak na massia jakbym byl :-%

ale poczekam co u modej bo kolezanki ma fajne na pewno :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hahaha Amber u mnie całe szczęście dluuugiej kiecy juz nie bylo ale czarna oczywiscie ;)
Jak przypominam sobie te chwile to smiech mnie ogarnia ;)

Marcin - niezly z Ciebie podrywacz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Widziałem, że Laura miała za długą kieckę, bo nogi zasłaniała aż szkoda taką nogę chować.. tyle przysiadów poszło na marne

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
ma sie to cos :% wtedy 86kg :D teraz bym zagral bardziej na tzw lizusa wiesz wlosy na gel usmiech z avataru koszula slim fit ale jedynie czego bym nie zmienil to filandi i whisky :-% i calej reszty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
hahaha Polako zmiazdzyłes system Ty Alkusie jeden :D

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris to fajnie, że już się załapałaś na krótką kiece - w tej długiej polonez i potancówki nie były łatwe tak sie plątało to
Polako szybko się rozbierałeś... no grubo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
ja pije srednio 2-3razy w roku
sunrise trwa 3-5dni to lece od slaska az po kolobrzeg przez niemcy wracając
urodziny lub wesele i barborka lub sylwester tak nie tykam w ogole nic ale jak juz ide lukiem to grubo i bez zahamowan wtedy szybko mnie zobaczysz bez koszulki na srodku sali lub tez jak rzucam lodem z gorzoly i latam z wiaderkiem na glowie po kolejna flaszke do baru :D
u siostry na weselu jak braklo whisky to polecialem do sklepu po 2x0,7 :D
kazdy jest czlowiekiem a mlodsc ma swoje prawa i musze sie wybawic tez jak kazdy inny :P
czekam az z mloda sie trafie w katowicach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
POLAKO - jesteś niemożliwy! u mnie studnióweczka nie była tak szalona jak u Ciebie ;D

MARIUSZ - wcale nie była jakaś długa, była przed kolana :-@ gdybym miała krótszą to przy tych tańcach tyłek miałabym na wierzchu :-@

AMBER - teraz zdażają się laseczki, które ubierają kiecki do ziemi - z pewnością się wyróżniają, ale jak widzę, ile zachodu miały żeby się nie wywrócić czy też dobrze bawić na parkiecie :-@ więc stawiam na krótszą!

______________________________________________________________________________________________________________

tak więc w zeszłą sobotę miałam studniówkę w HOTELU GOŁĘBIEWSKIM W WIŚLE. Miejsce bardzo ekskluzywne, sala była ogromna, ale wszystko fajnie się zgrało bo było nas sporo - łącznie 5 klas. W sobotę trening odpuściłam, od rana kosmetyczka, fryzjer, wizaż - czas zleciał. Ale za to jechałam do Wisły z zakwasami barków i brzucha :-@ Bawiłam się od 18, na początku wiadomo bardzo oficjalnie - polonez, walc, podziękowania itp itd... ale później to już było bajlando ;D wróciłam do domu po 7! W sobotę miałam mieć cheata, ale przed wyjazdem do Wisły nie było czasu zbytnio jeść, a na studniówce pomimo mega dobrego żarcia (szwedzki stół) jakoś nie wpadło go za wiele, wolałam się nie opychać bo jeszcze kiecka my mi pękła :@ na bank byłam poniżej swojego zapotrzebowania, bo tańczyłam dobre pare godzin, łydki również poczuły nieźle bo szpile to miałam mega wysokie ;D
z soboty na niedziele spałam 3h. Postanowiłam sobie również pojeść. na śniadanko wpadły kanapki z miodem, masłem orzechowym, bananem, migdałami + białko na mleku, później filet z kury zapiekany z serem i pieczarkami z ziemniakami pieczonymi + zestaw surówek.
Brak namówił mnie na trening :D nie odmówiłam, zrobiłam ciężki, mega intensywny obieg.

1. Suwnica 15rep + martwy ciąg z hantlami 15rep + przysiad sumo 15 rep x3
2. Wyciskanie na hammerze 12rep + ściąganie do klatki szeroko x3
3. Wymach boczny stojąc 12rep x3
4. Wyciskanie hantli siedząc 12rep x3
5. Uginanie przedramion na wyciągu górnym chwyt neutralny 12rep + uginanie z suplinacją stojąc 12 rep x3

20 MIN CARDIO orbitrek

pompki na hantlach 10 rep + przeskakiwanie w podporze o ławeczkę 30rep + przysiad z wyskokiem 12rep x3

w wszystkich ćwiczeniach był zapas - trening miał mnie zajechać ale intensywnością, nie ciężarem
po treningu pojechałam na pizze ;-3 wpadły 2,5 kawałka w da grasso
a później to lody, ciasteczka i chipsy :-3 oczywiście nie zjadłam wszystkiego :D

kurde, doszło do mnie, że na prawdę mam mało zdjęć z studniówki, większość ma nauczyciel z informatyki, mnie nie było w głowie robienie zdjęć, tylko zabawaaaa
oczywiście piłam na imprezie, ale na spokojnie, bez szaleństw :) w każdym razie rano obudziłam się bez kaca, byłam zmęczona ale tylko i wyłącznie z braku odpowiedniej ilości snu. Za to dziś odespałam - 11 godzin :d
dziś już miska trzymana, za niedługo będę wprowadzać zmiany zarówno w treningu jak i w misce. z racji wczorajszego czitowania dziś były nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
STUDNIÓWECZKA






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
wczorajsze śmieci

swoją drogą ciastka z PP najlepsze.. a o lodach nie wspomnę









Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium