SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Na moje to przy ściąganiu podchwytem plecy w ogóle nie pracują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Skąd takie spostrzeżenia? Co robię według Ciebie nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
raczej mało widać na tym filmiku ,można jedynie odnieść wrażenie że słabo łopatki pracują
ale na żywo nie widziałem nigdy nieprawidłowości

co do diety to słuchaj się trenera bo gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść
im mniej doradców tym lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
z ściąganiem w podchwycie czy podciąganiem jest problem po prostu natury biochemicznej, że zawsze te bicepsy będą znacznie angażowane, ale Laura na pewno nie ściąga samymi ręcami, to nie ten poziom o takie błędy posądzać :D
Jeśli chodzi o podchwyt to ja lubię robić taką wersję, gdzie ruch bardziej po łuku niż pionowy


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Chodzi mi o prace łopatek, są one jedynie "rozciągane" nie ma tam spięcia mięsnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ludzie się za bardzo skupiają na retrakcji / protrakcji łopatki przy ćwiczeniu pleców ale to nie jest jedyna płaszczyzna ruchu, szczególnie jeśli chodzi o zaangażowanie najszerszego grzbietu - jeszcze mamy przywodzenie do tyłu, opuszczanie właśnie ramion podniesionych.
Samo spięcie łopatek ( zbliżanie je do siebie ) to zaangażowanie głównie mięśnia czworobocznego )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 107 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6235
moje osobiste spostrzezenia do sciagania wyciagu gornego podchwytem sa takie, ze lepiej czuje miesnie obłe, gdy ruch wykonuję w mniejszym zakresie (opuszczam do połowy ) i ściągając ruchem po łuku ( jak popuri ) przytrzymuję w fazie spięcia , gdy drążek dotyka już mostka bądź niżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
no właśnie podobnie jak Sebastian tez zauwazylam że bardzo często zmieniasz diete...

Laura dobry patent z tym uchytem do gryfu przy wiosłowaniu półsztanga ! kradne pomysł ^^ wcześniej łapałam za "dziury" w talerzu, ale z tych uchytem V będzie chyba lepsza opcja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
siema gwiazdo, w końcu udało mi się znaleźć czas i poczytać

Co do tego ściągania, to można to robić na kilka sposobów i angażować trochę inne części pleców. To co pokazał Krystian angażuje plecy zupełnie inaczej niż to co robisz Ty. Jeśli robisz to tak jak Ty, czyli pionowo i wypuszczasz łokcie do przodu, to zmniejsz ciężar i prowadź uchwyt znacznie niżej, żeby ruch był pełniejszy. Wtedy mocno pracuje dolna część najszerszego. Można tym fajnie "podciąć" plecy od dołu.
1

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
lauraa96
Seba to cały czas jest hi fat, połowa zapotrzebowania to fat. Przy większych ilościach bolał mnie brzuch, dieta ma służyć a nie męczyć


Wszystko fajnie, ale po zdjęciach twoich stwierdzam że ciągle wyglądasz tak samo. Ja nie należę do osób co słodzą i wale prosto z mostu, progres w odtłuszczeniu u ciebie nie widać, a miała być przecież redukcja.
Zmiany masz co chwile jakieś, nie zdążysz się dobrze przyzwyczaić do jednej diety, a już masz inną.

Piszesz, że dieta służyć, tylko to służenie ma określony cel i nie zawsze jest przyjemne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium