SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja tylko wyraziłam SWOJE zdanie, każdy ma przecież inaczej - spokojnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
POLKA - zbliża się

DORIS - udało się oprzeć,  ale z mega trudem

CIELU - nawet nie wiesz na co się piszesz

Dziś pozytywny dzień, fon sam się naprawił i byłam u Łukasza na tapetę wlecialy BARKI + BICEPSY

1. Wznosy ramion do boku z hantlami 4 serie
Zakończone takim konkretnym dropem, że już po tym ćwiczeniu chciałam zakończyć cały trening
Tzn kończyłam tego dropa juz bez hantli, a opór stanowiły ręce Łukasza

2. Wyciskanie hantli siedząc 4 x 25-20
W dosc nietypowy sposób,  ręce szły bardziej do boku niż nad głowę,  ruch zaczynał się od momentu kiedy to łokcie były prawie przy ciele

3. Wznosy ramion do przodu stojąc 4 x max

4. Unoszenie sztangi w pochyleniu tułowia 3 x 20-12
( i tu juz odnotowany znaczący progres, parę tyg temu był problem w pierwszej serii zrobić 10repow a dziś tym samym ciężarem udało się 20 bez wymuszen )

5. Uginanie sztanga łamaną stojąc łokcie szeroko + łokcie wąsko 4 x 10+10

6. Uginanie przedramion na modlitewniku stojąc hantla jednoracz 3 x 10

7. Młotki siedząc na ławeczce ujemnej 3 x max

25 min INTERWAL schody

Trening petarda,  nie pamiętam kiedy bary mi tak spuchly!  Chyba nie muszę pisać jak trenuje się pod okiem trenera, który nie trawi jakiegoś fitnessu

Ogólnie dziś był też pomiar i nastąpią zmiany w diecie
Dodam, że od kwietnia mam ponad 1 kg mięśnia więcej wiadomo, ciesze się,  ale jak to się mogło stać?
Waga dziś mi wskazała 63,9kg,  ale jakoś się tym zbytnio nie przejelam, fatu w końcu mniej a ja wyglądam jak zbiornik retencyjny I właśnie przez ten stan + śpiączki,  apatia po węglach spowodowały, że od jutra jestem na diecie tłuszczowej nie ukrywam, że obecna panujaca moda tez miała na to wpływ sama wyszłam z taką propozycją do Łukasza,  on tylko pomógł mi dobrać makra i wiadomo, wszystko w miarę dokładnie wytłumaczyć

Obecnie dieta bd wyglądać tak:

DT
80B 80W 105T

DNT
80B 0W 140T

Często wprowadzam zmiany, ale szukam od x czasu szukam sposobu / schematu nie tylko działający na wygląd ale również na samopoczucie


Obiecuje od jutra lepsze wypiski


Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-08-10 23:07:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Laura wiesz ile u kobiet trwa budowa kilograma czystych mieśni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
W 4 miesiące 1kg dołożyć nawet biorąc po uwagę, że jest kobietą jest możliwe.

Ciężkie, ale możliwe, w końcu Laura ciężko trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zaczelas redu na ww to na Twoim miejscu nie kombinowalbym tylko skonczyl zgodnie z planem. Zeby byla forma potrzeba czasu wiec sie retencja sie nie przejmuj. Co do tych tluszczowek to u zwyklych ludzi jak my to sie przewaznie nie sprawdza, ale jak moda to moda i wszyscy probuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
No teraz jest moda na chociaz pierwszy posilek bez wegli tylko tluszcze by zwiekszyc apetyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
"bez wegli tylko tluszcze by zwiekszyc apetyt "

Nie wiem co ma jedne do drugiego
Choć apetyt związany z tyloma zmiennymi, że nawet może nie łączyć się z fizjologią głodu, ośrodkami sytości itp.

Po prostu czasami apetyt jest albo go nie ma :D Tu bardziej kwestie psychiczne wchodzą w grę
Po prostu co innego jest głód psychiczny ( apetyt ) a co innego fizjologiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laura, kaj takie koszule daja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
DORIS - u mnie trwało to 4 miesiące

SEBA - dzięki Ogólnie ciężko mi w to uwierzyć haha

WIKTOR - ja juz pomijam retencje,  naprawdę. A fakt jak się czuje po węglach, czasami takie śpiączki, zjazdy jak po jakiejś dobrej przedtreningowce W zeszłym roku też tak z dnia na dzień przeszłam na "keto" i forma z dnia na dzień coraz lepsza. Mam możliwości, czas mnie nie goni wiec  mogę kombinować

CIELU - a ja właśnie też przeszłam na tluszcze dlatego, że po posiłkach bez węgli dłużej czuje się syta

POPURI - ja też nie wiem

PICHACZU - nie wiem, to koszulka Sary przecież jej trzeba się pytać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium