SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Bardzo Wam dziękuję

Wczoraj DNT - dużo pracy i już nie chciało mi się zrobić cardio.
Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się dzisiaj skoczyć na szybki trening i będzie to ostatni trening do zapewne 02.09 kiedy wrócę do codzienności.

Mini podsumowanie ostatnich 2 miesięcy:

Mogłoby zapewne zrobić to znacznie lepiej , gdyby nie 2 tyg urlopu w międzyczasie i o jakieś 4-5 grillów i %%% za dużo Jednak nie mogę narzekać
Jakbym leciał na urlop - tak jak było to początkowo w planach - w drugiej połowie września, to przez kolejne 3 tyg myślę, że mógłbym zbliżyć się do założonego celu (-10 cm w pasie, od startu). Jednak i tak nie jest źle:

po lewej 27.06 - 85.1 kg / 92 cm pas
po prawej 21.09 - 82.4 kg / 85 cm pas - wybaczcie za foto, tak na szybko w pracy
Może jeszcze jutro cyknę jakieś zdjęcia by trochę lepiej to zobrazować



-7 cm w pasie, więc prawie książkowo -1 cm / tygodniowo wychodzi


Po powrocie z Grecji, mam przed sobą tydzień w pracy, a potem znowu tydzień wolnego - ale już bez wyjazdów, więc myślę, że do końca września pociągnę redukcję pociągnę lub trochę dłużej jak będzie trzeba i potem może w końcu jakaś masa , kiedyś w końcu wypadałoby też ten okres, przepracować solidnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dobrze jest, ładnie się to wyostrzyło wszystko

Banan

po prawej 21.09 - 82.4 kg / 85 cm pas - wybaczcie za foto, tak na szybko w pracy

nie mów głośno, bo szef patrzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Rewelacja to wyszło. Jestem z Ciebie dumny, że dałeś radę mimo wieku...
5

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
haha a dzisiaj pisalem mu, ze facjata cos zabidzona%)
jak widac, nie bez powodu mozna wyjsc na plaze
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33138 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
Super- barki prezentują się wybornie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Faktycznie buźka zabidzona, jakbym ważył 70 kg , a nie 83 kg ale na dniach podjem niemało , to i buźka się zaokrągli i brzuszek wypukli na pewno miesiąc minimum jeszcze redukcji , jak nie więcej przede mną.

Wczoraj niestety nie udało się zrobić żadnego treningu, gorączka przed wyjazdowa. Chciałem iść dzisiaj rano na trening o 7 ,ale okazało się, że musimy podjechać na badania krwi z Żonką i Maluchem, więc już olałem wstawanie w środku nocy. Tym bardziej, że teraz siedzę 9h w pracy, wracam tylko dopakować rzeczy do domu i przed północą wyjazd na lotnisko do Wrocławia.

Dzisiaj bez michy do pracy, bo nie było kiedy nawet tego ogarnąć, więc zapowiada się ciekawie
Trzeba będzie iść po jakieś pastrami...czy cuś

Tu jeszcze jakieś dwie fotki, jedna z wczoraj , druga wieczorem w domu.
Chciałem pokazać jak całkiem przyjemnie, prezentuje się to wszystko w świetle dziennym, ale rano nie było okazji cyknąć zdjęcia.
Nóżka pięknie się poprążkowała (mimo, że to nie jest jeszcze końcowy etap - to wydaje mi się, że wygląda lepiej niż rok temu na koniec redu ) - jakbym kiedyś zdecydował się z niej zgolić futro, to myślę ,że wyglądałaby jak na scenę (oczywiście dla amatorów )


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wpadacie do mnie na kawę albo coś zjeść przed wylotem?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
BzykuDG
Wpadacie do mnie na kawę albo coś zjeść przed wylotem?


haha byłoby mega miło ale i tak nie wiem jak to będzie z Frankiem, bo to, że ja będę dobę bez snu - to raczej pewne
zanim wrócę z pracy, spakuje się , to praktycznie już będzie czas wyjazdu, musimy być na lotnisku o 2 , więc przed północą wyjechać

a on musi coś pospać...ogólnie i tak to czarno widzę, do momentu aż nie wystartujemy
ale gdyby jakimś cudem udało się wyjechac wczesniej,to dam znac


chociaz Ty chodzisz spac podobno o 22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dla Was zrobię wyjątek <3
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jak zwykle czary mary i z zielonego kwaśnego banana robi się żółty nabity owoc
Czytaj- chwila i już wasku wywaliło, łapy i bary krąglejsze, nogi w sumie zawsze są spoko, itd...

Odpoczywajcie Kuba!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium