SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400820

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba, że w A to push press dać jako pierwsze i dopiero później przysiad i bułgary? No i zastanawiałam się, jakie inne ćwiczenie na tylni akton barków można dać, poza facepull, zamiast unoszenia do boku w opadzie? Bo nie wiem, czy będę w stanie to wykonać poprawnie, angażując barki a nie kaptury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Bardzo lubię na barki unoszenie talerza przed sobą. Takie na zasadzie 5 serii x max. Płoną.
Ale to nie na tylni akton. Na tył to chyba tylko facepull.
Tsu - takie coś mnie kusi, ale stracha przed męczeniem łokci mam. Moze Ty się skusisz?





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-05-22 12:50:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Tsu - w atlasie cw. piszą, że np. odwrotne rozpiętki :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik, ja muszę tył dobudować właśnie, na przód i bok już mam arnoldki, ohp, push press i wznosy do boku... na tył tylko facepull i ewentualnie wznosy do boku w opadzie i te wznosy to właśnie odwrotne rozpiętki



Znalazłam taki filmik i tu jest kilka propozycji, osobiście podoba mi się to otwieranie gazety z TRX, bo jest od razu na dwie strony (ale istnieje ryzyko, że jak źle się ustawię, to znów kapturami będę ciągnąć), jednostronne na wyciągach też wyglądają fajnie.



Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-05-22 13:19:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
otwieranie gazety to świetne ćwiczenie - i bardzo ciężko w nim coś schrzanić jak się odpowiednio prowadzi łokcie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Nie wiem, mi to cwiczenie na inne wyglada.
Numer 5. Z ćwiczeń dodatkowych:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp

Pan je na jakiejś maszynie robi w ogole :)

Ja się tego nazewnictwa nigdy nie nauczę chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
otwieranie gazety to świetne ćwiczenie - i bardzo ciężko w nim coś schrzanić jak się odpowiednio prowadzi łokcie.

No i super, w takim razie zamiast unoszenia ramion z hantlami w opadzie dam otwieranie gazety z TRX.
Będzie wiec tak:

A:
Push press 3x10
Przysiad 5x5
Bułgary 3x10 p10
Wiosło 5x5
Unoszenie hantli do boku 3x 10-18+ Abwhell 3x15

B:
WL 5x5
Box squat 3x12
+2x10(podwójne dno)
HT 3x (10+20)
Inverted tow 3x10
Arnoldki + Otwieranie gazety z TRX 4x12-18

C:
Podciąganie nachwyt 4x max
Mc klasyczny 5x5
RDL 3x12
Dipsy 5x5 z obciążeniem
OHP + Facepull + wspięcia na palce 3x15/15/15

Tylko nie wiem, czy nie przesadziłam z ilością ćwiczeń na barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Invidia
Nie wiem, mi to cwiczenie na inne wyglada.
Numer 5. Z ćwiczeń dodatkowych:
Pan je na jakiejś maszynie robi w ogole :)
Ja się tego nazewnictwa nigdy nie nauczę chyba.

Tam są dwie wersje, jedna z linkami wyciągu gornego, druga pod spodem na maszynie, ale w zależności jak się tułów ustawi, mozna robić też w opadzie z linkami wyciągu dolnego i tak jak z TRX też by się dało pewnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Ale to wszystko to rozpiętki tak? Tylko trochę inaczej „ugryzione”? I w opadzie tułowia jak unosimy ramiona to tez rozpiętki. Zapamiętam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Invidia
Ale to wszystko to rozpiętki tak? Tylko trochę inaczej „ugryzione”? I w opadzie tułowia jak unosimy ramiona to tez rozpiętki. Zapamiętam ;)

Odwrotne rozpiętki. Można tak powiedzieć chyba
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

WHEY premium