SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 401414

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie lubię schodzić z obciążenia, to źle działa na moją psychikę pewnie kiedyś zrobię prawdziwy deload, ale jeszcze nie tym razem.


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-10-01 12:44:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Piąteczka - też tego nie lubię.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Wynik WW ładny ale filmu nie widziałem ( nie dostępny )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wycwiel
Wynik WW ładny ale filmu nie widziałem ( nie dostępny )

Może youtube zablokował przez muzykę, zaraz to naprawię.



Teraz powinno już być.


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-10-01 13:12:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Tsu ja sie zgadzam z Nene
Sporo miałaś tej aktywności, różne konkursy i troche luzu sie przyda, wyjdzie tylko na dobre.
Najgorzej to się przetrenować. Najpierw wszystko fajnie, później nagle coraz gorsze wyniki nie wiadomo czemu, frustracja aż w końcu niechęć do treningów, a czasem i kontuzje po drodze. A wtedy trzeba znacznie więcej czasu żeby odpocząć i więcej żeby do formy wrócić. Z doświadczenia piszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Tsu ja sie zgadzam z Nene
Sporo miałaś tej aktywności, różne konkursy i troche luzu sie przyda, wyjdzie tylko na dobre.
Najgorzej to się przetrenować. Najpierw wszystko fajnie, później nagle coraz gorsze wyniki nie wiadomo czemu, frustracja aż w końcu niechęć do treningów, a czasem i kontuzje po drodze. A wtedy trzeba znacznie więcej czasu żeby odpocząć i więcej żeby do formy wrócić. Z doświadczenia piszę

Viki, u mnie jak za bardzo odpuszczę, to skonczy się tak, że zaraz będę chora, bo tak już mam. Musze powoli zwalniać obroty, żeby mój organizm się nie zorientował i nie pomyślał, że też może sobie odpuścić. Trochę zluzuję treningi, ograniczę nadprogramowe aktywności, przez jakiś czas nie będę się żyłować na nowe rekordy i powinno być ok...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Myślę że nie będzie źle jak tak zrobisz. Możesz jeszcze dodatkowo przyciąć objętość na jakiś czas - tu seria mniej, tam seria mniej i też będzie ok.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Myślę że nie będzie źle jak tak zrobisz. Możesz jeszcze dodatkowo przyciąć objętość na jakiś czas - tu seria mniej, tam seria mniej i też będzie ok.

Spróbuję na razie tak. Szczególnie dokuczały mi ostatnio doomsy po zadaniach konkursowych, ale też w większości były to nowe cwiczenia na ilość, wiec nic dziwnego, że je miałam. Już przeszły... i nawet mi czegoś brakuje Dieta we wrześniu też bardzo słabo wyszła:mało warzyw, wpadało słodkie, bo jadłam nieregularnie, opuszczałam posiłki itd... ale mam silne postanowienie poprawy, może nawet wrócę do liczenia przez jakiś czas, bo było mi łatwiej ogarnąć, kiedy liczyłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pompki na komendę/80. Wyszłoby jeszcze kilka więcej, ale po 50 już uchwyty robią się niewygodne, zaczęły mi się wbijać w dłonie i dretwiały mi palce...
Na plus i na minus jednocześnie: nauczyłam się odpoczywać w górze i w dole, w gorze opieram ciężar ciała na zblokowanych w łokciach ramionach, w dole na dłoniach co potęguje drętwienie palców... musze zakupić uchwyty o większej średnicyi lepszej jakości:


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Ładnie ! aż strach z Tobą pompować
Wielu w ogóle do rywalizacji by nie przystąpiło
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

WHEY premium