SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
U mnie byś zakasowała wszystkie dziewczyny które do tej pory startowały w zawodach - tak wnioskuję po obejrzeniu Twoich filmów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
U mnie byś zakasowała wszystkie dziewczyny które do tej pory startowały w zawodach - tak wnioskuję po obejrzeniu Twoich filmów.

Wciąż mnie zastanawia, czy WW jest jeszcze tak mało popularne wśród kobiet, że mój wynik plasuje się wysoko, bo przecież kobiety wyciskają znacznie więcej kg, co powinno się też przekładać w jakimś stopniu na wytrzymałość... a może to trochę i genetyczne predyspozycje się liczą i włókna robią robotę? Muszę chyba trochę poczytać o tych włóknach, bo mnie to intryguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ogólnie kobiety zazwyczaj za wyciskaniem nie przepadają. Coś w ten deseń jak wielu facetów nóg nie ćwiczy - taka płciowa specyfika. A jak nie ćwiczą to i wyników nie ma. U mnie najlepsze wyniki robiła do tej pory kulomiotka, która klatkę trenowała regularnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chciałaś się dać pokroić, to się nie dowiesz.
Można spróbować taki test - 80 % maxa i ile powtórzeń zrobisz.
A jak byś chciała to nagraj swój wyskok taki z miejsca, żeby ręką jak najwyżej sięgnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ten test 80% max na ilość powtórzeń to co nam powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No taka niestandardowa wartość jak na ww - szczególnie kobiet.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Możesz to leciutko rozwinąć ?
Co to właściwie nam powie ?


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2018-09-01 20:25:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ale co mam rozwijać - to nie ja proponowałem taki test.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie trochę wróżenie, ale do obraz proporcji włókien FT i ST. Około 12 powtórzeń to równowaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ale mamy tez włókna które potrafią ewoluować w takim kierunku w jakim idzie nasz trening. Treningiem da się wiele wypracować nawet jak wyjściowo jesteśmy w ww przeciętni.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

WHEY premium