SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Cierpliwość, konsewkencja, dyscyplina i pojdzie ;) a tak na prawde wrrrrrrrrr aaaaaaaaa ja chce miec juz duze łapyyyyy nie ma cierpliwosci hah ;)

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Laura - bo z biegiem czasu apetyt rośnie i cięzko by kiedyś było dobrze heheh Widze, że na studniówke forma grubo leci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
ROLI - właśnie tak!
dziś zrobiłeś łapy na treningu także jesteś o krok bliżej do celu :D

MUCZAKOS- no a jak, zapierdzielam ;d
waga leci w dół, także na razie wszystko jest ok ;)

po ostatniej wycince robiłam już lekki reverse, ale dwa wyjazdy wakacyjne niestety spowodowały, że dieta poszła w odstawkę ale teraz nie popełnię tego samego błędu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Też kiedyś tak sobie mówiłem, zrobię fajną sylwetkę, a potem będę tylko to utrzymywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Widziałem Twój filmik z pompkami masz power

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Seba - wyczuwam jakieś kpiny! :D
Ja nie dam rady? Zobaczysz ;) !

Mariusz - dziękuję :) nigdy nie robiłam pompek na max, zawsze w ok 4 seriach po 10-15 powtórzeń :D tak jak pisałam, mogłabym trosze więcej pocisnąć ale trzeba było do pożądku później klatke zrobić

DZISIAJ KLATA, TRICEPS

1. 35 pompek (rozgrzewkowo, na konkurs :D)
2. wyciskanie na ławce, skos dodatni 4x15-15-12-12
3. rozpiętki na maszynie 4x15-12-10-12
4. wyciskanie na maszynie 4x12
5. pompki na poręczach z pomocą 4x8

6. wyciskanie francuskie hantla jednorącz leżąc 4x10-6-10-10
7. prostowanie ramion, wyciąg górny nachwytem 4xmax (ost seria drop)
8. prostowanie ramienia wyciąg górny podchwytem 2xmax
9. pompki na triceps 3x10

CARDIO 30min

tutaj pompki do konkursu :)




lubie dość intensywne tempo




to nie jest właściwa seria. pod koniec treningu zrobiłam jeszcze raz, bo po obejrzeniu filmików z właściwych to się przestraszyłam.. myślę, że tu jest w miarę ok




ale klate dziś zajechałam :D przy wyciskaniu barki starałam się jak najbardziej odchylić do tyłu, mała różnica i tyle zmienia ;)
troszke dużo tych ćwiczeń na triceps, jakoś mnie dziś tak wyjątkowo naszło, skupiam się tej partii strasznie, bo odstaje, dla mnie jest zalany i wgl ble :-Q

haha i ogólnie trener z siłki skorzystał z mojej metody treningowej %)
ostatnio przy wykrokach zamiast hantli zarzuciłam sobie na ręcznik talerz 10kg (ręcznik na barkach, talerz na plecach) a dziś co ja paczeee %)) jeden z nich pado do mnie no bo widziałem to u Ciebie bla bla i swojemu podopiecznemu to zaaplikował :d

MISKA :
1. OMLET (160g białko jaja, 50g owsa, jabłko, 15g tahini, 10g whey)
2. banan, 30g izolat; 120g kura, 60g makaron, warzywa
3-4. 120g kura, 60g makaron, 10 ml lniany, warzywa
5. 120g kura, 15g masło orzechowe, 10ml lniany, warzywa

ale dziś ciężko.. myślałam, że pęknę.. jeszcze dwa razy dziś robiłam zakupy, słodycze i inne smakołyki krzyczały do mnie i znakomicie pachniały.. myślała, a taaak jeden batonik nic nie zrobi :D ALE NIE PĘKŁAM YEAAAAAAAAAAA !

Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-01-17 21:42:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie sie Ciebie ogląda no za pompki do konkursu i nie ulegnięcie słodkościom szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
haha Amber śmiesznie %) na każdym filmiku robie jakieś dziwne miny haha ale jak ćwiczę to o tym nie myśle tylko ciooooram to co mam do roboty! ;D

dziękuje :) ale z tymi słodkościami to cięzko było max.. %) wiesz, "te dni" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
lauraa96
wiesz, "te dni" :D


Mów po Laurowemu, że ciota, a nie się czaisz hahah

Po filmikach widać, że charakter to Ty masz
Ten francuz trochę do poprawy, możesz łokieć mieć odwiedziony do tyłu, ale trzymaj go w jednej pozycji, "rusza" się tylko przedramię

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Silna kobita jesteś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium