SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
Nogi jak zwykle si <3


Przyznaj się, że sam chciałbyś takie

Ps. Posprzątane, polecam się na przyszłość


Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-07-08 17:30:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
ojj duzy progress jrst Laura naprawde ! chyba te lody Ci dobrze robia:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Ale z Ciebie sie murzyn zrobił;p ale przyznać trzeba, bardzo ładnie sie prezentujesz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
aaa to dlatego sie nie zjawiasz na treningach u mnie mam nadzieje ze testy zaliczone !!! a sylwetka jak najbardziej na plus ale nie jedz za duzo lodow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Dorka hm dla siebie nie ale obok moga sie tam gdzies pałętać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Dzięki wszystkim za pozytywne opinie, ja zawsze nie akceptowałam swoich nóg
ale zmieniło się trochę moje nastawienie do wszystkiego (min do swojej sylwetki) i pora zaakceptować ją taka jaka jest. bez tego ciężko myśleć o jakimkolwiek progresie

DORIS - dziękuję za porządek !! :)

Sevenload92
Trzymam kciuki za pozytywnie zdane testy. Pisałaś już którą uczelnię i kierunek wybierasz, ale gdzieś mi to umknęło, także możesz mi przypomnieć Dużo osób ubiega się o miejsce na tym kierunku? :)

Nawet w szatni zamontowali Ci drążek do podciągania :p Haha


AWF w Katowicach - kierunek wychowanie fizyczne a chętnych na liście było ok 280

Iccana
Looody. McFlurry Twix ?


no raczej nie inaczej

sylwia2432
aaa to dlatego sie nie zjawiasz na treningach u mnie mam nadzieje ze testy zaliczone !!! a sylwetka jak najbardziej na plus ale nie jedz za duzo lodow ...


testy zaliczone, a na treningi wpadam znowu regularnie od przyszłego tyg !!
no pora ograniczyć te lody




wczoraj bardzo intensywny dzień, testy wszystkie zaliczone, ale swoją drogą po wczorajszych bojach dochodzę do wniosku, że muszę zacząć wprowadzać do swojej codziennej aktywności inne rodzaje sportu, bo wczoraj poczułam, że mi ich brakuje!! mam ambicje, chciałabym np od koniec wakacji na 800m zrobić czas grubo poniżej 3 min .. także zabieram się za bieganie !!

a po testach od razu pojechałam na dworzec skąd pojechałam do Krakowa na trening z Hekade
nie ukrywam, że po testach byłam zmęczona i jeszcze trening z tym świrusem haha ale świetnie się czułam, moc i siła jest !!
co do treningu, było ćwiczenie po ćwiczeniu, więc za bardzo nie ogarnęłam więc pewnie Bartek w swoim dzienniku napisze, co udało nam się zrobić.. bardzo długie dropy, ogromny zakres powtórzeń itp

a tutaj macie filma z ostatniej serii wymachów w bok :
(chyba 6 seria)







no i muszę się pochwalić moim progresem w jamie ustnej dwa lata z żelastwem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
i taka sytuacja
na ost zdj.Laury można również zauważyć zadowolenie z treningu

a taki oto poleciał trening:

Barki, klatka, bic+ tric

-Podciaganie kettla wzdłuż tułowia 4x30-20p (to było ponoć jako forma rozgrzewki :D)
-Wycisk hantli siedzac 4x15-8 + mega drop na koncu skladajacy sie z ok 30- 40p.
-Wymachy hantli na bok 3x25-15 + 2 regresy i drop z około 50-60p albo więcej, na filmie mozna policzyc komu sie chce
- Unoszenie hantli w przód na lawec 45st 3 x 20-15 + drop na koncu

- Wycisk na hummerze 4s x 15p + drop na koncu i tu byl wycisk jednorącz, potem oburącz itp itd
- Rozpietki na bramie 4s + dropek

A) Prostowanie na wyciagu 3x15-10
B) Uginanie ramion ze sztanga 3x15-10
A) Uginanie hantli naprzemian z supinacja nadgarstka 3x15-12
B) Francus z hantlami lezac, chwyt młotkowy 3x10
+ uginanie francuskie ze sztangą 2s, łokcie na poziomie uszu, tu plan byl taki by pobudzić cos głowe długą

trening zajął 1.5h



Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-07-09 16:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
hahahahahahahahhahaha progres w jamie ustnej !!! j**łam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Całe życie z 'żelastwem' widzę. Piękny uśmiech ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium