SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
no no powiem ze całkiem ładnie Ci to wchodzi ale nie ladnie ze nie pamietasz treningu na pamiec , i ze nie masz go zawsze na kartce w torbie treningowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris - aaa ok czaje!

A z treningiem trzeba bylo się wyrobić bo w weekend nie będę miała możliwości, takze wymówki sa dla słabych!

A Mody na specjalnie wziął ten krążek

Anka - Ty mi narobiłaś smaka na tą kasze, fajnie zapycha!
I to nie ogórki a zaprawiona cukinia z cebulą mojej mamusi

Sylwia - treningi moje z rozpiski w miare pamiętam plan jest wydrukowany, a całą rozpiskę również mam w telefonie
A ćwiczeń za bardzo nie pamiętam bo to Mody "rozpisywał trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Bym zapomniala dzis wpadło jeszcze 35 min cardio na czczo + brzusio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
sylwia2432
no no powiem ze całkiem ładnie Ci to wchodzi ale nie ladnie ze nie pamietasz treningu na pamiec , i ze nie masz go zawsze na kartce w torbie treningowej


Ja dziś od swojego trenera dostałam 4 kartki - jak by mnie ktoś zobaczył z nimi wszystkimi na siłowni to by sobie pomyślał chyba, że mam na nich opisane wykonywanie ćwiczeń od podszewki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
ja nie mam rozpisek ;-% nawet jak jade do lukiego na trening to zawsze jest inny

ps. tez malo pamietam co my robilismy jedynie co to fajnie sie spompowaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
DORIS - nie ma się co nimi przejmować! my przynajmniej jesteśmy przygotowane porządnie na trening i robimy swoje!

POLAKO - nie dałbyś rady pewnie trzymać się sztywno rozpisek np. kardio miałeś kręcić a tego nie robisz


21.03.2015 DNT

Ciężki dzień... sędziowałam na zawodach z pływania (Puchar Polski Masters) w Tychach. Ponad 3h stania, pisania wyników, sprawdzania zgodności stylów itp, itd.. nogi i plecy bolą gorzej niż po treningu. Ale też jestem w meeega szoku bo weterani (ok 40-80lat!) radzą sobie lepiej w wodzie niż nie jeden nastolatek i ich wieku też chciałabym być tak sprawna.


DIETA:

1. 20g whey, 35g owsa, 18g migdały, 100g ananasa
2. 70g kura, 35g kasza jęczmienna, 10ml lniany, warzywa
3. 70g łosoś, 35g kasza jęczmienna, warzywa
4. 70g łosoś, warzywa
5. 135g białek jaj, 18g masło orzechowe, warzywa







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Smakowicie wyglądają Twoje posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Posiłki pełna profeska + 10 do smaku !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy kurze sie wydaje ze jest znacznie wiecej niz 35g kaszy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Co do wody to... właśnie na Polsacie leci jakiś super ekstra program o skokach do wody :D Z Mongoła największe jaja były - ciekawe czy widziałaś?

Tak się ostatnio przyglądałam Twojej misce, myślałam 'Boże, jak dobrze, że ja mam jeszcze tyle węgli' .... No i od jutra już tak nie będę mogła myśleć :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium