SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
co do muzyki to masz rację, tylko naprawde nie wiem na co sie zdecydowac, ale wiem ze musi to byc cos wolniejszego niz na Sopot;-0

forma nadal bardzo ładna.

Ty jesteś Z Kato jak dobrze kojarze?
W wawie bedzie dobra ekipa;-0

p.s Na Wrocek w pazdzieniku wpadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Elegancko bez napinki wygladasz jeszcze lepiej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zdecydowanie popieram zdanie Piotrka.
Troche Cie nie widzialam i po ostatnich zdjeciach widac ze waga mniejsza
Zgadza sie ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Naprawdę dobrze się prezentujesz Jest świetnie, dietka widać, że Ci służy. Świetny wygląd i bardzo dobre treningi same za siebie mówią :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
HELLOŁ !!

MARIAN - tak, jestem z Kato
do Wrocka też wpadam !!

CIELU - dziękuję

DORIS - waga cały czas stoi ale cieszę się, ze lepiej się prezentuję

SEVEN - dziękuję no jednak HI FAT to jest to


ok, przed chwilą wróciłam do domciu, zmęczona max. jak wiecie, byłam z przyjaciółką na FIWE i nie tylko
ogólnie zrobiłyśmy ponad 600 zdjęć, na pewno się z niektórymi z wami podzielę i napiszę jakąś relację, bo naprawdę jest z czego !! ale musicie uzbroić się w cierpliwość, bo jak się położę spać to pewnie z 15h będę spać ciężki, ale bardzo pozytywny weekend!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
No ciężko obleciec w weekend wszystkie kluby w warszawie, to prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Bylo chociaz zawitac do mnie na silke :) troche ludzi z targow bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Laura tym razem ja czekam na porządną relacje z tego wyjazdu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
WARSZAWA 11-13.09.2015

Początek wyjazdu nie zapowiadał się dobrze, bo w nocy z czwartku na piątek nie umiałam spać, było mi duszno i byłam cała zlana potem tłumaczyłam to sobie stresem przed wyjazdem, ale niestety była to niechciana i pojawiająca się wysypka wzięłam ok 3 w nocy leki i na szczęście rano było już ok. Pewnie to masło orzechowe, bo przed snem zjadłam 10g (tak tylko 10g!). Kiedyś jadłam dziennie nawet i 80g i mi nic nie było, a teraz po nim takie animozje. Czyżby to alergia nabyta? Ale koniec tego, bo schodzę z tematu .
Pociąg miałyśmy o 8.50 i po 11 byłyśmy w centrum Warszawy. Lekki posiłek w złotych tarasach, kawa mrożona po czym udaliśmy się do naszego hotelu. Dworzec był oddalony od naszego miejsca zameldowania 10 min drogi pieszo, ale my oczywiście musiałyśmy trochę pobłądzić zameldowałyśmy się, lekko odświeżyłyśmy po czym udałyśmy się metrem pod stadion narodowy, a później nad Wisłę, gdzie napiłyśmy się piwa i podziwiałyśmy widoki następnie znowu metrem przejażdżka na stare miasto, gdzie zjadłyśmy schabowego Powrót do hotelu, ale było nam mało i pomimo moich nocnych animozji, podróży i długiego zwiedzania udałyśmy się znowu na miasto- tym razem na ulicę Mazowiecka (ludzie z wawy wiedzą o co cho ) odwiedziłyśmy dwa kluby, bar i o 2 byłyśmy już grzecznie w łóżeczkach
sobota rano, śniadanie w hotelu i wyjazd na targi. z hotelu na halę EXPO było może z 4km, ale znów błądziłyśmy i podróż zajęła nam grubo ponad 1h więc na samych targach pojawiłyśmy się późno, ale na szczęście wszystko nadrobiłyśmy masa nowo poznanych ludzi, nowe twarze oraz wymiana zdań z osobami wcześniej już znanymi (stąd pozdrawiam wszystkich!). po tagach zrobiłyśmy się mega głodne, zjadłyśmy posiłek na mieście w restauracji pod hotelem, trochę odpoczęłyśmy i późnym wieczorem znów na miasto wylądowałyśmy znów na Mazowieckiej, ale znajomy z targów zaciągnął nas na Nowy Świat. ok 2 rozstaliśmy się, a ja z Kingą wróciłam znów na Mazowiecką odwiedziłyśmy jeden klub, ok 4 wracałyśmy już.. okazało się, że metro już nieczynne więc cisnęłyśmy z buta z Mazowieckiej do naszego hotelu (w okolice Ronda Daszyńskiego). Nie wiem ile to km, ale szłyśmy ponad 1h wykończone po 5 spałyśmy jak zabite, ale nie żałowałyśmy tej podróży, bo Wawa nocą naprawdę ma swój urok i po prostu nas oczarowała, w taxi by tego nie było
niedziela, standard śniadanie i na szczęście pojawiłyśmy się szybciej na targach, bo już bez błądzenia. foty, uśmiechy, dobre humory dopisywały nam cały czas pomimo małej ilości snu po targach meeega głodne udałyśmy się na Nowy Świat, żeby coś zjeść, trochę odpocząć i nacieszyć oko ostatnimi chwilami w Wawie. później na dworzec centralny i ok 23 byłyśmy w domu.

Warszawa zarówno na mnie jak na Kindze zrobiła naprawdę świetne wrażenie, choć klubu w Kato lepsze mamy świetne wspomnienia, poznałyśmy naprawdę masę bardzo sympatycznych ludzi. Ogólnie wyjazd do Wawy uważam za moje najdłuższe CARDIO życia bardzo dużo chodziłyśmy, dużo błądziłyśmy a miałam przez weekend nie trenować
miska w weekend była jak u normalnego Kowalskiego nawet trochę %% wpadło. ale niczego sobie nie żałuję, wakacji jako tako nie miałam więc wyjazd ten zaliczam do wakacji i jakiegoś tam resetu treningowo-dietetycznego zarówno ja jak i moja przyjaciółka mamy sporo motywacji teraz by spinać tyłki i dawać z siebie zarówno na siłowni jak i w kuchni jak najwięcej! a Kindze tak się spodobało i zadeklarowała mi, że w październiku jedzie ze mną do Wrocławia na mpjiw

no i to co tygryski lubią najbardziej, foteczki:
















1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
kolejna porcja zdjęć:














2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium