SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
łohoho 6 serii unoszenia na boki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
polka88
łohoho 6 serii unoszenia na boki :D


Też dziś tyle zrobiłam zainspirowana wypiską Laury ale NIECO innymi ciężarami (zdecydowanie mniejszymi oczywiście)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
POPURI - na szczęście jeszcze nie
miało być siłowo, rozumiesz mam parcie na ciężar z 5kg już zdecydowanie lepiej
akurat w to, że jestem chuda nigdy nie uwierzę


MIZER - no niestety rozumieją to tylko ci, którzy prowadzą dt haha

HEKADE - a no taki problem, że jak mi tel spadnie to tata kolejnych 600 zl na naprawe ekranu raczej nie da

CIELU - jak żyć ?

POLKA - eee co to jest dl mnie

DORIS - kurde no to fajnie, że jestem kogoś w stanie zainspirować !! a ciężar musi być ciężki, tzn dopasowany tak, że ma boleć a czy to bd 2 czy 8kg to nie ma znaczenia !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Wrzucam koment żebyś wiedziała, że już wróciłam obserwować i kibicować :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja mam tak lewe barki, że 8 kg to mogę co najwyżej na wyciskanie siedząc wziąć :D

Co dziś w planach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
HELLO !!

ANKA - miło :-*

DORIS - pisałam ogólnikowo, nie koniecznie o barkach


dziś byłam na konsultacji u Łukasza !! ogólnie to myślałam, że będzie tragedia, że dostane konkretną zje*e, ale sami mi powiedział, że źle nie jest do rzeczy, pół dnia u niego spędziłam, wiadomo trening swoją drogą, ale przedstawiłam mu cały zarys tego jak ja teraz u siebie to wszystko widzę i razem doszliśmy do jakiś tam wniosków

może zacznę od treningu. były PLECY

1. Przenosy hantla na ławeczce ujemnej 3 x 15

2. Wiosłowanie hantlami, czoło oparte o ławeczkę, progresja 3 x 20-12 + drop

3. SS
Marty ciąg (sztanga oparta o ławeczkę) 3 x 15
Ściąganie drążka na prostych ramionach w 3 pozycjach ciała 3 x 8+6+6

4. SS
wiosłowanie końcem sztangi 3 x 12
Ściąganie drążka podchwytem 3 x 10 + 6

niby takie nic, wszędzie pełne skupienie, max dopięcie, mniejsze ciężary co by technikę odpowiednią nabrać wiadomo, że za tydzień wszystko zwiększam

Ad. 3
w tym martwym ciągu wiadomo, wszystko byle by wyłączyć pracę nóg, dodatkowo będąc w gorze z sztangą staram się jak najbardziej wyprostować przy jak największym wypięciu klaty do przodu (tak jakbym chciała wbić sztangę w miednicę) - to wszytko byleby weszło jak najbardziej w górę pleców

Ad.
przy ściąganiu drążka - parę ruchów nie pełnych, do kąta prostego w łokciach (do takiego momentu, kiedy już nadgarstki chcą się "rotować") + parę ruchów z martwego punktu + parę ruchów do brzucha (tu już z rotowaniem nadgarstków) - typowo na dopompowanie

mam nadzieję, że wszytko jasne i każdy rozumie teraz na najbliższe parę tyg tak będzie wyglądać mój trening pleców


po trening 3 interwał w życiu i swoją drogą teraz tylko one będą grane

INTERWAŁ NA BIEŻNI

5 min (nachylenie 6 / prędkość 5,5)

1 min (nachylenie 12 / prędkość 7)
2 min (nachylenie 12 / prędkość 6)

5 min (nachylenie 6 / prędkość 5,5)

środek tego interwału powtarzam 5 razy, co daje łącznie 25 min niby takie nic a jak zeszłam z tej bieżni nie wiedziałam co się dzieje haha



teraz będę trenować 4 x w tyg + 3 x w tyg interwał po treningu

1. Plecy
2. Barki, triceps
3. Nogi
4. Klatka, biceps

no i dieta miało być 200 W ale doszliśmy do wniosku z Łukaszem, że mogłabym się trochę rozsrosnąć, a tego nie chcemy więc trochę zejdę z węgli
będzie 5 posiłków, bo ostatnio taki schemat mi najbardziej odpowiada.
po pierwszym posiłku chciałabym trenować

1. B, W
2. B, W
3. B, W
4. B, T
5. B, T

może wzrośnie wrażliwość na inse w posiłku po trenigowym wiadomo będzie więcej węgla. nie będę się jakoś max sztywno tego trzymać, jeśli bd miała ochotę do pierwszego posiłku przykładowo dodać fatu to tak zrobie

przeprszam, że taka sucha ta wypiska, ale brak zdjęć i filmików niestety. na dniach zacznę pisać co jem dokładnie - ogólnie mam więcej żarcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
"Wiosłowanie hantlami, czoło oparte o ławeczkę"


to musi być śmieszne w Twoim wykonaniu :D


Powodzenia z nowym planem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No to czekamy na filmiki z nowej rozpiski pleców ;)
Ogólnie jakie makro ustalone mniej więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
POPURI - hmmm co w tym śmiesznego ?
dziena !!

DORIS - no kurde będą, na pewno
węgle myślę ok 160 - 180g
tłuszcz 60-70g
no i białko 100 - 120g zwierzęcego + reszta z tych roślinek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jak nagrasz to zobaczysz

bo ja już sobie to wyobraziłem :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium