SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Musze i ja cos skrobnac w koncu...akurat mi sie powiadomka z Twojego tematu pojawila i mnie kopnelo by cos napisac

2tyg dzien w dzien po ile h w sklepie? Mi az slabo jak pomysle, a konkretniej moim plecom- jak sobie radzisz z ewentualnym bolem, bo przeciez tez te ledzwia Ci dawaly w kosc? Mi pomagaja spacery po galerii i w okolicach, no ale Ty nie wyjdziesz i nie zamkniesz sklepu wiec masz nieco trudniej...

Dopieszczaj tam szczegolnie siady i hacki Platza, bo ja pamietam jak wspominales, ze tym razem lecimy nogi w grudniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
TomQ-MAG
71 dni jest adrenalina%)


już 68


GrzechuPe93
To na 1 foto, to jest kebab ? (To z ogorem) Kupiony/zrobiony jak zrobiony dasz przepis ?
Dzieki :)


Nie, to było pieczone udko z kurczaka, pokrojone na mniejsze kawałki + jakaś reszta kiełbasy z lodówki
Idealne na posiłek LC


Czawaj
Musze i ja cos skrobnac w koncu...akurat mi sie powiadomka z Twojego tematu pojawila i mnie kopnelo by cos napisac

2tyg dzien w dzien po ile h w sklepie? Mi az slabo jak pomysle, a konkretniej moim plecom- jak sobie radzisz z ewentualnym bolem, bo przeciez tez te ledzwia Ci dawaly w kosc? Mi pomagaja spacery po galerii i w okolicach, no ale Ty nie wyjdziesz i nie zamkniesz sklepu wiec masz nieco trudniej...

Dopieszczaj tam szczegolnie siady i hacki Platza, bo ja pamietam jak wspominales, ze tym razem lecimy nogi w grudniu


Czasami, ciężko jest wrócić do pisania w blogu. Szczególnie jak się daje, tak rozbudowane wypiski jak Twoje.
Wierzę, że jednak nadrobisz, bo brakuje mi tej lektury! Ja zamierzam już działać tutaj regularnie.

U mnie sklep czynny 9h w tygodniu i 6h w sobotę, więc nie ma tragedii. Z reguły rzadko są dni, by siedzieć większość czasu, jednak jak jest ruch, to przy kliencie się stoi, do tego często dostawy itd. Tak więc, w pracy (odpukać) nie mam problemów z plecami, itd.
Ogólnie z nimi jest całkiem nieźle na ten moment, za to obydwa nadgarstki - mam wrażenie, że są po prostu do 'wymiany'...

Co do treningu nóg, to siadów nie robiłem w tym roku i kto wie czy w ogóle zacznę.
Na razie muszę cały czas stopniowo wracać do ćwiczeń, obciążający kręgosłup , po wypadnięciu dysku w lato. Póki co więc nie zdecydowałem się na siady, ale zamierzam dorzucić box squat na początek, a nogi dojeżdżam w trochę inny sposób, tzn wysoka intensywność, superserie, czy też serie łączone - i też dostają w kość


Za mną 4 dni treningowe dzień po dniu i wczoraj na drugich nogach w ciągu 4 dni czułem się już słabiutki.
Dzisiaj dzień LC i 45 min aero (dodałem 5 min od tego tygodnia)


Przerobiłem więc 6 treningów siłowych, muszę przeanalizować gdzie - coś zmienić, bo jednak w niektórych ćwiczeniach umieram trzymając gryf (nadgarstki) i ...dobra tutaj się rozpisałem znowu na kilka linijek, ale robię CIACH i edycję - koniec p******enia smutów i biadolenia. Każdego coś boli .


Wracając do tematu, trochę fot z weekendu i dzisiejsze posiłki. Weekend:
- Omlet LC


- wczorajszy solidny obiad, po treningu nóg: anaboliczny rosołek z blisko 200g wołowiny + ziemniaki + schaby + bigos ;)



- pastrami (nie zjadłem dwóch!)


- deserek kinder bueno, z Frankiem ;)


- Dzisiejsza jajecznica z grzybami, które wczoraj znalazłem - wszędzie ich pełno, ale nie chciało mi sie nigdzie dalej jechać, u nas znalazłem nie za dużo, ale w sam raz na rodzinną porcję jajecznicy, same prawd***** i 3 maślaki , zdrowiutkie.


- dziś do pracy, poza porcją 40g izolatu po aero, wpadają 2 posiłki z około 300 g mięsa na posiłek (wołowina pręga + indyk filet) + passata z przyprawami + cebula + tarta mozzarella na wierzch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Renia Ci takie cuda pichci, czy sam ogarniasz ?

Chodzi strasznie za mną te pastrami, wygląda mega apetycznie i zapewne smakuje też kozak.
Może mnie zabierzesz w weekend ustawkowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
pitbull61
Renia Ci takie cuda pichci, czy sam ogarniasz ?

Chodzi strasznie za mną te pastrami, wygląda mega apetycznie i zapewne smakuje też kozak.
Może mnie zabierzesz w weekend ustawkowy ?


Większość wrzucanych zdjęć - to żarcie, które robię sam, ale często jakiś obiadek rodzinny lub posiłek przygotuje Renia i oczywiście jem, a nie patrzę na makro Co do pastrami, to jest kozak niesamowity.
Jak pisałem, to jest akurat food truck (ale może w grudniu będzie już osobno w budynku, bo coś tam widzę remontują), tak czy siak - zabrac nie zabiorę, bo sobotę pracują 11-15 (a ja musze byc w tych godzinach u siebie) , ale to rzut beretem od mojego sklepu , wiec zainteresowani będą mogli się wybrać. Od niedawna także dowożą ale nie wiem jak w soboty. DO czasu ustawki zorientuje się na pewno i dam znac, wtedy nie problem byłoby zamówić na sklep i zjesć po treningu
Wieczorem najwyżej ciąg dalszy jakiegoś jedzenia na mieście ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Mm ale smacznie jak zawsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Banan
pitbull61
Renia Ci takie cuda pichci, czy sam ogarniasz ?

Chodzi strasznie za mną te pastrami, wygląda mega apetycznie i zapewne smakuje też kozak.
Może mnie zabierzesz w weekend ustawkowy ?


Większość wrzucanych zdjęć - to żarcie, które robię sam, ale często jakiś obiadek rodzinny lub posiłek przygotuje Renia i oczywiście jem, a nie patrzę na makro Co do pastrami, to jest kozak niesamowity.
Jak pisałem, to jest akurat food truck (ale może w grudniu będzie już osobno w budynku, bo coś tam widzę remontują), tak czy siak - zabrac nie zabiorę, bo sobotę pracują 11-15 (a ja musze byc w tych godzinach u siebie) , ale to rzut beretem od mojego sklepu , wiec zainteresowani będą mogli się wybrać. Od niedawna także dowożą ale nie wiem jak w soboty. DO czasu ustawki zorientuje się na pewno i dam znac, wtedy nie problem byłoby zamówić na sklep i zjesć po treningu
Wieczorem najwyżej ciąg dalszy jakiegoś jedzenia na mieście ;)


No i GIT ! Na masie będziemy, więc można jeść w opór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
No zobaczymy z tą masą - oby, póki co jest co palić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Czawaj
Musze i ja cos skrobnac w koncu...akurat mi sie powiadomka z Twojego tematu pojawila i mnie kopnelo by cos napisac

2tyg dzien w dzien po ile h w sklepie? Mi az slabo jak pomysle, a konkretniej moim plecom- jak sobie radzisz z ewentualnym bolem, bo przeciez tez te ledzwia Ci dawaly w kosc? Mi pomagaja spacery po galerii i w okolicach, no ale Ty nie wyjdziesz i nie zamkniesz sklepu wiec masz nieco trudniej...

Dopieszczaj tam szczegolnie siady i hacki Platza, bo ja pamietam jak wspominales, ze tym razem lecimy nogi w grudniu


ja tez w tyg po 9h na sklepie w sobote 4h ale nie ma co narzekac ;)

Banan to pastrami wyglada mega, a nigdy tego nie jadłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Jak zwykle smacznie!

Trzymam kciuki!
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Dampaz - dzięki

Marian
Szkoda, ze w niedziele gość od pastrami ma zamknięte, bo byśmy mogli skoczyć ale może się uda w sobotę jakoś ogarnąć i zrobić zbiorowe zamówienie na przedtreningowy lub po , o ile się wyrobimy do zamknięcia Ewentualnie powiem Wam gdzie to jest, serio ze sklepu z max 10 min spacerkiem i moze w godzinach 11-15 uda sie Wam zajrzeć, warto - naprawdę ;)
Pomyslimy

Tymczasem u mnie w końcu solidny dzień LC Jeżeli chodzi o michę, prócz tego co wklejałem zjadłem 125g łososia wędzonego na gorąco i na koniec twaróg z kluskami , ksylitolem i polewą z truskawek , tym samym makro w okolicach 250g B / 100g T / 75g WW wyszło , ale i tak muszę to w końcu trochę mocnej przytrzymać i liczyc, bo na razie to jem na oko.

Póki co jednak, widzę zmiany na plus i dlatego mi się nie śpieszy do liczenia makro %)
Światło słabe i foto wieczorem po dniu off i LC , ale dzięki temu talia co raz lepsza - chociaż kiepsko to na tym foto widac




ps fizjo mnie dzisiaj zabił jakieś 3 razy, ale jak widać żyję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium