SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
i sie jeszcze okaze ze Laura jutro sie obudzi 2x większa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
U mnie by pomyśleli, że się przeżarłem i woda naszła wracaj do zdrowia i mocnych treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dobrze ze nie różyczka bo to gorsze dziadostwo, ja kiedyś miałem to przechodziłem to dosyc intensywnie co w efekcie wykluczyło mnie wtedy na prawie 2 tyg z treningów;/

Zdrowiej Laura





Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-08-24 10:24:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wspolczuje i oczywiście zdrowia zycze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lauraa96
WIKTOR - chcesz mi napisać, że mi pk redu tez nic nie zostanie ?

Ludzie, dziś masakra poranek! Wcześniej wstałam, bo miałam dziś z bratem jechać do Łukasza na konsultacje i trening.. patrzę na siebie w lustrze i dosłownie nie wiedziałam co się dzieje! Jestem cała czerwona, popuchnieta, nogi, ręce, palce.. najbardziej na twarzy wyglądam jakbym wpadła w pokrzywy! Mama podejrzewala, że to rozyczka. Poszłam do lekarza, na szczęście jest to jakaś pokrzywka, dostałam pierwszy zastrzyk w pupę i w sumie rodzinka uważa, że jest ciut lepiej.. mam nadzieje, ze zlezie ze mnie to jak najszybciej w efekcie dziś DNT. .


Troche napewno zostanie

Rok temu mialem podobnie, u mnie to byla jakas reakcja alergiczna na starego kruczaka. Tez caly spuchlem, czerwony, wszystko mnie strasznie swedzialo i pozniej bąble zaczely wyskakiwac. Na sorze po 5ciu godzinach mnie wkoncu przyjeli jak juz zaczalem sie dusic %) dostalem zastrzyk z hydrocortisonu i cos tam jeszcze. Na drugi dzien sladu nie bylo wiec sie nie martw, Tobie tez napewno szybko przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
kurde nastąpiła reaktywacja
musiało mnie coś wczoraj uczulić, bo dostałam zastrzyk przeciw histaminowy/ przeciwalergiczny (dexaven) i w sumie teraz po opuchliźnie nie ma śladu ale normalnie rano nie umiałam oczu otworzyć, kciuków zgiąć przez opuchliznę no i ogólnie wyglądałam choćbym miała bardzo bliski kontakt z toną pokrzyw ogólnie rano chciało mi się już ryczeć, bo wiązało się to z odpuszczeniem treningów ale koniec końców zbieram się na siłkę ! jestem ciekawa tylko, co mogło mnie tak uczulić.. bo jadłam wczoraj produkty, które mam na co dzień w diecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
No... całe szczęście, że Ci przeszło :D
Udanego treningu! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Udanego treningu w takim razie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Laura ja miałem kiedyś taką akcje i tego dnia pare godzin prezd tą akcją zjadłem normlane 2-3 kromki chleba z margaryną i szynką i podejrzewałęm ze to przez margarynem bo skłądem nie grzeszyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
pewnie wyj**ka, jakiegos produktu Dobrze ze juz lepiej, pewnie konkretny opuchlik byłas

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium