Heh tak z boczku czytam to co Pan pisze Koko1989 i w 1000% sie zgodze
Paradoksem moze byc ze najwiekszy postep nie bedzie czyniony na poczatku cyklu ale dopiero jak bedziesz zmienial wlasnie trening.
Przykładem u mnie są barki - ćwiczyłem ok 4 tyg innymi ćwiczeniami i po tych 4tyg znowu innymi, bo zmieniłem z Panem Jackiem i kurcze największe efekty są właśnie po tej zmianie
ale nie ukrywam BAŁEM SIE ZMIAN!
Słuchaj sie Koko Pana Jacka
ja sam podobne robie teraz
A tak jak już pisze mam pytanko - czy ćwiczenia na tricepsa na wyciągu z LINĄ (która jest zamontowana bezpośrednio na głównej licne wyciągu) i na wyciągu ze standardową rączką pobudzają te same rejony/głowy tricepsa czy to dwa różne ćwiczenia?
Bo znajomy ćwiczy tak:
-francuz ze sztangą siedząc
-prostowanie ramion na wyciągu z liną
-prostowanie ramion na wyciągu (na normalnej rączce)
Jak dla mnie na 1 rzut oka to 2 i 3 ćw są takie same ale chłopina ma taki półkokrąg na ręce że mało co mu nie wyleci głowa długa trica spod koszulki
Paradoksem moze byc ze najwiekszy postep nie bedzie czyniony na poczatku cyklu ale dopiero jak bedziesz zmienial wlasnie trening.
Przykładem u mnie są barki - ćwiczyłem ok 4 tyg innymi ćwiczeniami i po tych 4tyg znowu innymi, bo zmieniłem z Panem Jackiem i kurcze największe efekty są właśnie po tej zmianie
ale nie ukrywam BAŁEM SIE ZMIAN!
Słuchaj sie Koko Pana Jacka
ja sam podobne robie teraz
A tak jak już pisze mam pytanko - czy ćwiczenia na tricepsa na wyciągu z LINĄ (która jest zamontowana bezpośrednio na głównej licne wyciągu) i na wyciągu ze standardową rączką pobudzają te same rejony/głowy tricepsa czy to dwa różne ćwiczenia?
Bo znajomy ćwiczy tak:
-francuz ze sztangą siedząc
-prostowanie ramion na wyciągu z liną
-prostowanie ramion na wyciągu (na normalnej rączce)
Jak dla mnie na 1 rzut oka to 2 i 3 ćw są takie same ale chłopina ma taki półkokrąg na ręce że mało co mu nie wyleci głowa długa trica spod koszulki

