SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja to jeszcze nigdy się nie skusiłem na burgera z jajem czy z jakimś serem kozim. Jakoś boje się, że mi smak popsuje hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Tytanov - nie ja, moja Renia, przyszedłem jak zwykle na gotowe

Czawaj chciałem nie raz ale ostatnio robię swoje treningi sam, nawet jak Renia jest ze mną to leci trochę innym planem, wlasnie teraz też sam wyjezdzam na trening nóg, a na siłkę nie noszę lustrzanki , telefonem samemu ciężko coś sensownego ponagrywać, nie mam go gdzie ustawić / zostawić i tylko się wk***iam jak próbuję coś nagrać, a czas leci. W tym planie nie ma czasu na dłuższe odpoczynki czy przerwy między seriami więc wolę zap*****lać niż skupiać się nad tym czy mi jakąś serię nagrało czy nie . Jednak jak się uda to na pewno coś wrzucę.

Dzisiaj z rana po dniu LC ,waga 85.4 kg, więc trzyma się cały czas na podobnym poziomie.
Od rana wleciał bardzo solidny omlet i zaraz wybywam na trening nóg. Po nim bezpośrednio posiłek na siłowni, a następnie jesteśmy zaproszeni na uroczystość rodzinną do jakiejś łodzkiej restauracji, więc czeka mnie solidny obiad zapewne (ale dziś na szczęście dzień HC)

Cyknałęm pare zdjec rano na czczo, aby zobaczyć jak to wygląda w moich 'warunkach pokojowych'
Niestety jakoś specjalnie nie widzę poprawy brzucha na zdjęciach, ale na żywo zdecydowanie tak . Z reszty jestem zadowolony, niestety foty tylko samowyzwalaczem i aparat znowu za nisko ustawiłem ale wrzucam kilka wybranych
i zawijam pompować nogi!!!








+
pare co wczesniej wrzucałem by miec w 1 miejscu









Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-22 13:12:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
BzykuDG
Ja to jeszcze nigdy się nie skusiłem na burgera z jajem czy z jakimś serem kozim. Jakoś boje się, że mi smak popsuje hehe.


nie wiesz co tracisz, jak bedziesz przejazdem chociazby w Łodzi daj znac ,to Cie zabiore do sprawdzonego miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Będę pamiętał i może tu lokalnie się też skuszę

A co do fot, stary, ale Ty masz doyebane nogi! Do tego plec i klatka też niczego sobie!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ładnie to wyglada cos bedzie z tego Pana Młodego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
No Kuba jest duży progres Gites
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Nog to ja zazdroszcze , bo moje niechca rosnac , jutro ja wrzuce foty podsumowania redu ale z nogami strasznie cieniutko u mnie choc z roku na rok poprawiaja sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
BzykuDG
Będę pamiętał i może tu lokalnie się też skuszę
A co do fot, stary, ale Ty masz doyebane nogi! Do tego plec i klatka też niczego sobie!


z tyłu wyglądają jakbym ich nie ćwiczył sporo poprawiłem dwugłowe, tylko nie umiem się skupić na ich napinaniu przy np pozie bicepsy tyłem, a poza tym może tylko mi sie wydaje,ze je poprawiłem a tak naprawdę jest cienko nogi nie urosły mi na redukcji , ale tez nie spadają nic z obwodu praktycznie więc wizualnie wygląda to lepiej

Dzięki Panowie za budujące słowa za mną jak wspomniałem trening nóg, dojechałem się strasznie
tym bardziej, ze bylem ograniczony czasowo ,musialem troszke skrocic trening jak i aeroby - ale zaraz dokoncze brakujace minuty bo chce mi sie spac a mam troche do roboty, wiec poleci spalacz i z 20-25min na rowerku na rozbudzenie



Filmów nie było, a tak prezentowala sie suwnica przed ostatnią serią


Z michy tylko foto śniadania

(HC więc doszło 70g płatków owsianych, trochę banan, a reszta standardowo)

potem było po treningu szybko zjedzone ,a nastepnie wspomniany obiad w knajpie

wydłużyło się znacznie oczekiwanie na gosci /jedzenie, wiec jak juz w koncu je dostaliśmy to poleciał:
- żurek
- schabowy z ziemniakami i surówkami
- wątróbka wieprzowa + jw
- tort
- 2 szt pierogów

ogólnie troche przesadziłem , ale juz teraz będzie spokój i poleci samo białko do końca dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
nie rzucam słów na wiatr cz,2 zaległych aerobów, łącznie poszło ponad 40min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
sporo na suwnicy, bardzo dobrze to wszystko wygląda.

Fajnie, że kręcisz aeroby, człowiek musi być rozwinięty równomiernie .

prowadź ten dziennik tak długo jak możesz, bo motywujesz do działania.

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium