SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ale dużo cytruliny w tym suplu. Ładnie musi pompować. No i brak kofy - dla mnie na plus.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jest kofa, 200mg
Też jestem ciekaw takiej dawki cytry, bo np AAKG jak przesadzałem, to się strasznie pociłem i spać nie mogłem(!).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Źle spojrzałem, dziękuję!
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
200mg dla Koksa Karpia to tak , jakby jej nie było -

ale faktycznie produkt sprawdza się bardzo fajnie, bo zakładam , ze jak dawno nie robiłem normalnego treningu to i bez supli tego typu mogę czuć fajną pompę ,ale jest ona naprawdę świetna, a ciężary lecą śmiesznie niskie, więc tym bardziej pompuje sie wszystko od praktycznie samego ruchu

Zakwasów i obolałości mięśniowych dzisiaj niestety brak, więc za dużo bodźców na 30-40kg obciążeniach to nie było %)

Jednak nawet po takim treningu dzisiaj od rana bardzo dobry humor i samopoczucie
Chociaż to też norma , jak zawsze w piątek ;) mimo , ze dla mnie to nie koniec tygodnia roboczego, jutro wyjazd nad morze ,a w niedzielę cały dzień praca - ale następnie kolejne zawody dopiero we wrześniu więc czeka mnie w końcu więcej luzu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Przy najbliższej okazji stestuję ten preworkout
Mam jeszcze sporo shotów, ale tutaj przeczuwam większą pompę.

Czekamy na relację- idealnie będzie się oglądało w nudny roboczy weekend
Spokojnej drogi i mimo natłoku obowiązków dobrej zabawy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale Banan, taki weekend roboczy, to sama przyjemność! Będzie klimat

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Czawaj - no mam nadzieję, że na swiezym powietrzu to nie będzie lipy z netem (oczywiście z pogodą przede wszystkim bo jakby padało to nie wiem jak się rozłożę ze sprzętem ) - rok temu jak dobrze pamietam internety tam śmigały super, bo w Binkowskim była z tym słabizna i live wyglądał jak wyglądał, czyli mega słabo. Bo ledwo co udało się w ogóle go puścić a przepustowość łącz nie pozwoliła na nic lepszego niż to co było widać i tylko człowiek się wk***ia ze nic na to nie moze poradzić, a komentujący z zerowym pojęciem jeszcze tylko dolewają oliwy do ognia. Dlatego, odpuściłem w ogole 2 cześc GP Binkowskiego i ten słaby live. Tym razem musi być lepiej. LIVE poleci tylko przy szybkim necie, jakość i tak nie będzie powalała bo na to nie pozwala ani FB ,ani YT, mimo ze do relacji na zywo używam albo iphone6 albo i7 więc to nie wina slabego telefonu. Po prostu tak to może wyglądać, świetny live można byłoby zrobić za pomocą lustrzanki ale to już dużo pieprzenia się i wtedy znowu nawet b.szybkie łącza internetowe tej jakości i wielkości nagrywek nie są w stanie udźwignąć ;)


BzykuDG
Ale Banan, taki weekend roboczy, to sama przyjemność! Będzie klimat


Nie może być inaczej ja lubię bardzo te wyjazdy, jest oczywiście co robić, praktycznie od weryfikacji do końca zawodów ,bez większych przerw ale wiem ,ze dzięki temu wiele osób jest zadowolonych i może być praktycznie z zawodami na bieżąco , są to też niezłe archiwa na przyszłość. Już stuknie lada chwila 2,5 roku jeżdżenia na zawody i robienia z nich relacji. Tutaj jeszcze nietypowo , a jak przyjemnie na świeżym powietrzu - brakuje takich imprez więcej, a spokojnie można byłoby z 2-3 dorzucić ,zamiast kisić się w tych ciasnych ,ciemnych , czasami śmiesznych salkach teatralnych czy innych domów kultury


Dziś na szybko - zero aktywności , miało byc trochę rozciągania ale zabrakło czasu bo sporo na głowie prócz pracy.

Zamówiłem sobie parę nowości z takich dodatków i potestuje m.in przez weekend , na wyjeździe


Micha, królowało dalej mielone z łopatki w różnych wariantach





Rano w planach jakiś przed wyjazdowy lekki trening lub bieganie w terenie, zależy na co będzie ochota, a czego nie zrobię to może uda mi się zrobić w niedzielę od rana nad morzem lub w poniedziałek ,bo zostaję jednak po zawodach do poniedziałku i nie będę na zmęczeniu wracał w niedzielę wieczorem - pewnie by to trochę dłużej trwało jak to na koniec weekendu, tak to się wyspie i wroce sobie spokojnie w pon z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cudnie wyglądają te warianty mielonego na fotach.
Aż weszłam do sklepu sfd zeby zobaczyć czy ten wysokobiałkowy omlet z kolei to stamtąd - bo wydał mi się fajnym pomysłem, zwłaszcza czy czasu mniej i jakież było moje (pozytywne) zdziwienie, gdy zobaczyłąm, że oprócz tego sa jeszcze omlet w wersji nie na słodko, wysokobiałkowe placki ziemniaczane, albo krem z dyni. już wiem co wypróbuję.
no i udanego wyjazdu i owocnej relacji z zawodów!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4546 Napisanych postów 35814 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263240
Łopatka pięknie wjeżdza, lubie

Sporo nowości na sklepie SFD, trzeba będzie popróbować
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Padme
cudnie wyglądają te warianty mielonego na fotach.
Aż weszłam do sklepu sfd zeby zobaczyć czy ten wysokobiałkowy omlet z kolei to stamtąd - bo wydał mi się fajnym pomysłem, zwłaszcza czy czasu mniej i jakież było moje (pozytywne) zdziwienie, gdy zobaczyłąm, że oprócz tego sa jeszcze omlet w wersji nie na słodko, wysokobiałkowe placki ziemniaczane, albo krem z dyni. już wiem co wypróbuję.
no i udanego wyjazdu i owocnej relacji z zawodów!


ja bym nawet o tej linii nie wiedział, ale Activlab był ze stoiskiem na GP Binkowski, a ze znam dobrze ich głownego człowieka od marketingu to podbiłem w przerwie pogadać i przybić piątkę z Emilem Kaleńskim i zapytałem co to za nowości, wtedy trafiła mi się ta proteinowa kawka i omleta w proszku , który wrzucałem pare dni temu, a ze zamawiałem trochę odżywek dla brata to dorzuciłem z nowości to co powyzej i m.in na probe po 1 sztuce tego co było z tej serii I'm Fit Activlaba,ciekawa alternatywa ,tak na szybko ;)


Odnośnie wyjazdu, już jestem na miejscu w hotelu w Redzie. Trasę mam spoko bo mieszkam blisko wjazdu na A1 ,ale końcówka dłużyła się niesamowicie , jednak popołudnie w sobotę, połowa lipca to multum osób jechało nad morze, a jeszcze więcej wracało , z 4km korki na bramkach (na szczęście w tą drugą stronę ) Jednak trochę trasa wymęczyła , wiec teraz cos zjesc trzeba i odpocząć

Na trasie m.in taki gagatek - nie wnikam



K_PS
Łopatka pięknie wjeżdza, lubie

Sporo nowości na sklepie SFD, trzeba będzie popróbować


No trochę jest , szczególnie jak Cie nie bylo 2 mce to masz co nadrabiac rowniez w sklepie


Z posiłków wjechały kolejny raz grzanki (jak miło po wielu latach odkryć ,ze toster w domu to fajny skarb )



Udało mi się rano wybrać znowu na siłownię i zrobić kolejny misz-masz, po prostu idę i coś kombinuję aby nie obciażac nadgarstka i ogolnie sie poruszać:
1a+1b. Prostowanie + Uginanie siedząc 4 serie + drop
2a+2b. Ławka rzymska wersja na pośladki + MC klasyczny ,nawet załóżyłem 70kg w ostatniej serii hehe - 4 serie łączone
3a+3b. Ściąganie nachwytem szeroko drążka do klatki + wyciskanie hantli ławka pozioma - 4 ss
4a+4b. Rozpiętki ławka pozioma + delikatne uginania stojąc z hantlami (z przytrzymaniem w napięciu) 3 serie łączone
5a+5b. Wyciskanie na barki na maszynie + unoszenie hantli bokiem 3 serie łączone
Trening zajął mi 50min ,...myslalem, ze szybciej pojdzie ;)
+ interwały 10x 20/40 orbitrek
+ 5min wyciszenia

Po treningu



Pozniej zejde do hotelowej restauracji to pewnie wpadnie ostatni posiłek dzisiejszego dnia , oby mieli coś dobrego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium