SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robimy masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 550238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6731
No musze powiedzieć że żadko oglądam ten dział , ale artykuł musze przyznać jest zaj....ty . Sog for you !
Pozdrawiam Niech masa bedzie z wami

Fruuuuu

"Aby żyć , trzeba walczyć !"

Fruuuuu

"Aby żyć , trzeba walczyć !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
ok spoko ten dzial jest ale dawno juz go nie czytalem. to pytanie do ciebie norton wiec.. cwicze juz okolo 7 tydzien na silowni bo wczesniej cwiczylem w domu przez por roku ale tak jak mi sie chcialo za bardzo regularnie cwiczyc i wiadomo jem duzo rano powazne sniadanko i obowiazkowo szklaneczka proteiny bo podobno rano sie wszytko wchlonie ok moge powiedziec ze podzielam to zdanie i po treningu i na noc ale..mam problem z moja masa jest cos dziwnego skacze raz do gory raz na dol z niewielkim ciaglym przyrostem miesni. Wiec jak bylem na nitrotech to masy za bardzo nie chcialo lapac raczej miesnie sie bardziej wyodrebnialy ale slyszalem ze na nitrotech jest tylko czysta masa miesniowa i raczej sie za wiele nie rozrasta wiec zmienilem na whey protein z optimum nurition i widze niezle postepy ale..dla czego to jest tylko 2 kilo na miesiac wagi skoro daje wiecej niz potrzebuje jedzenia. I jeszcze jedno nie rozumie teraz juz wogole, powiedzenia masa a miesnie przecierz miesnie a masa to jedno i to samo skoro reka czy klata sie rozrasta i widac odrebniajace sie miesnie to jest masa przynajmniej tak to widze u siebie reka rosnie ale i wyodrebniaja sie coraz wieksze miesnie wiec ta masa to musi byc tluszcz czy tak?

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
powiem Ci tak, odzywka bialkowa to tylko uzupelnienie diety. jak dostarczysz duza ilosc bialka-proteiny i pozostaniesz przy takiej samej ilosci ww, oczywiscie przy cwiczeniu intensywnym na silowni to zaobserwujesz lepsze rzezbienie sie. ogolnie rzecz biorac to 2kg na miesiac to bardzo interesujacy wynik przy zdobywaniu masy. przyjelo sie ze zdobywanie masy to zdobywanie masy miesniowej jak i tluszczowej. wiadomo-nie osiagnie sie duzych przyrostow w czystym miesniu bez tluszczu. zwiekszajac ilosc ww mozna przyspieszyc proces robienia masy. zwiekszajac bialko pozwalamy organizmowi na lepszy rozwoj miesni. najlepiej wiec dostarczac i duze ilosci bialka i ww

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
dzieki norton sog4u ale mam jescze jedno pytanie czyli po terningu jak biore 40 gram bialka cos jeszcze jem to najlepiej zeby to byl makaron albo ryz i zeby mi to wyszlo okolo 40g ww tak?I czy mohe takie polaczenie ww bialko esc na noc bo wiesz czesto cwicze do 11:30 w nocy i jak cos z zjem to ide spac gdzies okolo 1:00 2:00 wiec jako to jest?

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
tuz po treningu wez ww proste np. 40-50g w formie wafli ryzowych czy odzywki carbo. po 30-40 minutach zas zjedz normalny posilek bogaty w ww np 125g ryzu + 150g kurczaka. jak idziesz spac o 2 i konczysz cwiczyc o 23:30 to spokojnie zjedz te posilki

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
a jak to jest do proteiny czy tez ja trzeba jesc w pewnych czasie po treningu czy to nie ma znaczenia. Mozna od razu po treningu mowie o serwatce czy ona pojdzie na marne i trzeba po treningu pewna przerwe zrobic. I czy bialko i weglowodany naprzyklad ryz czy makaron mozna spozywac w tym samym czasie. Bo ja robie tak gdy jem to popijam proteina ale nie wiem czy to dobrze bo raz slyszalem ze powinno wode i inne odzywki pic po jedzeniu. Ale z moich doswiadczen to na mnie najlepiej dziala to tak, jak ide spac po ptreningu lekki posilek szklanka proteiny i pije tyle wody ile tylko moge az poczuje sytosc w brzuchu czy robie dobrze?

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
juz mowilem jaka jest kolejnosc posilkow po treningu, oczywiscie proteine mozesz wypic od razu wraz z waflami ryzowymi czy carbo, a pozniej po 30-40min zwykly posilek np. ryz+piers

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
o moj blad nie doczytalem dzieki za porady na pewno z nich skorzystam i raczej bede sie do nich stosowal sog4u

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Norton kiedyś ze mną dyskutowałeś i mówiłęś że nawet zauważasz po 4kg na miecha!!!!!!!! Czy jest to możliwe!

FINS1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
no tak, mozliwe lecz nie przez caly czas

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie jajka?

Następny temat

rower rehabilitacyjny

WHEY premium