SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robimy masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 550344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 313
pytam sie ponieważ zawsze po treningu od razu piłem białko i własnie chciałem sie dowiedzieć czy robiłem bląd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 313
a jeszcze mam pytanie jak ma brac rano odzywke (bialkowa) pisze ze mam brac rano po przebudzeniu a gdzies czytałem ze najpierw powinno dostarczyć sie weglowodany. czyli mam wipic białko razem z posiłkiem czy najpierw białko a potem posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
nie sugeruj się tym co jest napisane na oakowaniu jedz ją tylko wtedy gdy cieżko dostarczyć ci odpowiednie ilości białka np. odrazu po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 313
aha dzieki czyli naprzykład jak jem posiłek krory wiem ze ma małą ilosc białka to w tedy akurat biore białko??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 313
po treningu juz mowiłes mi jak mam brac białko albo 15 min po z posiłkiem lub po 1 godz z posiłkiem ale przed mam jesc np banana;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
zjedz bezposrednio po treningu banana a po ok.30min posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 882
Czytalem posty podwieszone i ulozylem diete ktora juz zostala poprawiona i zaakceptowana

Ale zapomnialem sie zapytac o jedna rzecz... jezeli pije gainera (okolo 50 gram) odrazu po treningu to po jakim czasie zjesc posilek po treningowy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
30-45min.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 313
a białko nie mozna pic od razy po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Mozna. Wazne jest zeby dostarczyc jak najszybciej po treningu bialko i weglowodany. W zaleznosci od diety.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie jajka?

Następny temat

rower rehabilitacyjny

WHEY premium