SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
gienus12
Ales ty sie dowciapny zrobil :D ale kwestie diety teraz sa tak niedorozwiniete ze mozna spotkac takich rodzynkow na insta i fb "a ja dzis fit i nie jem smieciowego zarcia, trener mi zabronil"


nie, u mnie poczucie humoru bez zmian od lat, taka prawda
Sranie w banie zawsze przed świętami wszędzie od forum po te instargramy i inne fejsbuki,
lecą łby dawki jak dla PROsów , ale p******enie musi być "eat clean train dirty" , smieszy mnie to na maxa
już tym bardziej o sucharów , którzy robią coś dla siebie i na co dzień pilnują się dobrze to ten 1 -2 dni obżarstwa nic nie zmienią , ale psychy tak zryte , ze to do nich nie dotrze


MarcelQ
Czesc Kuba dawno sie nie widzielismy czytalem pierwsza strone i dalej pobierznie " przekartkowalem " troche... Mam do Ciebie pytanie bo zauwazylem ze uzywales melatoniny, jak odczucia? Zmienialo cos w Twoim snie? Uzywasz jeszcze czegos? Ja obecnie kilka torebek melisy parze i lykam 4-6 kaps ZMA i ogolnie efekt jest niezly ale sen mam plytki i czesto sie budze

Ogolnie to Wesolych Swiat, pozdrawiam i powodzenia


Siema Marcel, grubo - początek tego tematu to tak odległe czasy, ze jeszcze byłem kawalerem trzeba chyba założyć nowy dziennik 'młodego taty'

Melatonina - nie pamiętam, ze łykałem ,wiec jak dla mnie placebo, dużo lepiej na sen odczuwałem GABĘ od naszego AllNutrition , jak masz problemy - spróbuj, koszt żaden a naprawdę u wielu osób się sprawdza, w tej chwili używałem tylko tego. Obecnie (wczoraj) mi się skończyło i zrobię chwilową przerwę, porównam czy jest jakaś różnica w jakości snu i najwyżej powrócę

Wzajemnie - Wesołych , u mnie nie zapowiada się na formę życia, bo problemy z kontuzjami nie pozwalają się skupić na trenowaniu ale nie poddaję się i powalczę , jak tylko będę mógł zacząć mocniej dźwigać to wskakuję na 'letnią masę' i jest szansa zrobić coś więcej niż w roku ubiegłym ,a to będzie mnie w pełni zadowalało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan
Z pozdrowieniami dla wszystkich co za tydzień nie mają zawodów , ale ostro dzisiaj ryż z kurą, omlety i inne brokuły



Kiedyś była moda na „pokazywanie się”, że trzyma się michę w święta. Od zeszłych Świąt Bożego Narodzenia zauważyłem, że równie modne zrobiło się obśmiewanie takich ludzi i liczba tych drugich już znacznie przerosła tych „poszczących”. Zdrowia
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
nie znam sie na modach, bo u mnie od lat tak samo - co widać i w tym blogu
kolejna porcja żurku leci na pojawiającego się kaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja tylko raz jadlem swoje zarcie, jak testowałem suple z grenade , bo test byl krotki i chcialem zeby to wyszlo jak najlepiej. I na tym się skończył mój epizod z zarciem czegoś innego niż jest na stole, co też w dziennikach widać
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
O GABA nawet cos ostatnio sam koledze wspominalem aby sprobowac ze snem to wiadomo im mniej wiesz to lepiej spisz
Przepraszam czy Ty wspomniales, ze zostales tata? gratuluje Tobie i mamie malucha

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
no jeszcze chwila, około miesiąca i zacznie się 'tatusiowa masa'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
17.04.2017

NOGI 3
1. Suwnica wysoko wąsko (2 serie rozgrz.) 20x60 / 16x80 / 15x100 / 14x120 / 14x140 / 12x160 kg
2a. Bulgarian split squat 12x4 / 12x4 / 12x5 / 12x6 kg
2b. MCNPN z hantlami 12x8 / 12x10 / 12x12 / 12x14 kg
3a. Suwnica pozioma jednonóż 3x10p x20/30/30
3b. Suwnica pozioma obunóż 3x max powt x60/70/70
4a. Uginanie stojąc jednonóż 3x10x5kg all
4b. Uginanie siedząc obunóż 3x max x 25/30/35
czas 48 min
+ 40min aero
+ roller i rozciąganie


Trening ok - chociaż trochę kolano prawe czułem , chyba już dają się we znaki częste i co raz dłuższe aero na bieżni. Będę może coś z tym kombinował i robił zamiennie rowerek, może orbitrek.
W trakcie jednak przeszło i 40 min na bieżni - zaliczone. Można świętować i odpoczywać - Wasze Zdrowie !

Przemyślę plan działania na najbliższe dni, bo 3 dniowy wyjazd do Kielc muszę w tym wszystkim uwzględnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Kuba jezeli po treningu nog wykonujesz jeszcze 40 min aero na biezni to cos z tym Twoim treningiem jest nie tak albo jestes cyborg bo ogolnie sam cwicze nogi sporadycznie, ale jak robie z klientami... Wpierw nogi a pozniej dlugo sie rozciagamy to kazdy nawet jak zamierzal to rezygnuje z aero po nogach pod moim okiem problemy z kolanem dotkliwe? Jezeli tak zrezygnuj z maszynowych uginan, wyprostow to sa dwie straszne dzwignie na staw kolanowy.

Dlugi i ciezki trening nog plus dlugie aeroby = kortyzol w skali kosmicznej, przemysl to przyjacielu.


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2017-04-17 17:39:46

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Spróbuj MarcelQ zrobic cardio po treningu nog, nawet po konkretnym przetyraniu po chwili na biezni nie czuc tego az tak mocno, wszystko sie fajnie dogrzewa i cardio leci przyjemnie, sam tak robie, lubie i polecam. Przy okazji , nigdy nie mam zakwasow na nogach jak wpadnie to cardio po.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Zdecydowanie wolę cardio po treningu nóg, niż na przykład na drugi dzień. Nawet po treningach, gdzie szło po 15 serii siadów.
Tak jak pisze Gienek to sam relaks. Interwały, to już co innego, chociaż i to się zdarzało

Odnośnie wyprostów i uginań,to chyba też nie ma co uogólniać, bo to też zależy od rodzaju kontuzji. Mnie bolą przy siadach, a przy wyprostach nic. W innej płaszczyźnie wtedy kolano pracuje..
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium