SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
FighterX
Single Maltów to nie pija się z colą.


a ja lubię z colą i tak sobie pije

Marian - aktualna, tylko ewentualna kwarantanna zmieni nam plany, w innym wypadku jedziemy , wyjazd 21.08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
Banan
FighterX
Single Maltów to nie pija się z colą.


a ja lubię z colą i tak sobie pije



To nie ma co przepłacać do coli są tańsze whisky do wyboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
FighterX
Banan
FighterX
Single Maltów to nie pija się z colą.


a ja lubię z colą i tak sobie pije



To nie ma co przepłacać do coli są tańsze whisky do wyboru


ja nie kupuję sobie alkoholu Mam po prostu wielu dobrych znajomych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Banan
FighterX
Banan
FighterX
Single Maltów to nie pija się z colą.


a ja lubię z colą i tak sobie pije



To nie ma co przepłacać do coli są tańsze whisky do wyboru


ja nie kupuję sobie alkoholu Mam po prostu wielu dobrych znajomych :)


dobra dorbra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Przecież chyba widzicie, że korzystam i to zapewne za często w tym roku ale kto by się tam przejmował detalami

DZIEŃ 77

Wczoraj bardzo fajny trening barków + trochę bicepsa i wyjątkowo nawet 2x 30 min cardio, bo trochę pokręciłem z rana w domu i na siłowni.

Dzisiaj miałem zrobić znowu rowerek, ale wskoczyłem na zwykły rower i pojechałem sobie na zakupy, łącznie z 30 min może wyszło, teraz 9 h w pracy.

Wczoraj w ciągu dnia micha pilnowana, wieczorem troszkę gorzej w domu
Dzisiaj przynajmniej 4 pierwsze posiłki są ogarnięte (LC)







Takie zamówienia na Wyspy to dla nas pestka, 4 dni robocze i załatwione. Klient zadowolony, ceny lepsze niż w sklepie online, my również szczęśliwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
DZIEŃ 79

W sumie nie wiem po co numeruję te dni bo jakikolwiek by nie był plan, to i tak obecnie niczego się nie trzymam. Przynajmniej jednak micha w miarę ogarnięta, bez dużych wyskoków i wiadomo w tygodniu też bez % , treningi - jak wczoraj - to typowo intensywne pompki, np. nogi zrobione w 3 superseriach + trochę klatki na koniec, do tego 30 min cardio.

Dzisiaj cały dzień w Sklepie, więc wieczorem jak będzie ochota zrobię cardio w domu, potem wolny weekend. Waga od paru dni znowu stabilnie około 82 kg i pas podobnie (82-83 cm), było gorzej po ostatnim weekendzie, ale wróciło do normy

Tak poza tym samopoczucie bardzo dobre, już ogólnie wizja, że za tydzień o tej porze będę w drodze na Wakacje, chyba tak na mnie działa. Oby tylko nie odwalili jakiejś szopki, to będzie mega fajnie. Wczoraj zakupionych trochę rzeczy na plażę, do morza i kąpania się, więc odliczam ostatnie dni )

No i co do michy, to z ostatnich 2 dni mniej więcej tak:
- mielone wołowe + ziemniaki


- po treningowy + 65g Pro Whey, obecnie przerzucam się na to białeczko


- jajecznica + kiełbasa z piersi kurczaka + cebula + bułka


- mały podwieczorek w Sphinxie ;)


Dzisiaj z rana, 2h spędzone w ogrodzie, trzeba było pozrywać trochę warzyw i owoców, tutaj fasolka i borówki, mamy jeszcze masę ogórków, pomidorów, cukinie, itd. jednak na to już nie starczyło czasu Jak widać poniżej wszystko od razu wykorzystane do michy na dzisiejszy dzień. To są plusy mieszkania poza miastem, w domu ze sporym ogrodem, oczywiście jeszcze trzeba ogarniać tematykę sadzenia tego i pielęgnowania ale w przyszłości mam zamiar się tym zainteresować ,bo frajda jest w lato mega, a smak nieporównywalnie lepszy niż wszystko sklepowe, np. w fasolce zero łyka





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
borówki ładnie obrodziły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Szybkie, krótkie podsumowanie przed wyjazdem na wakacje

Jak było, to każdy widział. Ostatnie dni zresztą też mówią za siebie najlepiej, tak dla przykładu wczoraj/dziś:





Od tygodnia byłem tylko na 2 szybkich (30 min) treningach 'pompujących' i jakoś specjalnie za siłownią nie tęskniłem, aero nie robiłem już dłuższy czas.

Dzisiejsze pomiary uznaję za końcowe tego ostatniego okresu


9 cm w pasie poleciało, zakładałem lepszy wynik, ale na to jak jadłem i jak się bawiłem co weekend (lub częściej) nie będę narzekał. Jestem zadowolony z obecnego wyglądu, nogi są całe poprążkowane, tego nie widać na tych słabych zdjęciach, więc tylko takie jedno (screen z filmiku) jako mini dowód



Brzuch zleciał sporo, od foto ze startu


Chociaż mogło być dużo lepiej, a reszta na pompie wygląda bardzo przyjemnie, więc wniosek prosty - trzeba robić troche pompek lub wezmę gumy do ćwiczeń ,przed wyjściem na chorwackie plaże Ostatnie o czym myślałem w ostatnich dniach, czy dzisiaj to robienie sobie zdjęć, więc wybaczcie. Jak będzie okazja to wrzucę coś z plaży, tam w dobrym świetle będą różne detale - których nie brakuje - widoczne dużo lepiej






CO dalej? Tego nie wie nikt, na ten moment sam nie wiem
Pewnie po urlopie zatęsknię za czystszym jedzeniem i treningami ale myslę bardziej o rozkręceniu nowego sklepu, który ruszy na jesień.

Jednak potem 12.12.2020 Ustawka , pierwsza i jedyna w tym roku, znowu Event Mikołajkowy - i nie wiem czy się nie ogarnę trochę,by wstydu nie było na moim Wydarzeniu i wtedy po nim planuję zrobić sobie dłuższą przerwę , rekreacyjne treningi, a zająć się sprawami , że tak powiem rodzinnymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
te prążki na nogach mega forma na plażę jest miejsce w Chorwacji już wybrane? może już wspominałeś, tylko mi umknęło, także proszę o wybaczenie jak tak było
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium