SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3671
Tak to jest ta brama i ma wszelkie atesty - Kelton to jedna z głównych i najlepszych firm sprzętu kulturystycznego...

"-uginanie ze sztangielkami lub sztanga chwytem mlotkowym lub posrednim.
W tym miejscu glownie zaangazowanym miesniem jest ramienno promieniowy."

Chodzi tu Panie Jacku o standardowe uginanie młotkowe jak na bicepsa czy całkowite odizolowanie przedramienia i sama praca nim?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28379
Jeszcze jedno pytanie jeśli można - moj dzien zaczynam od odzywki białkowej + porcja cp (miedzy nimi jest około 15min przerwy). Nastepnie sniadanie najczesciej jaja + chleb zytni ewentualnie jakis omlet itd itp. W odstepie godziny 45 minut od posiłku przygotowuje XS-a (staram sie nie mieszac białka razem z wolnymi formami aminokwasów) i wymyslilem sobie ze pije ok 75 procent przygotowanego "napoju". Nastepnie pozostałe 25% uzupełniam woda i pije na treningu. Czy takie rozwiazanie ma sens czy od razu wypic cała porcje xs-a. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
Panie Jacku co do karkówki, to jestem na diecie typowo masowej, a te 200g karkówki ładnie wyrównuje mi proporcję między kwasami w diecie

Dziękuje i pozdr

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Adamus mysle ze masz dobra odzywke, przynajmniej dzialania tak mowi.
Od razu wypilbym cala porcje.

Charlize przykro mi ze nie moglem udzielic innej odpowiedzi

Pudzian tj wlasnie uginanie mlotkiem lub na sztandze lamanej nachwytem.

King nie mowie ze jest zle ale ja bym sklanial sie bardziej za zioltkami jaj.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3671
No właśnie tak myślałem bo nie ma innej opcji

Ale z kolei myślałem o UGINANIU NADGARSTKA SPOSOBEM "MŁOTKOWYM" gdzie pracuje samo przedramie, z tym że nie spotkałem się z takim ćwiczeniem wśród kulturystów...

Inne ćwiczenia jakie znam to obkręcanie nadgarstka z hantlą w lewo i prawo gdzie ciężarki są tylko po 1 stronie hantli. Chyba mnie Pan zrozumiał o jakie ćwiczenie mi chodzi?

Dziś nie udało mi się w pełni wykończyć treningu (plecy, tył barków i biceps + przedramie) bo dziwnym trafem jak byłem pełen sił to tak je nagle straciłem, dosłownie lał aż sie pot ze mnie i w pełni udało mi się wykończyć tylko grzbiet i tył barków - jutro będe trenował biceps i przedramie bo planowo mam dzień przerwy przez treningiem ud.

Dziękuje Panie Jacku za wszystko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3671
Przepraszam że tak ciągle pisze Panie Jacku ale mam pewną wątpliwość - w treningu holistycznym przy 4 seriach w 1 ćwiczeniu jak rozłożyć te fazy - ciężką, przejściową i wykańczającą, chodzi mi tu ile jakiej fazy ma być, tj. 2serie fazy ciężkiej (2x6powt); 1seria fazy przejściowej/środkowej (1x10-12); 1seria faza wykańczająca (1x20-25)

Chodzi mi o wykorzystanie treningu holistycznego przy masie oczywiście...niby w jakimś artykule pisze że ma górować faza ciężka lub ma być po tyle samo faz.

Osobiście myślałem że ma to być tak: 1seria faza ciężka, 2serie przejściowe przy powt 10-12(jak przy masie) i 1seria wykańczająca
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
Pudzian imo za bardzo "teoretyzujesz"

no offence

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Pudzian poprostu zapomniales o serii wprowadzajacej tj 12-15powt

Wiec bedzie wygladac to pokrotce tak:
-seria wprowadzajaca tj roagrzewajaca
-seria ciezka
-seria srednich obciazen
-seria dobijajaca z malym obciazeniem

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3671
King Ty rób swoje, ok? Wiem co robie i nie teoretyzuje tylko u mnie wszystko musi być jasne, konkretne i leci porządny trening a nie pierdzielenie sie i zastanawianie czy to ma być tak czy siak...

O serii wprowadzającej nie zapomniałem Panie Jacku - celowo tak napisałem bo w 2 ćwiczeniu mogą być 4 serie (a tu rozgrzewki nie trzeba już) więc tylko chodzi mi czego ma być więcej - fazy ciężkiej czy środkowej tej ze średnim obciążeniem, tylko tyle reszte wiem o co chodzi, podam przykład bo sie chyba nie rozumiemy i wychodzi na to że teoretyzuje u niektórych

Wyciskanie na skosie: 2x6;1x10-12;1x20-25 no i tu przeważa faza ciężka i chodzi mi o to czy PRZY ROBIENIU MASY tak to ma wyglądać bo zakłada się że do 8 powtórzeń przy dużym obciążeniu rośnie siła a od 8 do 12 masa więc stąd wynika moje pytanie - CZEGO MA BYĆ WIĘCEJ, tylko tyle...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3671
Sory King ale troche sie wkurzyłem bo jakby nie patrzył Ty też często "teoretyzujesz" i szukasz pomocy w jeszcze bardziej błachych sprawach typu karkówa i kurak, czy jak robić wiosło hantlą co takie coś jest dla początkującego rzeczą logiczną i bezproblemową ale nikt nic nie pisze że "co Ty stary tu szukasz, z czym masz problem"

Po to istnieje forum żeby sięgac porad do Pana Jacka i Rafała którzy są dla mnie mistrzami do naśladowania i mówie to szczerze.

Treningiem holistycznym nie ćwiczyłem do tej pory - a ma on wiele rozwiązań a tak więc ja mam równie wiele pytań. Wszystko już Pan Jacek mi ładnie wytłumaczył tylko mam wątpliwości co do wykorzystania ilości faz - chodzi mi tylko o to czy przy 4 seriach w 2ćwiczeniu gdzie nie wykonuje się rozgrzewki już ma dominować faza ciężka nad innymi czy górować ma faza przejściowa ilościami serii - to tylko tyle.

Jeżeli masz coś do przekazania od siebie z własnego doświadczenia możesz pomóc wielu forumowiczą bo widze że masz sporo tej wiedzy i mógłbyś sie nią podzielić z innymi

Nie mam zamiaru sie sprzeczać, zobacz na to:
https://www.sfd.pl/TRENING_HOLISTYCZNY_OD_PODSTAW-t176217.html

Dwa posty ale różnią się odsiebie nieco, prawda? zwłaszcza ilością powtórzeń ale inne kwestie już Pan Jacek mi wytłumaczył
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar nitric oxide i żyly

Następny temat

Czy jest cos co ,,??

electro
Polecane artykuły