SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1891594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
DZIEŃ 50

Żyję, trenuję , niestety czasu jak na lekarstwo, ostatnie 3 dni to trening pull , push i dzisiaj z rana solidne cardio. Fajnie mi się kręciło, tętno dość wysokie.

Dzisiaj dnt więc LC od rana i jakieś węgle wpadną na wieczór.
Jutro jak dobrze pójdzie to w planach trening nóg przed pracą od rana, bo potem 9 h na sklepie. Trzeba trochę nadrobić zaległości w robocie, ale jeszcze 5 tyg i kolejne 2 tyg wakacji









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
DZIEŃ 51

Wrzucam wypiskę już teraz, bo zaraz wjeżdżają 2 palety towaru na sklepie i będzie z tym sporo zabawy zapewne dzis i jutro.

Rano zebrałem się na trening nóg, weszło bardzo przyjemnie leciutko skróciłem o jedno ćwiczenie, ale dodałem na koniec trochę wykroków, cardio także odhaczone.



Micha:

1. Śniadanie nietypowe 200g kuraka, kilka kromeczek domowego chlebka na zakwasie i surówka

2. Po treningu 120g płatków + 130g banana + trochę żelek i 60g wpi


3. Omlet w robocie


4. Coś będę musiał zamówić bo nie wyrobiłem się ze zrobieniem, pewnie wleci pastrami

Noga po treningu całkiem fajnie spuchła, prążki się przebijają na pompie i żyły ale fotek nie wrzucam, bo na tym aparacie i tak nic z tego nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Na masie jestem to wpadnę pozagladac, na redu nie mam czego tu szukać, żarcie wyglada super jak zawsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
DZIEŃ 52

Dzień raportu do Przemka zmieniony na sobotę, więc z rana szybkie pomiary



Następnie na czczo 45 min cardio na rowerku w domu



Po cardio:




Micha dzisiaj DNT , więc B+T do wieczora, potem coś z węglami. Szybka wypiska z pracy i zabieram się za robotę

1. Jajówa z cebulą i kiełbasą z piersi kurzcaka i trochę wędzonego indyka


2. Kurak, cebula, mozzarella, ogórasy



3. Omlecik z nowym sztosem, owocami leśnymi - jadłem je oczywiście na testy zaraz jak się pojawiły, ale zupełnie inaczej smakują w polączeniu na omlecie i z nutlovem niż solo (jeszcze lepiej), idealny mix jak dla mnie. Szkoda , że mi się tego smażyć nie chce , jakbym miał 4 patelnie na omlety jechałbym hurtowo na cały dzień


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Rób jednego dużego omleta i krój na 4
Ja tak czasem robiłem na 2.
A co do tej frużeliny, to fakt, niezła jest. Bez porównania lepsza od egzotycznych.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
Na tej patelni, którą mam obecnie do omletów ledwo ten jeden mi wchodzi :<
Jakbym miał dać więcej białek to już na styk, to patelnia do naleśników, druga z reguły jest zajęta czymś innym od rana.
Pewnie mógłbym kombinować z pieczonymi wersjami omletów, jak niektórzy, ale nigdy tak nie robiłem, no i czasu wiecej to zajmuje, a tego luksusu nie mam i mieć nie będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Patrz, bierzesz blachę do ciasta i tam wylewasz 4 omlety. To się piecze, w ogóle nie musisz przy tym stać, żeby obracać itd. I zamiast robić kolejne posiłki możesz Frankiem czytać bajkę!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Te z piekarnika strasznie wysychają niestety jak leżą i są nie jadalne moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mały wychodzi git ale duży jak na blachę robiłem na cały piekarnik to jednak na drugi dzień suchy strasznie. A próbowałem na wielu wieli składnikach. Wole świeży jednak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium