SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Pogoda dopisuje;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Laura wstaw to zdjęcie :D Wiesz które
rekord sogów na SFD by był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
DORIS - prosze
A co do michy i treningów, mam wakacje i przyjechałam tutaj wypocząć, wiec nie mam zamiaru niczego sie trzymać. Wiem ze bd miało to okropny wpływ na sylwetkę, ale później rusze na max i motywacja bd większa do niczego sie nie szykuję wiec dlaczego mam sobie odmawiać?

MARIAN - pogoda sztos! Swietnie dopisuje, jest dosłownie idealna na taki wyjazd !!

POPURI - hahaha lepiej nie


Dzis wypad do Gdańska, niby caly czas bez treningów, ale jak tak orientacyjnie przeliczyłyśmy to przeszłyśmy juz ok 8km, a dzien sie nie skończył takze aktywny wypoczynek




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Absolutnie nie twierdzę, że powinnaś sobie czegoś odmawiać ! Korzystaj z wolnego ;)
Uwielbiam taką pogodę podczas wyjazdów, jest W SAM RAZ ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
HELLO !! po dość dłuższej przerwie

tak ja wiecie, od czwartku do niedzieli 24.09 - 27.09 bawiłam się w Trójmieście ogólnie nocleg miałam w Sopocie, ale zahaczyłam o Gdynię i 2 x Gdańsk wypad miał być treningu ale swoje przeszłam, korzystałyśmy tylko z SKM-u a tak to wszędzie pieszo. Michy oczywiście nie było chociaż każde śniadanie było B + T, bo świetnie się na nich czuję przez resztę dnia.
w poniedziałek, 28.09, dochodziłam do siebie po prawie 10h podróży w ciapongu, nic konkretnego nie robiłam
wczoraj, 29.09 wybrałam się z przyjaciółką do Krakowa na zakończenie wakacji wypad również aktywny bo sporo przeszłyśmy, oczywiście miska nie trzymana

tak jak planowałam, od dziś wielkie zmiany, tzn powrót do mojej smacznej michy z założeniami dietetycznymi + treningów
dziś również otrzymałam legitymację studencką, także zaczynam studenckie życie (podobno najlepszy okres w życiu )

także przedstawiam wam mój planik

MICHA / tak jak wyglądała wcześniej, ucinam trochę kcal z DNT + zamiana 5 na 4 posiłki, z racji, że bd mi wszystko lepiek ogarnąć, trochę czasu minie zanim znów wbiję się w rytm "nauki, wczesnego wstawania, planowania czegoś wcześniej itp" /
120B / 100W / 100T - DT
120B / 80W / 100T - DNT


ok 1800 kcal wychodzi w dt, 1720 w dnt
to nie jest żadna redukcja, masa etc; chcę by org w końcu się do czegoś przystosował, przyzwyczaił, czyli do większej podaży tłuszczy
postanowiłam sobie miesiąc bez CHEATA kto się ze mną na to pisze ?

ogólnie waga po ostatnim szaleństwie dziś wskazała mi 64kg myślałam, że będzie gorzej
sądzę że do tyg powinna się unormować, bo chyba nie muszę pisać, że czuję się jak zbiornik retencyjny

TRENING
siłowy odpuszczam do weekendu, albo do przyszłego tyg
ogólnie zmieniam planik, zależy mi teraz na większej sprawności fizycznej i na jakiś czas odejdę od klasycznego splita
chciałabym trenować 3 x w tyg siłowo + 1 x w tyg crossfit + 1 x w tyg jakieś cardio pro zdrowotnie
w końcu jestem studentką wychowania fizycznego, gdzie sprawność fizyczna jest na pierwszym planie więc nie wypada się zaniedbywać
myślę, że od przyszłego tyg ruszę już na max, teraz jeszcze muszę pomyśleć nad planem siłowym (jakieś sugestie ?? ), a z dietą ruszam już od dziś wiadomo wszystko do konsultacji z Łukaszem, ale wstępny zarys już macie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
swoją drogą myślę że na dniach napiszę coś więcej o wypadzie do Trójmiasta i Krakowa, ale muszę ogarnąć foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dawaj dawaj jakos relacje

jakbylas w Krakowie to już mogłas zahaczyc o te siłke gdzie pracuje w Zatorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Maniek w week myślę, że ogarne foty i czymś się z wami podzielę
a do siłki było mi nie po drodze.. hehe

30.09. - mało snu, brak sił więc odpuściłam cokolwiek
1.10 - 1h CARDIO + 15 min sauny suchej, masakra jak wodą podeszłam, stąd takie długie cardio pokutne

dziś miska prezentowała się tak:
1. 135g białko jaja, 60g żółtko, 65ml śmietanki 12%
2. 165g mięsa mielonego z indyka, 50g ryżu basmati, 10 ml lniany
3. 135g białko jaja, 40g żółtko, 12g whey, 45g owsa, 38g borówka, 18g wiórki kokosowe
4. 100g kury, 20 ml lniany

120B / 80W / 100T

jutro nie mam zajęć, miałam nie trenować do końca tyg, ale nie wytrzymam !! także jutro po śniadaniu lecę na siłkę !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Laura to moze kolejnym razem wpadniesz, bo dziś Bartek mnie odwieczil

Tylko że ja ledwo zywy wiec tak średnio ale obiecał mi ze po zawodach mnie znowu odwiedzi wiec wtedy mysle że juz konkretnie z nim potrenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
wiem, że Cię odwiedził, gdyby nie dentysta to też bym wpadła
a po zawodach to i ja Cię odwiedzę, zrobimy sobie trening na pełnych obrotach w 3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium