SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
No hammer mega :) czekam właśnie aż mi do kluby przyjedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
GIENUS - nie jest to tanie, ale ja po jednym takim spotkaniu już czuję różnicę, tym bardziej, że jest to mój znajomy, który zajmował się mną jeszcze ja trenowałam pływanie i mam pewność, że oprócz kasy chce mi pomóc

POP - na tej siłce jest tyle hammerow, że jest w czym wybierać ale na razie nie kombinuje, jade obecnym planem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
mam też znajomego fizjo, muszę się wybrać, bo plecy pospinane mocno, moja jak próbuje mnie wymasować , to kończy się tylko na próbie bo zaraz jest płacz że ją przedramiona bolą a ja nawet nie czuje żeby cokolwiek masowała.. Młotkiem do mięsa musi obic

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dobre foto

A Tomek spoko gosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
kuwa ila ja bym dał zeby n amojej silce trakie humerki było Fotka super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Dobry w piątkowy wieczorek!

Ale jazda, jestem właśnie po starcie w AMŚl w trójboju
Wszytko by było ok, ale za dużo sobie w siadzie założyłam i 3 podejścia niezliczone
Gdybym siadła nawet mniej mogłabym możliwe i o jakieś pudło powalczyć.
Wyniki :
Ciąg 90kg
Wycisk 47,5kg - i z tego jestem max zadowolona, bo była tylko jedna (trenująca z resztą) która wzięła więcej ode mnie
Wyciągam wnioski i jadę dalej, szlaki przetarte
Btw przygotowywałam się do tego startu sama w 1,5 msc i nie stricte pod start hehe
Ale mój opiekun sekcji i jednocześnie prowadzący powiedział, że widzi potencjał to raz, a dwa jeszcze mogę spro poprawić przy technikach

Zaraz spadam na cardio, bo energia mnie nosi, a jutro z rana nogi :%
Sedziuje cały weekend, wiec ciężko pewnie bd się odezwać

+ dodam, że w tym tyg motywacja licha (bo %% się spóźnia i co się z tym wiąże - opuchlizna również..)
Od przyszłego tyg trzeba tempo podkręcić, zacząć trenować intensywniej bo czułam, że obecny trening raczej powoduje spory anabolizm (tak wiem, to szaleństwo co pisze, ale znam siebie na tyle i jestem w stanie coś juz wywnioskować)
Zdj nie daje, bo naprawdę obecnie jest mega lipa walczę sama ze sobą by wytrzymać obecny stan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Tonw ostatecznosci ktore miejsce;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Przez niezaliczenie siadow nie byłam brana wgl do klasyfikacji generalnej :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
gen do tego sportu jest. 1,5 miesiaca to jest nic.. wyniki fajne
przyjdzie @ to i pójdzie i nie bedzie opuchlizny


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-03-18 20:36:34

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Żeby to było jasne, ja to traktuje dla siebie for Fun bardziej wolę się sciorac w inny sposób na treningu max są fajne, ale nie dają mi pełni satysfakcji coś czuje, ze jutro moje nogi przeżyją kataklizm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium