Będzie ok. Za dużo kreatyny spowoduje że się i tak nie wchłonie tyle ile w siebie wlejesz. takie dawki wystarczą każdemu - nawet facetowi.
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
Ilość wyświetleń tematu: 432720
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
nightingalBędzie ok. Za dużo kreatyny spowoduje że się i tak nie wchłonie tyle ile w siebie wlejesz. takie dawki wystarczą każdemu - nawet facetowi.
Wolę dopytać zawsze, niż sobie zaszkodzić ewentualnie.BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
nightingalNie zaszkodziłabyś sobie za bardzo - tylko na portfel jedynie, bo szybciej by szła przez ładowanie ta kreatyna.
Sporo czasu oszczędziłam, docisnęłam trochę barki bardziej i łydki zrobiłam. Tak już zostawię.
Tsubame33Trening C
WL 5x5
40/40/45/50/3x55kg
Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-03-23 10:11:45

kaka21
o mamo! jak wiem jak trudno zrobić 45kg to mega mega szacun za 55kg!![]()
ja sie wkurzam, bo juz sie bujam chyba 3 tyg z tym 55 na 3 powtórzenia i nie chce iść dalej... po cichu liczę na kreatynę w kwietniu
może sie coś ruszy. Fakt, że mi ostatnio coś waga spadła o 0,5 kg...
Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...
https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html
Nene87

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły