SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nadrobione ładnie poszalałeś na urlopie, aż dziw, że tylko 2kg, tyle to moment zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
BzykuDG
No to nad ustawką będę mocno myślał!

Co do Bodrum dobrzy znajomi lecą w październiku, to będziemy mieć info prawie z pierwszej ręki

A co do opinii, to jest często tak jak mówisz, dlatego ja zdaję się na to, co poleca mi koleżanka, bo siedzi w tym od dobrych kilku lat i sama zjeździła już pół świata. Oby tylko pogoda dopisała!


A jakie macie pytania/wątpliwości co do Bodrum, bo byłem 2 razy, więc coś tam mogę powiedzieć..

Banan
pitbull61 - to jedziemy na tym samym wózku, oby się w końcu nam udało (z tą masą..) u mnie głównie problemem będą pewnie urazy, które uniemożliwiają mi normalne trenowanie, ciężkie trenowanie. Bez tego ciężko będzie dobudować coś mięcha, ale zobaczymy. Od września zwiększam też ilość wizyt u fizjo i będą to może i 3 x w miesiącu



Jedziemy dokładnie na tym samym wózku, bo jak wiesz mnie urazy tez nie omijają niestety (bark, lędźwia, kolano), ale walcze z tym i nie poddaje się.
Ja byłem tydzień temu na pierwszej wizycie u kręgarza, zobaczymy co wyjdzie z tej współpracy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Ostatnie dni mocno pracowite, więc dopiero dzisiaj szybka wypiska, żeby nie było, że nic nie robię.

W środę byłem odwiedzić sklep SFD w Poznaniu - robi ogromne wrażenie , duża powierzchnia (170 m2) , dwa piętra i ogólnie bardzo ładnie, prawie tak ładnie jak w Łodzi Posiedziałem tam cały dzień , bo miałem szkolenie dla pracowników i musiałem im pomóc naprostować błędy z pierwszych dni sprzedaży.

Micha ostatnio 'kuleje' to mało powiedziane, ale od nd zaczynam tydzień urlopu i powinno być trochę lepiej, tym razem siedzę w domu i nigdzie nie wyjeżdżam :)















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Takie foto z dzisiaj



I teraz najważniejsze, odwiedził mnie mój kolega z Irlandii . Jest to jedna z niewielu osób, z którą współpracuję, tzn rozpisywałem mu dietę ,trening, itd.
Ogólnie nie raz jestem o to pytany, ale odmawiam - bo nie mam na to czasu, papiery trenera to ja mam od ponad 12 lat ale poszedłem w innym kierunku i mi z tym dobrze.
Bogdan poprosił mnie o pomoc, bo był załamany po ostatniej swojej współpracy w Irl (środkowe foto) i mu nie odmówiłem.
Życzę każdemu takich podopiecznych jak On, nie marudził, robił swoje, wykonywał wszystko - tak jak miał ustalone w swoim arkuszu , dotyczącym zmian w diecie i makro oraz innych kwestiach.

Po lewej: 115kg / 120cm pas, po wypadku 2016 roku - najgorsza forma w życiu
W środku: 107kg / 107cm pas 15.11.2018 - rozpoczęcie współpracy ze mną, i 10 miesięcy później:
Po prawej: 84kg / 83cm pas, foto z dzisiaj



Był jakiś czas na teściu i kilku innych środkach i niestety niewiele z tego wychodziło.
Jak zaczęliśmy działac, został sam długi test 250mg e4d i tak leci do dzisiaj, z 2 miesiące temu wrzuciliśmy 100 tab salbutamolu i jedynie jeszcze exe na kontrolę estro - mimo , że było mega utrudnione, bo w Irlandii nie robi badań krwi (ostatni raz robił je jak był w PL w styczniu, kolejne teraz)

Myślę, ze odj**ał kawał dobrej roboty i mnie mega zmotywował do zap*****lania jeszcze mocniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
dobra przemiana, tylko on jest z uk czy irlandii?? bo to 2 rozne kraje

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
lordknaga
dobra przemiana, tylko on jest z uk czy irlandii?? bo to 2 rozne kraje


irlandia koło Belfastu mieszka , juz poprawiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
to irlandia polnocna,to jest kawalek calej wyspy ale to jest uk
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Świetna robota z ziomkiem! A Ty czasem nie przesadzasz z tym urlopem?! O.o

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33074 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Robota pierwsza klasa - :) Kuźwa ja już nie ogarniam :) Trener z wyższej półki ,wyborny sprzedawca i opiekun sklepu , administrator ,moderator , kucharz rodem z master chef :D - 100 twarzy banana . Szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
I wiecznie na urlopie!
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium