SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400868

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracając jeszcze do mojego nowego planu:


Nadal mocno się waham czy to HT na WL nie zamienić... i nie wiem, czy właściwie dobrałam cwiczenia na barki i czy dobrze ustawiłam ilość powtorzen w seriach, poza tym jest dość typowo... i w ogóle czy to ma ręce i nogi? Starym planem jadę do końca maja i zrobię podsumowanie cyklu kreatynowego wtedy. Nightingal, czy mógłbyś zerknąć i coś podpowiedzieć?


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-05-08 14:01:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To tak. W A po co masz to przenoszenie hantla?? W B push press bym dał jako drugie ćwiczenie tego dnia. W C po wiośle dałbym we wznosach więcej powtórzeń i zdecydował się na jeden rodzaj wznosów. Ale to ja bym tak zrobił - opcje zawsze są różne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakbym w A wyrzuciła to przenoszenie hantla i dała tam WL 5x5 to będzie za dużo? Czy już nic nie dawać, albo coś innego? Przenoszenie dałam, bo pamietam, ze lubiłam to ćwiczenie, ale nie musi być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A jaki cel ma Ci pomóc osiągnąć ten trening. Bo to podstawowe pytanie w tym wszystkim.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cel się u mnie nie zmienia zbytnio. Siła w podstawowych ćwiczeniach wielostawowych z naciskiem na przysiady + rozbudowa pleców i barków. No i HT na lepszy tyłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To może właśnie jakieś akcesoryjne ćwiczenie pod przysiad - np. bułgarski świetnie poprawia stabilizację kolana. Może jeśli ciśniesz na tej ławie 5x5 to dodaj coś na triceps, którego siła jest bardzo decydującym elementem przy wyciskaniu na ławie. Tak bym raczej kombinował a nie dublował to samo ćwiczenie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
To może właśnie jakieś akcesoryjne ćwiczenie pod przysiad - np. bułgarski świetnie poprawia stabilizację kolana. Może jeśli ciśniesz na tej ławie 5x5 to dodaj coś na triceps, którego siła jest bardzo decydującym elementem przy wyciskaniu na ławie. Tak bym raczej kombinował a nie dublował to samo ćwiczenie.

Na triceps mam dipsy 5x5 z obciążeniem w C, w tym planie robię je 2xwtyg, wiec chyba będzie dość. Bułgary mogę dać po przysiadach 5x5 w A 3 serie:
Byłoby tak: lub jeszcze 2 wersja.





Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-05-08 15:38:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Można i tak i tak. Co tam wolisz i potrzebujesz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, to będzie 2 wersja. Dziekuję za pomoc Nightingale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Tu maly filmik:

https://m.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

WHEY premium