SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 399477

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
ja mam to samo w przysiadzie strasznie ubolewam nad tym stanowiskiem do siadów

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
Ja już kilka razy zaliczyłam sztangę na klatce piersiowej i sie spod niej wygrzebywałam... Zatrzymuje mi sie na czujniku od Polara, który wtedy świruje i 240 puls pokazuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Tsubame - nie marudź proszę. Tylko w HT Ci dorównuję - wszędzie indziej mogłabym tylko pomarzyć o takich osiągach. Martwy na prostych - jak poprawiłam technike (sztanga po nodze) to 50 kg stało się prawie nieosiągalne...
Jak night napisał - silna jesteś. To widać, słychać i ..... nie, nie czuć:) Sorrki za żart


To w martwym na prostych trzeba tą sztangą po nogach jechać też? Ja staram się trzymać blisko, ale po nogach to nie jadę, sztanga opada zgodnie z siłą ciążenia pionowo...
Ja mam nadzieję, że nie czuć, chociaż po porządnym treningu to różnie może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Na prostych nie - inna dźwignia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
tak jest.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Ja już kilka razy zaliczyłam sztangę na klatce piersiowej i sie spod niej wygrzebywałam... Zatrzymuje mi sie na czujniku od Polara, który wtedy świruje i 240 puls pokazuje:)

Też mi się kiedyś zdażyło... parę razy , ale teraz jestem ostrożniejsza, matka dziecku w końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90475
Tsubame33
Paatik
Ja już kilka razy zaliczyłam sztangę na klatce piersiowej i sie spod niej wygrzebywałam... Zatrzymuje mi sie na czujniku od Polara, który wtedy świruje i 240 puls pokazuje:)

Też mi się kiedyś zdażyło... parę razy , ale teraz jestem ostrożniejsza, matka dziecku w końcu


W tamtym tygodniu właśnie mnie przygniotło 45kg a na sali kupa ludzi. Dzisiaj już ze strachem podeszłam do tego obciążenia i pomimo asekuracji było
mniej powtórzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gosikmyszek


W tamtym tygodniu właśnie mnie przygniotło 45kg a na sali kupa ludzi. Dzisiaj już ze strachem podeszłam do tego obciążenia i pomimo asekuracji było
mniej powtórzen

Krzywdę można sobie zrobić, ja jak mnie nie ma kto asekurować, to do upadku raczej nie robię. Ostatnio u siebie widziałam jak chłopak z przysiadu nie mógł wstać, dobrze, że podleciał gość i pomógł, ale jak by to był solidny ciężar, to bieda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Ja kiedyś podeszłam do próby RDL 65kg jak zaczęłam się ustawiać to zauważyłam, że trener obok stoi, czeka i przygląda się jak ja się do tego zabiorę a obok niego dwóch innych obserwatorów, więc miałam taki stres że hej, oczywiście zgrywałam wyluzowaną i pięknie weszło a potem pochwalili, że technicznie jest dobrze ale trzeba przyznać, że jak się bierze duży ciężar pierwszy raz to leciutki stres jest,
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

WHEY premium