SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
GENIUS - ja zawsze fon, muzyka i jakoś leci, ale nie ukrywam, że czasami to mam ochotę odpuścić po 5 min
Ja skoki cukru mam tylko po samych węglach

JULA - orbi przeważnie

SEVEN - co do kapuchy, niestety wiem tyle, że ja się gotuje, dodaje trochę przecieru pomidorowego, pieprz, sól i trochę octu, ale co więcej - nie wiem bo mamcia mi ją robi
Fat pozyskuje głównie - żółtka, olej kokosowy, olej lniany, orzechy, tłuste mięsa(przeważnie świnia) kakao, wiórki kokosowe; rzadziej - łosoś, awokado
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Jakie poważniejsze plany na przyszłość ? Bo sylwetka mega, wyniki siłowe lepsze od nie jednego faceta, aż sie buzia cieszy :D
Powiadomki na stałe ON :)

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Damien - no redukcja Dziękuję I zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Wrr

Bolą mnie plecy od poniedziałku tj po treningu pleców. . w wtorek była masakra, ale teraz z dnia na dzień coraz lepiej, jedyna moja aktywność to cardio w czwartek i dzisiaj, sauna i zajęcia z uczelni. Mocno je przeciazylam, nie jest to jakiś okropny ból, ale wolę reagować za wczasu W weekend więcej rolowania i basenu, siłowy raczej odpuszczam w tym tyg.
W przyszłym tyg idę do fizjo

No i nie karajcie, ale przez ost 2 dni pojadłam czerwone zbliżające się morze daje o sobie znać ale dodam jakieś zdj sylwetki w weekend żebyście mogli ocenić czy mnie aż tak max podlało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Podlało na pewno, forumowicze nie wybaczają !! Natychmiast proszę wyczyścić michę i w ramach pokuty po zaleczeniu pleców wykonać 10x10 przysiadów ze sztangą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nie ma odpuszczania:)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Nie ma tego złego, czasem dla psychiki warto :) Podjadłaś, to do roboty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ehh to u mnie chyba co drugi dzien czerwone morze bo zdarza sie podjadac;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
to bądź jak Mojżesz i przez nie przejdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
przyjdzie okres że przez nie przejde
teraz taki czas ze jka nie teraz to nie bedzie kiedy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium