SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
DJ_DoDo
Banan

Wczoraj byłem na pierwszej wizycie w CrossRage - T-Sting w Łodzi.

trochę człowieka braknie a tu takie cuda? Kuba za crossa się bierzesz?


No Way ! Radzę wejść w ten profil i zobaczyć o czym mowa


Właśnie wybieram się na drugą wizytę (jak się uda to ponagrywam), dzisiaj przeczuwam niezły wycisk , bo żeby się poprawiło - musi boleć (to cytat ) Jestem podjarany jednak tą wizją, coś nowego i od razu człowiek jest nakręcony do działania - chociaż nie wykluczam też dzisiaj wieczorem normalnego treningu - PULL - na siłowni.
Wczoraj wpadł PUSH i pierwszy raz od paru tygodni czułem sie na nim bardzo dobrze, a ciężary jakieś wyjątkowo lekkie się wydawały...to chyba zasługa tych magnumów co ostatnio wpadają na noc i czekolady

Poza tym od rana byłem u znajomego lekarza , dostałem skierowanie na około 20 badań, które sobie umówię po weekendzie za free z PZU. Trzeba sobie jakoś w życiu radzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
FighterX
Fajnie. Chcesz powiedzieć, że masz buty takie same jak ja Przerobiłem wszystkie modele Vapor Glove i ta 4ka jest najlepsza.
Teraz kupiłem Vivobarefoot (to moja 3cia para) i też polecam.


Jeszce nie mam Czekam na paczkę, we wtorek sprawdzę i oby rozmiar był , taki jak w opisie (wkładka itd) - mam nadzieję, że obejdzie się bez odsyłania. W butach mam chodzić jak najczęściej. Nigdy nie miałem tego typu obuwia na stopie, ale wyglądają bardzo fajnie ;)

ltrzyna
Kuba, to czekamy na cenne rady z wizyt. Ja ciągle walczę z bólem mięśnia gruszkowatego- rozciąganie, masaże manualne, masaże piłeczką... Też byłem zmuszony zmienić plan treningowy pod te dolegliwości, ale patrzę na to z optymizmem. Do wiosny trzeba się zregenerować i ponaprawiać to co się zaniedbało przez lata. Zdrówka!


Łukasz - zdrówka i powodzenia! Na pewno codzienna praca nad danym rejonem, przyniesie korzyści.
Wrzucę poniżej filmik ze wszystkiego co dzisiaj zostało nagrane, tylko niestety widzę na telefonie, że jakość będzie kiepska. Wina przesyłanych przez messengera filmów lub Marcin, który nagrywał filmy swoim telefon miał taką jakość ustawioną do nagrywania. Najważniejsze, że to mam i będę pamiętał co było.

pitbull61
Szkoda, że w Wawie czegoś takiego nie ma - zazdro, zapisałbym się na takie cuś.
Trzymam kciuki zatem za szlifowanie techniki i wrzuć czasem, co tam nagrasz, bo to mega ciekawe i wielu ludziom na pewno się przyda


Myślę , że jak dobrze poszukasz - to na pewno w Wawie znajdziesz; ja przypadkowo trafiłem na ich fanpage, a jak się okazuje to na co dzień właściciel jednego z pierwszych w łodzi CF. Obecnie zajmuje się też głównie usprawnianiem ludzi, że tak to nazwę ;)

Dzisiejsza wizyta dała mi nieźle w kość, już po 10 min byłem bardziej spocony niż po ostatnim, całym treningu siłowym. Mieliśmy przerobić dzisiaj wszystkie główne ćwiczenia pod moje problemy (biodra, stawy skokowe, m.piersiowy, itd) ale wyrobiliśmy jakieś 75%, ciąg dalszy w poniedziałek.
Jednak jaka to frajda, gdy po kilku pierwszych ćwiczeniach, gdzie miałem pokazaną technikę , potem sam musiałem je wykonać (poniżej na filmikach z reguły pierwsze próby, więc często dość nieudolne) , nagle dostaję zadanie zrobienia przysiadu i wydaje mi się, że zrobiłem jeden z najlepszych technicznie przysiadów w swoim życiu

Oczywiście było to poprzedzone jakimś 35 min rozgrzewki + ciągłych ćwiczeń (staw skokowy, biodra, nogi). TO mi jednak wystarczy, mały pozytywny impuls, by dać do zrozumienia jak dobrze może być kiedyś w przyszłości, jakbym się naprawdę zawziął i codziennie działał w kierunku poprawy sprawności Taki jest plan. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Tutaj macie szybki skrót z dzisiaj, jak pisałem jakość mega się zepsuła po zapisaniu filmów na telefon (poza 1 filmikiem ,który był nagrywany bezpośrednio moim telefonem, muszę pamiętać na przyszłość by nagrywać tylko swoim i mieć to bezpośrednio na telefonie, a nie przez fb przesyłać) Słychać też krótki komentarz nagrywającego.







Moja nowa przyjaciółka do spania


I jedyne foto jedzonka z dzisiaj, kanapki z tatarem na kolację (do tego pół kubka magnumów, grejfrut i duże piwo - więc mix idealny )



Mimo, że byłem nieźle dojechany po ćwiczonkach, to miałem ochotę jechać na trening Pull wieczorem, ale zaspałem usypiając Franka i obudziłem się o 22, więc już nie miałem po co jechać na siłownię (czynną do 23), trening zrobię jutro. Przed każdym siłowym będę wrzucał minimum 15 min ćwiczeń tego typu jak na filmie, a także gdzieś w ciągu dnia. Jeszcze dopytam Marcina, który mnie tam prowadzi, jak to sensownie rozłożyć w ciągu dnia / tygodnia i ile z tego mam wykonywać , czy wszystko ,czy jakąś część i resztę dnia następnego. Bo trochę tego było łącznie, a na dodatek to nie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Dzisiaj kolejna wizyta i dalszy wycisk, dużo pracy nad tylnym pasmem, biodrami, sporo ćwiczeń przerobionych na górę, także pracy z rollerem, prawidłowa technika wykonywania 'dzień dobry', dużo rozciągania mięśni piersiowych.

Nagranego nie mam wszystkiego ale większość pamiętam i mam wdrażać 'w życie'. Kolejna wizyta w czwartek. W trakcie parę razy było mega ciężko, ale jak ktoś nad Tobą stoi i pilnuje to chcesz wycisnąć trochę więcej, niż zrobiłbym sam. Po całej wizycie czułem się zaj**iście, a ciało było jakby o połowę 'lżejsze' i tak fajnie wyluzowane hehe, szkoda , że takiego stanu nie mam cały dzień ;) ale będę dążył do poprawy.

Na siłowni nie byłem od czwartku, ale może wybiorę się dzisiaj wieczorem.

Skrót mały z dzisiaj:






Trochę fot jedzenia z ostatnich dni:






Odwiedziliśmy bałkańską restaurację w Manufakturze - Bubamara - mega byliśmy zadowoleni, super wystrój i klimat (+muzyka na żywo bardzo przyjemna) i przepyszna kuchnia! Na pewno tam wrócimy, a przez przypadek się o niej dowiedziałem, bo zajrzał do nas do SFD Łódź - kierownik sali, z tej restauracji i do niej zaprosił




W końcu zainstalowałem w aucie swoj prezent świąteczny od Żony Świetna sprawa, extra jakość, dużo bajerów, trafione w punkt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Aż mi się cheata zachciało
Wideorejestrator?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
BzykuDG
Aż mi się cheata zachciało
Wideorejestrator?


Tak, bardzo fajny i cena też super.
Ma wiele przydatnych bonusowych opcji , świetną jakość filmów za dnia i bardzo dobrą również w nocy. Do tego innych plusów, tutaj gość fajnie o tym opowiada:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzięki. Ja nie używam, bo wiszące kable by mnie dobiły psychicznie . No i mam służbowe
A z Siajomi mam rice cookera i polecam

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
BzykuDG
Dzięki. Ja nie używam, bo wiszące kable by mnie dobiły psychicznie . No i mam służbowe
A z Siajomi mam rice cookera i polecam


no i widzisz Chińczyki wszystko przemyślały, dostajesz w zestawie taką małą łopatkę i w 5min kabel poprowadziłem tak , że praktycznie go nie widać nigdzie poza końcówką przy ładowaniu i 10 cm od kamerki do góry szyby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
O to widzisz. Będę wiedział jak kiedyś będę musiał swoją furę kupić

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777782
Przyjrzę się mu dokładniej bo właśnie chciałem coś kupić przyzwoitego i równie przyzwoitej cenie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
U mnie póki co bez zmian, na siłowni w ostatnich 10 dniach byłem tylko 2 razy. Za to już 4-ty u Marcina, na kolejnych mega ciekawych zajęciach.
Tym razem działaliśmy przede wszystkim nad obręczą barkową, także nadgarstkami (w związku z moimi częstymi problemami z nimi), itd.

Była to kolejna porcja, bardzo cennych wskazówek i porad, poniżej mały skrót nagrany już na sam koniec. Wcześniej tych powtórzeń było o wiele więcej, barki miałem tak spompowane, że nie mogłem podnieść butelki z wodą w pewnym momencie. Poza tym po kilku seriach, ruchomość w naramiennych mnie zaskoczyła, jakbym miał zupełnie nowe barki










Przyszły mi dzisiaj buty, tym razem poprawny rozmiar. Od paru godzin już je noszę i sprawują się bardzo fajnie



Wrzucę też tutaj otrzymane i odebrane wczoraj podziękowania - ponieważ wiele osób z forum pomogło nam w tej zbiórce, to także dla Was! <3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium