SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan

Mam nadzieję,ze Ci się uda w końcu zajrzeć do Łodzi i wpaść na pierwszą Ustawkę treningową, byłoby miło się poznać

też mam taką nadzieję, trzeba się ogarnąć do tego czasu, bo od kiedy sylwetka nie jest priorytetem to słabo to wygląda



Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-10-10 12:05:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
ja p******ę co Wy wszyscy z tą sylwetką
nie musicie się rozbierać do zdjęć najwazniejsze jest spotkanie, klimat, możliwość poznania osób z forum - z którymi czasem latami się 'rozmawia' online, ewentualnie poznanie jakiegoś pro zawodnika/ zawodniczki - bo ich nie brakuje i podpytanie o jakieś kwestie np treningowe, a przy okazji odwiedziny w sklepie i miłe spędzenie soboty, a nie kolejny melanż lub z kapciami przed tv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
ja p******ę co Wy wszyscy z tą sylwetką

nie to żebym był czepialski, ale...
Banan
(...)Za to wieczorem jak mi się włączy to jem wszystko jak popadnie, no co zrobić Trzeba się ogarnąć i przycisnąć trochę najbliższe 3 tyg bo na poczatku listopada organizuję u siebie w sklepie duże spotkanie i wspolny trening dla osób z SFD (...)

tak było, jest i będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
ten tego bo kazdy chce sie zaprezentować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
ale ja to ja, jestem organizatorem spotkania w sklepie, prawie gwiazdą wieczoru nie mogę jak osoba sprzedająca odżywki wygladać jak pan Stasiu sprzedający kiełbasę na ryneczku (nie obrażając pana Stanisława )

Wy jesteście gośćmi, ktorzy mogą być trenujacymi miesiac na siłowni i tak będą mile widziani no chyba,ze ktos sie robi na kulturyste w necie,a na zywo faktycznie jest 'trochę' inaczej to wtedy rozumiem
Tak poza tym tu nigdy nie chodzi o to kto w jakiej jest formie, tylko najwyżej ile z tego spotkania wyciągnię by tą formę poprawić do kolejnej ustawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Ja na łódzkiej ustawce będę bankowo! chooy że forma taka sobie - ani dobra waga, ani niski bf tak nawiązując do dyskusji, która właśnie się rozwinęła

Czekam na osobny temat w sprawie ustawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Super, przeczuwam , że będzie to jeszcze grubsze (i już nie mam na myśli tutaj naszych form i dodatkowych kilogramów masy ...niekoniecznie mięśniowej ) spotkanie niż to na otwarciu!

Tak więc już powoli presja i ciśnienie wzrastają, aby zrobić to jeszcze lepiej niż wtedy

Oczywiście mi na tym zależy, bo punkt trzeba cały czas mocno reklamować, a również chcę pomóc siłowni obok w pokazaniu się większej ilości osób, ponieważ porobili trochę zmian i naprawdę jest tam jeszcze fajniej niż było

Nie mogę się doczekać!
Temat niebawem , na pewno dam znać w kilku miejscach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja będę po wakacjach, więc będę w jaka forma by nie była ^^
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Melduje sie ;p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
powoli zaczynam mieć obawy, czy się pomiescimy na siłowni



hahaha zartuje, niech pęka w szwach !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium