SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400800

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Trochę nie umiem się połapać w tej rozpisce , Dlaczego niektóre zapisy małymi a inne dużymi literami ? Plan 5/3/1 to bardzo dobry plan , a już jak Ajazy ułoży to mucha nie siada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
Trochę nie umiem się połapać w tej rozpisce , Dlaczego niektóre zapisy małymi a inne dużymi literami ? Plan 5/3/1 to bardzo dobry plan , a już jak Ajazy ułoży to mucha nie siada

Małymi jest historia od dołu najwcześniejsze treningi tego planu. Ja wolę wędkę niż rybę, dlatego gotowa rozpiska mnie nie zadowala i trochę więcej ze mną zachodu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ajazy

Odnośnie 531 na forum...wspomniany Jsdolan robiąc poczatkowo BBB, potem chyba inaczej mu rozpisałem dołożył naprawdę sporo kilogramów bez testowania maksów i innych takich, chcesz, to pogrzeb u niego (teraz to przegina z objętością, ale kiedyś porządnie trenował - bez urazy, Jurek ) W razie pytań i ja, i pewnie Garp chętnie odpowiemy.


He, he teraz to dopiero przeczytałem . No rzeczywiście maksów nigdy nie testowałem a wersji 5/3/1 to przetrenowałem kilka z bardzo dobrym skutkiem . może rzeczywiście teraz przeginam z objętością i chcę ciągnąć kilka srok za ogon . Ale wydaje mi się ze zawsze te treningi były dość obszerne, muszę sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Tsubame33
jsdolan5
Trochę nie umiem się połapać w tej rozpisce , Dlaczego niektóre zapisy małymi a inne dużymi literami ? Plan 5/3/1 to bardzo dobry plan , a już jak Ajazy ułoży to mucha nie siada

Małymi jest historia od dołu najwcześniejsze treningi tego planu. Ja wolę wędkę niż rybę, dlatego gotowa rozpiska mnie nie zadowala i trochę więcej ze mną zachodu...


Jak się wczytałem w Twoją rozpiskę to się zorientowałem o co chodzi , ale na początku myślałem ze to wszystko robisz na jednym treningu . Ja do gotowca tez zawsze muszę coś dodać, zawsze mi mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajazy

tydzień 4-6 ostatnia seria w przepisanej ilości +TMax x AMRAP

Czyli np:
Sr/sr/sr/5x65%/5x75%/5x85% + 90%xAMRAP? To 90% co niby na kacu i po nieprzespanej nocy?
ajazy

tydzień 7-9 ostania seria j.w + TM x AMRAP + Joker sets
tydzień 10-12 ostatnai seriaj.w + TM x 1 + Joker sets.

I od nowa . TM zwiększamy co 3 tygodnie. Zapewniam, zrobi się ciężko

Czyli TMxAMRAP+
Joker sety zaczynam od 105%/110%/115% w ilości zależnej od tygodnia? A jesli nie pójdzie ta ilość i ciężar, to kończę na ostatnim zadowalającym powtórzeniu? Czy robię te powtórzenia z pomocą, lub do deski?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tsu chuchnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo
Tsu chuchnij.

Że głupie pytania zadaje? Ok, nie będę wybiegać tak daleko... udam sie do tekstu źródłowego i spróbuje przestudiować na spokojnie co po czym i kiedy. A jak nie ogarnę, to najwyżej będę sie uczyć na błędach
edit:
Jeszcze jedno pytanie dot. objętości.
Do tej pory ćwiczyłam na znacznie wiekszej, niż First set last. Przy okazji Jokersetow przeczytałam, że po nich dodaje się jeszcze ten First set last x Xserii np. 3. Czy na początku też można tak regulować objętość, czy lepiej nie kombinować i zacząć od niższej i stopniowo ją zwiększać? (Tak, obawiam się, że jak nagle zmniejszę objętość i ciężary, to się cofnę )



Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-11-12 19:35:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wydaje mi się, żeby jakiekolwiek pytanie mogło być głupie.

Tsu jakim cudem chcesz robić amrap w tygodniu piątek z tym ciężarem co trójki za tydzień, albo jokery ze 103 % Twojego absolutnego maxa.
Napisałem też dalszy ciąg ale skasowałem, bo wystraszyłem się, że Cie urażę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo
Nie wydaje mi się, żeby jakiekolwiek pytanie mogło być głupie.

Tsu jakim cudem chcesz robić amrap w tygodniu piątek z tym ciężarem co trójki za tydzień, albo jokery ze 103 % Twojego absolutnego maxa.

A ja tak napisałam, że chcę? Już załapałam, że za max biorę 90%
i od tego wyliczam pozostałe %... a raczej wylicza za mnie kalkulator od Ciebie, więc jak się rypnę w obliczeniach, to będzie Twoja wina i proszę mnie od blondynek nie wyzywać. Do Jokerów jeszcze trochę czasu mam... i już też mniej więcej wiem, o co chodzi a konkrety ustalę, jak przyjdzie czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to najmocniej przepraszam.

ps.
100 x 90% =90
90 x 115% = 103.5.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

WHEY premium