SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Hostessy i zawodniczki co tam były, to masakra. Zakochałem się przez weekend z tysiąc razy

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
trochę zazdro, ze mnie tam nie bylo marudzisz na miejsce pracy ale jak kobiety startowaly to chyba nie mogles narzekać do zobaczenia na fiwe. może uda się zbić pione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Ja na samych targach raczej dużo nie pobiegam, ale będę w widocznym miejscu przed sceną - zawsze siedzę ze swoim stolikiem i laptopem, więc łatwo mnie znaleźć - podbijaj śmiało
Marudzić trochę potrzeba bo o ile po godzinie czy dwóch nie było tak źle to po blisko 10h już trochę tak ale fakt widok pierwsza klasa na scenę , chociaż jak jednocześnie robisz zdjęcia ,, pilnujesz kamery i wrzucasz fotki w świat to tak naprawdę mało kiedy mozna się skupić i normalnie oglądać występ danej osoby ;)

Wróciłem z treningu , dzisiaj zrobiłem lekko zmieniony trening barków + ramion i dodałem 4ki na koniec bo nie zdążę zrobić osobno nóg do piątku, a od pt do niedzieli trening raczej nie będzie możliwy, jutro jeszcze pykne klatke+plecy i dwójki i będzie komplet

Dopiero 2 trening po przerwie ale już dzisiaj trenowało się znośnie (prócz spadków siły i wytrzymałości ) , żył całkiem sporo i bardzo dobra pompa po 1,5 miarki extremalla od AN , ogólnie może jeszcze forma nie jest w lesie


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-10-04 22:33:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to na targach wiaodomo gdzie cię znaleśc:D

ja zapraszam na stoisko SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Marian - raczej na stoisko AllNutrition bo SFD nie będzie hehe

W sobotę MPJiW zaczynają się dość późno bo 14 (przez co pewnie w niedzielę będzie sajgon , jakby już nie mogli zrobić wszystkich półfinałów w sobotę,a w niedzielę finałów albo rozłożyc to po prostu z głową , inaczej) , więc na pewno na stoisko też uda się podbić i pogadać przyjedziemy sobie trochę później niż reszta może na 11-12, bo w piątek już czeka nas praca ,a i pewnie w sobotę zakończymy robotę jak już będzie po targach . W niedzielę za to obstawiam minimum 10-11h przy tej ilości zawodników , ale to nic nowego ;)

Przyjeżdżam w piątek na weryfikację pocykac trochę fotek, głównie będę celował w naszych ludzi - bo są najważniejsi . To samo zresztą na zawodach.


Tymczasem , żeby nie było ,że objadam się dalej cały czas słodyczami i fastfoodami, co przez chwilę trwało Parę fotek z wczoraj i dziś, na ten moment nie liczę ile czego jem - staram się po prostu jeść czysto, na razie powróciłem do śniadań praktycznie B+T (jedynie z owoców na wierzchu omleta ww) ale czy na stałe tak bedzie , tego jeszcze nie wiem.
Nic na razie nie wiem coś na pewno trzeba bedzie z michą ustalić, żeby najbliższe miesiące się nie spaść za bardzo , przy mniejszej aktywności.

Mam nadzieje,ze uda mi sie niebawem załatwić skierowanie na tomograf łokcia, bo jest mi to potrzebne do oceny tego co się w nim dzieje, spróbuję na nfz mimo iż wiem ,ze pewnie to trochę potrwa - jak sie okaze ,ze bardzo długo to pojde prywatnie może...
















Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-10-05 09:51:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
sfd a AN to jakby jedna rodzina :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
To to nie jest to samo? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tak samo jak Saturn i Media Markt

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Obie marki forumowe, ale stoisko i promocja będzie marki AllNutrition na FIWE , SFD już każdy zna i nie trzeba tej marki promować ;) tak czy siak wszystko to jedna wielka rodzina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Wczoraj drugi trening po przerwie
Do standardowej rozpiski klata + plecy dodałem na początku dwugłowe uda i dziś trochę nad tym ubolewam bo zakwas wjechał konkretny, jutro pewnie będzie gorzej...trzeba będzie chyba coś wypić % na lepszą regenerację aby przetrwać te MPJiW jakoś



Trening super, tempo trzymałem konkretne , praktycznie nie było dłuższej przerwy niż max 60 sek gdzieś pomiędzy ćwiczeniami na zmianę sprzętu itp. Dzięki temu tętno skoczyło konkretnie i już się nie dobijałem interwałami, zrobiłem 15min chodu na bieżni i dodałem ostatnio trochę nielubianej sauny , mam ją na siłowni , więc od czasu do czasu skorzystam - może coś tam da %)

Z nogi trochę zleciało, bo nóg solidnie nie trenowałem już blisko 3 tygodnie, stąd mały spadek wagi - około 85kg z rana na czczo ważę, ale już i pas wrócił do znośnych 84 cm , a parę dni po weselu było sporo więcej Góra jeszcze się jakoś trzyma :)



Wczoraj mało jedzenia, ostatnio apetyt słaby ale lepiej tak niż żreć śmieci cały dzień i słodycze


Poranny omlet, potem 250g indyka + trochę węgli i warzyw po treningu, następnie jakiś baton i wybraliśmy się na koncert Bryana Adamsa - bilety otrzymaliśmy na prezent ślubny


Powiem szczerze - było super, nie jestem jakimś fanem łażenia po koncertach, to był mój drugi po Bon Jovim w 2013 w Gdańsku i chyba czas to zmienić i chociaż raz w roku się na podobną imprezę przejść, naprawdę świetna zabawa, fajne kawałki , Adams to na pewno nie mó idol, ale pewnie jak każdy kojarzyłem jego kawałki w stylu Summer of 69 czy z filmu - Robin Hood, Everything I Do, itp

Nogi tylko jeszcze bardziej dobiłem, bo bite 4,5 h stania w hali , które umiliłem sobie 3 browarkami


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-10-07 08:52:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium