SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400817

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tsu, te jokery w ogóle mi się nie widzą.
5/3/1 to program samoregulujący się i w dość bezpieczny bo jak nawet ciśniesz z + i wyjdzie do załamania, to jest któraś z kolei seria i to załamanie nie jest tak szkodliwe. Naprawdę nie trza tu nic ulepszać, przynajmniej na początku.
A jak chcesz jeszcze szybszą regulację (bo widzę że męczysz się okrutnie) to zerknij na Juggernaut Method, mi wersja 2.0 się podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo
Tsu, te jokery w ogóle mi się nie widzą.
5/3/1 to program samoregulujący się i w dość bezpieczny bo jak nawet ciśniesz z + i wyjdzie do załamania, to jest któraś z kolei seria i to załamanie nie jest tak szkodliwe. Naprawdę nie trza tu nic ulepszać, przynajmniej na początku.
A jak chcesz jeszcze szybszą regulację (bo widzę że męczysz się okrutnie) to zerknij na Juggernaut Method, mi wersja 2.0 się podoba.


Paawo miejże litość... to, że progres musi być wolny mi nie przeszkadza, już przywykłam.. ale od czasu do czasu muszę mieć trochę frajdy też. Grzecznie zeszłam z ciężarów, robie przepisaną ilość serii, nawet w aptekarza sie bawię... i jak na zbawienie na te jokersety czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Tu się z Paawo nie zgodzę...najwięcej zastrzeżeń do 531 było wcześniej właśnie z powodu braku wchodzenia na większe ciężary. Wendler głupi nie jest i dopracował system, stąd joker sety. I ładnie to wszystko ułożył. Także alleluja i do przodu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się nawet sam ze sobą nie zgodzę.
Masz rację do trójboju to owszem, stąd Beyond który trochę to nadrabia.
A podstawowy 5/3/1 to porządna baza na wiele miesięcy a nie pik do bicia rekordów.
Ale faktycznie Tsu jest niezniszczalna i te jokety czy maksy pewno jej nie zabiją.
Gorzej że takie rzeczy jak 300 siadów czy 100 pompek załatwią sprawę dużych ciężarów i żadna niezniszczalność nie pomoże.
I tu chciałbym się mylić.
No chyba że celem jest "wielokrotność" ale wtedy maksy zaszkodzą.
Taki klasyczny pat.



Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-11-24 21:13:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paawo, zasmuciłeś mnie... Nie wiem na ile starczy mi zapału w "wielokrotnosci" z 300 przysiadami pożegnam sie juz niedługo, WW jeszcze pewnie pociągnę trochę, dopóki będę mieć z tego fun i będzie jakiś progres. To samo z pompkami. Ciężar jest przyjemniejszy, szybszy, mniej męczący i zabawa z poprawianiem techniki tez jest fajna... ale i tu progres kiedyś sie skończy... na szczęście młoda juz nie jestem, wyczynowcem pewnie nie zostanę, wiec mogę się tym bawić. Może po drodze w tej zabawie jakieś zawody zaliczę...ale tu możliwości tez mam ograniczone jako żona, matka i kura domowa tak że ten...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Tu przepraszam, ale z tym ostatnim się nie zgodzę. Oderwij się od obowiązków, chcesz startować to startuj Bierz przykład ze mnie Świat się nie zawali, jak Cie na chwilę braknie, nam też się coś z życia należy, a nie tylko matka, żona i kura domowa. Zawodniczką też możesz być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
na szczęście młoda juz nie jestem

Tsu Ty młode dziewczę jesteś i jeszcze nieźle możesz "pozamiatać". Viki ma rację jak masz zapał i możliwości to trenuj, startuj i wygrywaj bo za 20 lat będziesz żałowała ze tego nie zrobiłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mnie dopadają czasem wątpliwości, czy dam radę, to zaglądam do Viki i mi przechodzi najbardziej mnie smuci, że kiedyś będę musiała wybrać: siła czy wytrzymałość. Wytrzymałościowo mam lepsze wyniki, siła bardziej mnie kręci... ot, taki dylemat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Tsu ja tam właśnie myślę że młode jeszcze jesteśmy ale też już trochę doświadczone. Idealny wiek i jeszcze wszystko można. :) :)
Ja ti normalnie nie nadążam co tu się dzieje. :) :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

WHEY premium