SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Seven - podsmażam czosnek, później dodaję paprykę z cukinią, następnie obrane ze skórki pomidory - to duszę, aż woda w miarę wyparuje a z pomidorów zrobi się ciapa wiadomo przyprawiam - papryka wędzona/ oregano + bazylia/ chili/ pieprz/sól. Czasami dodam łyżeczkę jakiegoś koncentratu pomidorowego. Później dodaje ugotowany ryż, masło i ser - mieszam i gotowe !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
popuri
coś taka mniejsza się wydajesz :D


Babcia jeść nie daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
DORIS - daje ! Przywiozłam sobie od babci swojskie jajeczka

20.08.2015

Wpadło po śniadaniu 25 min interwalow na bieżni + impreza urodzinowa mojego brata. Ogólnie planowałam sobie wrócić na spokojnie ok 1 do domu, ale niestety ciężkie życie kierowcy i trzeba było parę osób zawieść niestety nikt nie rozumie, zwłaszcza po %%, że niektórzy są juz zmęczeni i chcą iść np spać. Cały dzień w sumie musiałam się przeglodzic by w nocy nadrabiać makro
Na szczęście nie pękłam, ale już w domu (wróciłam grubo po 4) zjadłam 4 orzechy brazylijskie
Dziś w efekcie czuje się choćbym piła i szalała cała noc, spalam ok 5h. Treningu dziś nie robie bo nie mam na niego ochoty to raz, a dwa siły tez nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Wypoczniesz i jutro zrobisz ze zdwojoną siłą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Też dziś odpoczywam, do tego sobota i niedziela również ale za Twój trening oczywiście trzymam kciuki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
ICCANA, DORIS - moc dziś była !

22.08.2015

dziś wypiska ciut wcześniej, za niedługo zbieram się do spiża, nasz forumowy kolega Polako zaprosił mnie na urodziny na szczęście będę mogła wrócić o której będę chciała, więc pewnie max o 2 będę w domu swoją drogą przy okazji go ochrzanie, niech się bierze za uzupełnianie dziennika hehe w sumie gdyby nie on to nie byłoby mnie tu z wami

dziś machałam NOGI

1. Uginanie na maszynie jednonóż x 15-12-10 + obunóż x 15-12-10

2. Martwy ciąg z hantlami 3 x 25-20-15 progresja
+ regres samą sztangą na 60 repow tutaj była zabawa - po paręnaście repow rumuński, klasyczny, mcnpn

3. Wykroki na suwnicy z stałym napięciem 4 x 15-12-10-10 progresja

4. Wejścia na podest z mocnym akcentem na dwójki 4 x 12 na nogę
3 serie z sztangą 10kg, ost seria bez ciężaru

5. Platz siady bardzo nisko z hantlami (9kg) 4 x 25

6. SS
- hip trust z sztangą 30kg 3 x 12
- unoszenie nóg leżąc na ławeczce skośnej 3 x 12

uginanie siedząc robiłam inaczej niż zazwyczaj, tzn nie opierałam pleców i byłam pochylona do przodu - w efekcie mega bolały mnie dwójki, nie pamiętam kiedy mnie tak piekło także bardzo polecam
praktycznie w każdym ćwiczeniu był akcent na pośladki (i ogólnie uważam, że je ciut poprawiłam )
ten tydzień treningowy mam już zamknięty i był taki jaki planowałam - bez dropów, z mega spięciami, akcentami na zdecydowanie mniejszych ciężarach przy zachowaniu nienagannej techniki. i uważam, że warto było zrobić taki tydzień, może cun troszkę odsapnął

tutaj po treningu, sry, że zmazane, ale po treningu byłam jak z waty haha


MISKA:

1. 25g białko jaja, 30g żółtko, 38g boczek wędzony, 15g ser mozarella, 6g masło klarowane
2. 75g kury, 65g ryżu
3. 75g kury, 35g ryżu, 25ml olej lniany
4. wpadnie mięso z udka kurczaka z olejem lub masłem
5. planowo 140g karkówki

dziś sensownie udało mi się porozmawiać z mamą na temat moich zjazdów po posiłkach B + W i w przyszłym tyg zmierzy mi poziom glukozy na czczo i po posiłku B + W



a tutaj jest mega dużo warzyw, a posiłek wgl nie syci.. teraz już nic nie zaspokoi mojego apetytu haha




Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-08-22 20:59:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to masz tak samo jak ja z apetytem ze nic nie syci;d

udanej imprezki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Spokojnie tam, bo sobie za bardzo deficyt pogłębisz :D

rzeczywiście dajesz te 38 g boczku i 6 g masła :D ? takaś dokładna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Nie wiem jak Wy to robicie , że macie takie duże posiłki i dalej głodni hehe Laura , masz napewno porównanie pupy na zdjęciach ! Wstawila byś !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Posiłki mogą być duże objętościowo, ale co z tego jeżeli mało kcal :D

Iccana, jestem za :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium