SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
To zdawaj te maturyyyy i ja się do Ciebie zgłaszam jak coś w zamian mogę dawać korki z matmy haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
czekam zatem na aktualne foto ! ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Hahaha na mnie UNS'owa kofeina działa identycznie!! Uwielbiam ją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
ANKA - jeszcze nie całe 2 tyg musisz wytrzymać :%
A właśnie matma luz.. polski mi mąci w głowie

POLKA - będzie, będzie! Musi byc

SYLWIA - dwie malutkie tabsy a takie cuda robią haha


A tak wgl wczoraj zrobiłam barki pod okiem Łukasza, juz po pierwszym ćwiczeniu miałam odlot :%
Teraz kręcę cardio i barki płoną :%
Muszą! BARKI nigdy nie za duże!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Lauraa jeszcze z moich dawnych lat mam takie małe książeczki z opracowaniami lektur i pytaniami do lektury jak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laura, ja wlasnie tez bede musiala isc na 3dni do szpitala zrobic hormony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
a co bierzesz na rozszerzony ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
ANKA - ja mam masę tych książek (moja mama pokupowała mojemu braciszkowi przed maturą 4 lata temu, bo on się wgl nie uczył )
ale wiesz, im więcej czytam tym bardziej mi się miesza

AZALIANA - a coś Ci jest ? jeśli tak, lepiej tego nie bagatelizować, przemęczyć się, zrobić te badania i przynajmniej później mieć spokojną głowę

CIELU - angielski i wcale nie muszę się liczyć z wynikiem na szczęście


coraz bliżej mojej zagłady, skupiam się teraz only na polskim, bo z nim może być różnie.
jem produkty, których wcześniej nie jadłam (np. bułki, wafle ryżowe, tłuste mięsa, ser) ale zachowuję cały czas kalorykę na tym samym poziomie. coś jak IFFYM
dziś po treningu chciałabym zjeść jakiegoś burgera, może mnie odstresuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ale kebaba sobie odmówiłam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Ooooj a ja bym bardziej kebaba jadła niż hamburgera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium