SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400847

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Za daleko sztanga od nog w rdlu, masz nia golic nozki, glowa w dol bez zadzierania. W boxie, za duzo prostowania, za duze klap jak dla mnie i uzycie wybicia w niektorych powtorzeniach. Wolniej i dokladniej, wiecej z biodra mniej z czworek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tetiszeri
Za daleko sztanga od nog w rdlu, masz nia golic nozki, glowa w dol bez zadzierania. W boxie, za duzo prostowania, za duze klap jak dla mnie i uzycie wybicia w niektorych powtorzeniach. Wolniej i dokladniej, wiecej z biodra mniej z czworek.

Będę się starać z całej mocy, chociaż „wolno i dokładnie” to nie jest to, co trzpioty pędziwiatry lubią najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Tsubame33
No, właśnie jak obejrzałam film, to stwierdziłam, że za nisko jak na RDL opuszczam tą sztangę, jakbym nie mogła się zdecydować, co to ma być...

Akurat opuszczanie sztangi nie ma nic do rzeczy, za mocno się uginasz po prostu, kolana lekko ugiete, sztanga blisko nóg i schodzisz w dół, każdy ma inne predyspozycje, ja np. prawie dotykam ziemi. Gdzieś w moim dZienniku wrzuciłam filmik z RDL co prawda z hantlami, ale jest.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nene87

Akurat opuszczanie sztangi nie ma nic do rzeczy, za mocno się uginasz po prostu, kolana lekko ugiete, sztanga blisko nóg i schodzisz w dół, każdy ma inne predyspozycje, ja np. prawie dotykam ziemi. Gdzieś w moim dZienniku wrzuciłam filmik z RDL co prawda z hantlami, ale jest.

Dotarłam (na stronie 66) i porównując za bardzo uginam nogi, kiedy sztanga przekroczy linię kolan, z hantlami jest trochę inaczej, wydaje mi się, że łatwiej kontrolować tor ruchu przy ciele. W RDL generalnie chodzi o pracę bioder i czucie dwójek, wiec nie muszę schodzić tak nisko, następnym razem spróbuję spłycić i sztangę trzymać bliżej, może będzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
No mówię, wszystko zależy od predyspozycji, ja dopiero przy takim zejściu dobrze czuję dwójki, Night nawet pisał, ze mogę podkladac sobie krążki pod stopy dla lepszych wrażeń

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W związku z @ jestem w trakcie testowania kubeczka m. o którym pisała Paula. Z aplikacją nie miałam większych problemów, gorzej było z wyjęciem, ale raz się udało, więc odetchnęłam z ulgą z rozmiarem też chyba utrafiłam, tak że jest ok.


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-04-29 18:44:50
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
mnie trochę te kubeczki przerażają, ale kto wie, bo ostatnim razem tampony dały mi w kośc i teraz az sie boję znowu uzywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś już śmiało mogę stwierdzić, że się z tym wynalazkiem zaprzyjaźnię na dłużej, bo wczoraj zanim opanowałam obsługę, to czułam się trochę zmaltretowana... ale załapałam o co chodzi. Grunt, że go nie czuję, nie przecieka i wydaje się bardziej higieniczny, niż tampony jednak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Podziwiam ze odwagę w kubeczku.
O RDL wszystko już dziewczyny powiedziały
W boxie uważaj z siadaniem bo to nie jest siadanie na odpoczynek :) tak jak Teti piszę, za duże klap jest, ciało musi być cały czas mocno spięte.
U Bziu były filmy jak robi ale nie pamiętam strony i fajnie widać też w dzienniku Kasia kitka,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Super, że się odważyłaś na kubeczek i Ci się sprawdził. Jak już się przestawisz to będzie gładko. Ja już nie chcę jednorazówek żadnych.

A z tym RDL to oglądałam z 5 razy! Coś mi nie grało ale nie potrafiłam wskazać konkretnie błędu. A nie lubię się czepiać jak nie mogę napisać co konkretnie ma być inaczej. Dobrze, że tu więcej oczu jest :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

WHEY premium