SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Ale dupery ! :), TYLKO KTÓRA TO TY ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
TANQ wstydziłbyś się tak pisać. Podpowiem Ci, ta laska z większymi barkami

btw. no jak można nie poznac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hekade
TANQ wstydziłbyś się tak pisać. Podpowiem Ci, ta laska z większymi barkami

btw. no jak można nie poznac


Też nie rozumiem - TanQ wstydź się ! I nie tłumacz już teraz, że żartowałeś czy coś w tym stylu bo i tak nikt nie uwierzy

Laura - wyglądasz świetnie i jakoś znacznie szczuplej niż na ostatnim filmiku chociażby. Magia czarnych spodni?
Priorytet działa bez zarzutu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Laura ale laska z Ciebie ! zgadzam się z Doris na tej fotce ze Spiza jakos szczuplej wygladasz, pewnie bez pompy i dlatego :D hehehe filmik zaj**isty te odgłosy haha na jakiej siłowni ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Gdzie szpile?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mizer
Gdzie szpile?;p


Na giewoncie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Mizer Laura przyszła załadować przyjemne cardio a w szpilach raczej byłoby ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
POPURI - bardziej wolę potańczyć przez 2-4h niż kręcić aero, bo nie ukrywam bardzo lubię tańczyć, uczyłam się kiedyś tam dancehall'u i jakiś swój feeling opanowałam
z resztą już raczej po moim ubiorze widać, że na chłopaków to ja raczej tam nie pojechałam - buty sportowe, wygodne ciuchy, nawet z torebki zrezygnowałam na rzecz nerki
i dziękuję !

BARTEK - dziękuję! a nerka ze mną wszędzie hehe

TANQ - ta po lewej ale fakt, jestem podobna do psiapsi

DORIS - dziękuję bardzo kurde czasami też muszę się jakoś odchamić i jako tako wyglądać a nie tylko wydzierać się na siłowni

POLKA - dziękuję !!
a cwiczę w Katowicach-Kostuchnie - Bażantowo Sport

MIZER - już dawno przestałam chodzić w szpilkach. tak jak pisałam impreza to dla mnie przyjemne kardio więc ubieram się wygodnie i oczywiście buty z płaską podeszwą

HEKADE - właśnie, właśnie muszę mieć trochę przyjemności na redu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
A tam w szpilach wiecej kcl sie przepala;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
jakby tak kostke skręciła to by dopiero miała spalone kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium