SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
prz1993
Wiedziałem że coś za pięknie szedł ten tydzień


Nie jest tak zle. Poza tymi dwoma kawalkami nie bylo zadnego odstepstwa , a takze caly tydzien bez alko , nie bylo nawet malego piwka a to juz sukces jak na obecna pore wczoraj za to torcik wlecial po treningu pare h i obcialem wegle z innego posilku , no ale bilans pewnie lekko przekroczony %) podkrecam tempo !!! Zostalo 20min hahaha

MISIEK - przydadza sie te opcje, cos na pewno wyprobuje bo ryz z dodatkami wchodzi zawsze ale juz sam ,jaki jemy najczesciej to gorzej i mam tak od zawsze wiec to nic nowego. Znam ludzi co ze smakiem zjedza 200-300g na posilek - szacunek dla nich! Ale ja sie do tego grona nie zaliczam na masie na pewno bede musial troche pokombinowac by jesc sporo wegli dzien w dzien bo na obecnej rotacji ww to w ogole tego problemu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jeden kawałek to juz nie wystarczył od razu musiały isc 2

ja wczoraj byłem na grillu i jak wychodziłem to mowiłem ze jak będ emial ochote to nie odmówie sobie paru głebszych czy piwka...ale żebym chociaż przez chwile miał ochote sie napic...zero kompletnie i w rezultacie ani łyka niczego nie wypiłem chyba sie odczulem pić

jak Tkie cuda dają w grecji do jedzenia to tam jade:D kumpel wczoraj wrócił i mega też chwalił

p.s co to 2 worki ryżu jeszcze posolnego, gorzej jak trzeba w dzen na ładowaniu zjesc z 10 albo i wiecej i bez soli no i mało picia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan kurczaka mam już wcześniej usmażonego i tylko podsmażam. Szkoda, że te pomidory Ci nie podchodzą, bo całość po wylaniu jajek na patelnie posypuje jeszcze suszonymi pomidorami, które nadają super smak!

A z oliwkami na bank przetestuje, ale to jak będę miał większe pole manewru z makro

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
pewnie suszone pomidory ok, ale tak jak banan pisał,świeże czy coś też dla mnie lipa, leje się to , wodniste sie robi jeszcze idzie sobie ryja poparzyć . I smak takich gorących tragedia

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Suszone to git . Lubie bardzo ale jak Gienek napisal takie surowe dodane do czegokolwiek cieplego to dla mnie srednio. Probowalem kilka razy bo ludzie zajadaja sie jajecznics z pomidorami ale bez szalu . W pizzy jak czasem sie zdarzy takowa zamowic lub jak nie moialem wyboru i taka dostael to zawsze wybieralem ale nie przekreslam nigdy niczego, za malego nie nawidzilem marchewki na cieplo w jakijkolwiek postaci czy szpinaku a teraz zjem ze smakiem. Trzeba do niektorych spraw dorosnac
Z kurakiem wiec wyprobuje , a z dodatkami bede kombinowal dla urozmaicenia.

MARIAN - widzisz , nie miales odpowiedniego kompana do picia. Jak kiedys podjade w Twoje okolice to zobaczysz , ze alko bedzie wchodzilo az milo hahhaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja smażę tak długo, aż jest zero wody, taka ciapka się robi. Całkiem co innego niż na pizzy.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Dzieki za poranne 'pogaduchy' na blogu , które umiliły aero . 45min pykło szybko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
akurat w tym towarzystwie co byłem przelewa sie litrami:D chłopaki mieli mało wiec w nocy taksówka i na balety pojechali, powrót o 6 nad ranem, mają zdrowie xD no ale takie czasy też pamiętam


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-07-31 09:59:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Tam pisaliście o 2 torbach ryżu na posiłek- co powiecie na 3 i to brązowego Wspomnienia ze świńskiej masy mode ON
Sporo się od Was uczę kuchennych zagrywek, tu Banan, tam Marian i życie staje się piękniejsze
Też nie lubię surowych pomidorów, ale nie wiem czy chcecie wiedzieć dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
hehe ja się domyślam ,ale możesz napisać - sami swoi dzisiaj w planach nogi ale cały dzień zero apetytu i jakieś zawirowania z żołądkiem , moze sprobuje sie chwile przespać i to coś pomoże ,jak nie to bede zmuszony zrobić off i przelozyc trening na jutro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium