SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400837

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Ladne siadanko w Twoim wykonaniu. Lubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nene87
Tsubame33
Nene87
geny? praca? ja osobiście nie wiem czemu tak się różnimy

Ale kto się różni i czym?


kobieta od kobiety

Nene, różnimy się i to bardzo. Budową, proporcjami, predyspozycjami genetycznymi, historią treningów i diety i te czynniki serio robią sporą różnicę w sylwetkach.

Fanss, dzięki. Jak już Ty mówisz, ze ładne, to może coś mi zaczyna wychodzić


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-10-10 14:44:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Brawo brawo pompeczki piękne
Pewnie się spotkamy w Sochaczewie ( czerwiec)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tsubame33


Fanss, dzięki. Jak już Ty mówisz, ze ładne, to może coś mi zaczyna wychodzić


To się doczekałem na stare lata, za smerfa marudę robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss

To się doczekałem na stare lata, za smerfa marudę robię

Fanss... lepszy smerf Maruda, niż Klakier...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
Tsubame33
Wydaje mi się, że na sylwetkę wpływ ma bardzo wiele czynników, poza treningiem... ja od roku robię siłę, dla przyzwoitości tylko pośladki czasem przetrenuję, ale jakoś trening typowo pod sylwetkę nigdy mnie nie pociągał... podobnie jak czysta miska i dlatego wyglądam, jak wyglądam i jakoś się tym nie przejmuję zbytnio


Dzięki wszystko jasne. Czyli jesteś dowodem, że trenując ciężko i żyjąc umiarkowanie zdrowo (mówię o tej misze) można wyglądać wspaniale. Ja wiem jak chcę wyglądać, brakuje mi dużo mięśni i mam tone fatu do zrzucenia, ale (pomijając już że to nierealne) nigdy nie pasjonowały mnie sporty sylwetkowe, nie dążę do takiego ciała. Dla mnie bikiniary są za suche, za chude, ale oczywiście to czysto subiektywna opinia, absolutnie nie umniejszam ich genialnym osiągnięciom i poświeceniu. Mnie u kobiet pociąga ładna masa z umiarkowanym BF, jakieś to apetyczne mi się wydaje
1

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PixieeX


Dzięki wszystko jasne. Czyli jesteś dowodem, że trenując ciężko i żyjąc umiarkowanie zdrowo (mówię o tej misze) można wyglądać wspaniale.

Czy ja wiem, czy wspaniale? Na moje potrzeby wystarczająco dobrze. Bf mogłabym mieć mniejszy, ale mi się nie chce Niestety też każdy inaczej reaguje na trening i dietę, to co u mnie jest ok, nie koniecznie sprawdzi się u Ciebie, dlatego trzeba trochę eksperymentować i z dietą i z treningiem... ale ogólne zasady, zbilansowana dieta i trening siłowy na wolnych ciężarach raczej pomagają sylwetce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
Wyglądasz wspaniale - w mojej opinii :D

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Widzę, że przysiad lepiej wygląda. Super.

Ja znam chyba więcej właśnie takich przykładów, gdzie za niepozorną sylwetką kryją się super możliwości.
Ale też prawda jest taka, że często nawet kobiety występujące na scenie jak są poza sezonem czyli trochę mniej docięte i w normalnym stroju to mogłabyś nie poznać, że to zawodnik sportów sylwetkowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
paula.cw
Ale też prawda jest taka, że często nawet kobiety występujące na scenie jak są poza sezonem czyli trochę mniej docięte i w normalnym stroju to mogłabyś nie poznać, że to zawodnik sportów sylwetkowych.


Tak tak, na poprzedniej siłce miałam dwie panie startujące w Mistrzostwach Europy czy coś (dokładnie nie pamiętam). Tak jak jedna z nich rzeczywiście miała super ciało nawet poza sezonem, tak druga była po prostu mała i chuda. A na scenie to co innego!

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

WHEY premium