SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
taaak, tylko u Ciebie trochę większa waga i trochę lepszy apetyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Czaje czaje, pewnie przez to ze waga większa to jeszcze dobrze wchodzi to jedzenie albo krócej jestem na plusie kcal. Sam nie wiem albo mam gen do wpier... xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jak mam problem z apetytem to mixuje ugotowana pierś lub wpc z płatkami ryżowymi wypijam i po problemie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
MatiMlody
Ja jak mam problem z apetytem to mixuje ugotowana pierś lub wpc z płatkami ryżowymi wypijam i po problemie :)
O kurde taki mix kura z płatkami to nie wiem czy bym wypił xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
trzeba zainwestować w porządny blender

wczoraj dzień lekko z doopy, w pracy przypomniało im się, że od przyszłego wtorku mam urlop i poprosili o nadgodziny, a ja się głupi zgodziłem.. nie dość że yebalem 12h to potem musiałem wracać na pieszo co zajęło mi kolejną godzinę, na chacie szybki posiłek i poleciałem na trening, wróciłem zjadłem potreningowy, stwierdziłem że położę się na chwilę.. no i obudziłem się rano
także jeden posiłek jestem w plecy dzisiaj z samego rana oznajmilem, ze na pewno nie zostaje dzis dłużej, jutro mam DNT, wiec nie widzę problemu, może jeszcze weekend złapie bo i tak tylko po 6h, a płacą podwójnie ale kolejny raz się dwa razy zastanowię zanim od razu się zgodzę zostać dłużej


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2019-09-11 06:59:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Obym nigdy nie musiał miksować jedzenia xD To nawet w takim momencie wam np wafle ryżowe z polewą z Izolatu/WPC nie wchodzi? na słodko i smacznie. bo rozumiem że ryż z kurą może nie wchodzić juz ale tak na słodko to inna baja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Takim hardcorem to też nie jestem U mnie jak juz żarcie nie wchodziło to zazwyczaj leciały płatki kukurydziane+WPC i jakoś udawało mi się to zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
Obym nigdy nie musiał miksować jedzenia xD To nawet w takim momencie wam np wafle ryżowe z polewą z Izolatu/WPC nie wchodzi? na słodko i smacznie. bo rozumiem że ryż z kurą może nie wchodzić juz ale tak na słodko to inna baja.


Z waflami za dużo yebania, aby 80gr wegli było to patrz ile to gryzienia itd, cała paczka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
opalinho
winterR
Obym nigdy nie musiał miksować jedzenia xD To nawet w takim momencie wam np wafle ryżowe z polewą z Izolatu/WPC nie wchodzi? na słodko i smacznie. bo rozumiem że ryż z kurą może nie wchodzić juz ale tak na słodko to inna baja.


Z waflami za dużo yebania, aby 80gr wegli było to patrz ile to gryzienia itd, cała paczka :)

Dokladnie, wafle to sobie na redukcji czasem jem haha A na masie, platki ryzowe, bialka jaj, whey, slodzik i ogien jak ktos ma Fat jeszcze w posilku to maslo orzechowe czy kokosowy i malyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
No to jak już tak lecimy to 10iu insy 100g dekstrozy, 70g WPC. i macie bez gryzienia :D a cukru też nie wypierniczy xD tykko inse dajcie z 15-20min przed wypiciem xD żeby już coś zaczęła śmigać :D


Zmieniony przez - winterR w dniu 2019-09-11 09:55:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium