SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 432720

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Będzie ok. Za dużo kreatyny spowoduje że się i tak nie wchłonie tyle ile w siebie wlejesz. takie dawki wystarczą każdemu - nawet facetowi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Będzie ok. Za dużo kreatyny spowoduje że się i tak nie wchłonie tyle ile w siebie wlejesz. takie dawki wystarczą każdemu - nawet facetowi.

Ok, dziękuję za pomoc Nightingal Wolę dopytać zawsze, niż sobie zaszkodzić ewentualnie.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Nie zaszkodziłabyś sobie za bardzo - tylko na portfel jedynie, bo szybciej by szła przez ładowanie ta kreatyna.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Nie zaszkodziłabyś sobie za bardzo - tylko na portfel jedynie, bo szybciej by szła przez ładowanie ta kreatyna.

No portfel też istotny jednak, zawsze lepiej unikać niepotrzebnych wydatków.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening B:

HT:
12x90 kg/10x100kg/10x100kg/10x100 kg/10x100 kg
Ok, poszło, ale więcej narazie nie będę dorzucać, bo chcę utrzymać ilość powtórzeń sprzyjającą hipertrofii... nawet sie zastanawiałam, czy w ostatniej serii nie zejść z obciążenia i nie zrobić max. Zrobię tak następnym razem.

Monsterwalk:
4x20p20l

Inverted row:
4x10 cc
+
Ściąganie linek w bramie klęcząc:
4x12x50 kg

Dipsy:
4x10cc+5 kg

OHP:
4x12x15 kg
+
Unoszenie hantli do boku na skosie + :
4x12x(2x2kg)
To musze nagrać następnym razem, miało być na boczne i tylne aktony i tak czułam, ale te 2 kg były strasznie ciężkie po OHP i nie wiem, czy dobrze to robiłam.
+
wspięcia na palce:
4x15x(2x25kg)

Zrobiłam taką triserię bez przerw między seriami i podobało mi się Sporo czasu oszczędziłam, docisnęłam trochę barki bardziej i łydki zrobiłam. Tak już zostawię.


+ rozciąganie

Trening Ok.



Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-03-21 12:47:17
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening C

MC klasyczny 5x5 +2x 15 RDL:
60/65/70/75/75 + 2x15x60 kg

Przysiad bułgarski:
4x10p10l x(2x8kg)

Podciąganie nachwytem:
4x5
+
Wiosłowanie sztangą w opadzie:
4x10x25 kg

WL 5x5
40/40/45/50/3x55kg

Dipsy:
4x10cc
+
Unoszenie hantli do boku:
4x12x(2x3kg)
+
Abwhell z klęku:
4x12

Trening Ok



Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-03-23 10:11:45
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 1984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192645
Tsubame33
Trening C

WL 5x5
40/40/45/50/3x55kg


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-03-23 10:11:45


o mamo! jak wiem jak trudno zrobić 45kg to mega mega szacun za 55kg!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kaka21


o mamo! jak wiem jak trudno zrobić 45kg to mega mega szacun za 55kg!

Dzieki Kaka ja sie wkurzam, bo juz sie bujam chyba 3 tyg z tym 55 na 3 powtórzenia i nie chce iść dalej... po cichu liczę na kreatynę w kwietniu może sie coś ruszy. Fakt, że mi ostatnio coś waga spadła o 0,5 kg...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
właśnie miałam pisać, że po kreatynie to nas zmiażdżysz tutaj

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nene87
właśnie miałam pisać, że po kreatynie to nas zmiażdżysz tutaj

Heheh... no jak efekt jest taki, jak to niektórzy opisują, jakby na sterydach, to ja nie wiem, co to się będzie działo
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

electro
Polecane artykuły