SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 269749

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a pijesz jakieś białko po siłce?
po jakim czasie spozywasz posiłek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
jak masz ograniczony budżet to wystarczy przed
możesz również popijać podczas treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
po treningu pije wpc ostrovita, 30min później jem posiłek :)

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
wystarczy porcja przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dokladnie, w białku też masz aminokwasy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3945
Czy takie dawkowanie kreatyny (SFD Pure Creatine) + przedtreningówki ( PureAlanine) będzie odpowiednie?

DT - 5g kreatyny rano, 5g po treningu
4g przedtreningówki 10-15 minut przed rozpoczęciem treningu

DNT - 5g kreatyny rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4552 Napisanych postów 35820 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263273
InduC
Czy takie dawkowanie kreatyny (SFD Pure Creatine) + przedtreningówki ( PureAlanine) będzie odpowiednie?

DT - 5g kreatyny rano, 5g po treningu
4g przedtreningówki 10-15 minut przed rozpoczęciem treningu

DNT - 5g kreatyny rano



Jest ok

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Panowie macie jakiś pomysł co do wspomagania stawów ? mam problemy z smarowaniem i luzami ... stosowałem 2x animal flex i lipa , teraz stosuję flexita + cissusa +3g witaminyc i też szału nie ma , macie może jakiś pomysł ? czytałem o glukozaminie że niby nie działa ale zaś panowie z działu doping stosowali w dawkach około 5g ed macie jakieś propozycje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4552 Napisanych postów 35820 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263273
mateusz-gr
Panowie macie jakiś pomysł co do wspomagania stawów ? mam problemy z smarowaniem i luzami ... stosowałem 2x animal flex i lipa , teraz stosuję flexita + cissusa +3g witaminyc i też szału nie ma , macie może jakiś pomysł ? czytałem o glukozaminie że niby nie działa ale zaś panowie z działu doping stosowali w dawkach około 5g ed macie jakieś propozycje ?


Może problem jest na tyle poważny, że poprostu suple nie dają rady? Byłeś u specjalisty?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
byłem i fizjoterapeuty , powiedział że niby mam rozciągnięte torebki stawowe i ścięgna , będę miał wizyty 2x w tyg (stretching) , problemy zaczęły się gdy wszedłem na dietę vlcd i zapodałem go-nads a było to 6 miesięcy temu i nie mogę sobie poradzić ze stawami ( obecnie jestem na redukcji, jeszcze jakieś 2 -3 tyg ) barki , nadgarstki , łokcie wszystko się p******i :P czuję się jak bym miał 80 lat .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium