SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 401399

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
Tsu - no masz tego ducha walki, nie da się ukryć! Dawaj na jakieś zawody, bo się tutaj normalnie marnujesz. Wycwiel zacznij Tsu jakoś motywować bardziej!
I licz się z tym, ze za chwilę w regulaminach konkursów na forum i w Calypso bedzie napisane, ze nie dotyczy jaskółek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
151 przysiadów??? Moja połowa cc to ok 37... Boże, ja ostatnio 45kg zrobiłam w seriach po 6 razy. Terminatorze!! <3

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
No istny szatan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Tsu - no masz tego ducha walki, nie da się ukryć! Dawaj na jakieś zawody, bo się tutaj normalnie marnujesz. Wycwiel zacznij Tsu jakoś motywować bardziej!
I licz się z tym, ze za chwilę w regulaminach konkursów na forum i w Calypso bedzie napisane, ze nie dotyczy jaskółek:)

Paatik... Wycwiel to mnie już nawet musi przystopowywać, bo mnie ponosi Z tego co wiem, to w tym roku już żadnych zawodów nie ma w WW, w przyszłym dopiero na wiosnę jakoś, wiec jeszcze jest trochę czasu musze poczekać... i się nie zajechać do tego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
Apel do Wycwiela - czy Ty nie możesz czegoś zorganizować jeszcze w tym roku??? Nie mówię ze mistrzostwa Polski, ale jakis sparing dla Tsu z aktualna mistrzynią???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Apel do Wycwiela - czy Ty nie możesz czegoś zorganizować jeszcze w tym roku??? Nie mówię ze mistrzostwa Polski, ale jakis sparing dla Tsu z aktualna mistrzynią???

Paatik, no bez przesady... z mistrzynią jeszcze zdążę, aż tak dobra nie jestem
No i przecież Calypso wyszło mi na przeciw, póki co tylko nie bardzo mam z kim rywalizować, ale poczekam na cd.
Dopiero na filmie zobaczyłam, że te przysiady strasznie płytkie, ledwo 90’ i nie zawsze... musze pogłębić, bo wstyd... (poprzednim razem trener mówił, jak za płytko było, a teraz nic) Paawo takie ładne robi


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-09-19 12:40:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja organizuję 1/2 cc ale jeszcze terminu nie mam - pewnie listopad. Tyle że ja to koniec świata, wrony tu zawracają .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Teraz to mam w głowie pompki na komendę ( 29 wrzesień MP Zachdniej)
Paatik jak robie zawody to porządnie
Do kolejnych muszę się przygotować ( sponsorzy,sędziowie ....) ale myślę że w tym roku jeszcze Kraków powinien się odezwać "Krakowski Mocny Wycisk" ( kobiety 25kg) jak co roku Jak będzie się coś działo dam znać bo pewnie Wrocław się wybierze .
Tsubame zalecam spokój za bardzo szalejesz z wielokrotnością ( ogólnie ) ten rodzaj treningu fajnie pcha wynik do przodu do póki się nie przesadzi .Jak przesadzisz to przez miesiąc się nie ogarniesz także systematycznie cierpliwie powoli do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wycwiel

Tsubame zalecam spokój za bardzo szalejesz z wielokrotnością ( ogólnie ) ten rodzaj treningu fajnie pcha wynik do przodu do póki się nie przesadzi .Jak przesadzisz to przez miesiąc się nie ogarniesz także systematycznie cierpliwie powoli do przodu.


Postaram się ogarnąć i zwolnić do zawodów aż tak mi nie spieszno, tym bardziej, że możliwości wyjazdowe mam niewielkie (praca, dziecko) w tym roku raczej nigdzie nie będę startować... chyba, że coś na miejscu się pojawi, ale z tego, co patrzyłam, to stolica tylko WL i TS organizuje, chyba że przy okazji robią też WW?



Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-09-19 14:08:41
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

WHEY premium