SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 756562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55036
Nene87
marta894

Klasyka najpierw było mi źle że nie pracuje teraz już mi się nie chce wracać ale też od ponad 2 lat czuje się strasznie zawodowo wypalona niby zmieniłam brazne ale chyba jednak potrzebuje całkiem większych zmian


mam podobnie jednak mam stabilną pracę, nikt nie wywiera na mnie presji i dobrze zarabiam. Mam dobrego szefa i jestem sama sobie sterem na tym statku i choć nap******ala mnie szyja, barki i łopatki to wiem, że ciężko mi będzie znaleźć taką drugą
czasami sobie ponarzekam, ale grzecznie pracuję dalej


Ja na swoją kierowniczkę i ekipę też nie mogę narzekać . Chociaż czasem mnie te dzieciaki wkurza ale zarząd bym cały wymieniła jak nasz rząd bądź co bądź na start zawsze mogę zmienić swoją filie na jakąś na Śląsku i szukać sobie czegoś na spokojnie . Chociaż mam nadzieję że do tego czasu coś znajdę bo to taka ostateczność . Też sobie ponarzekam ale dalej popracuje . :D jedynie szybko uciekłam z innej firmy ale tam to codziennie byłam niezadowolona , sfrustrowana więc nawet stwierdziłam że nie ma sensu się dalej męczyć i pracować na siłę . No ale tam to jednak rotacja była dosyć spora .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
nightingal
Ja nigdy nie liczyłem kroków i nigdy nie zamierzam tego robić. Do niczego mi to niepotrzebne. Żyję w błogiej nieświadomości i mi z tym dobrze.


to tak jak mój mąż ostatnio nawet mi to powiedział
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Viki
Nie zamierzam się kłócić kto ma gorzej To wszystko kwestia priorytetów. Ja wolę iść wcześniej spać niż siedzieć przed tv I szkoda, że doba jest taka krótka, bo tez bym czasem coś pooglądała.


a właśnie to robisz widzisz Viki mamy całkiem inne życia, Ty nie masz czasu na Tv, ja mam i to nie kwestia priorytetów czy tego co kto woli, tylko wolnego czasu

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55036
Kry-cha
Dokładnie. Życie się skończy szybciej, niż nam się wydaje. Czasami trzeba usiąść na kanapie, żeby wreszcie zwolniło. Ostatnio olałam robienie kroczków sroczków, bo już mnie wkurzyło to dreptanie po okolicy bez sensu, i położyłam się na poł dnia na łóżko z książką i niczego nie żałuję Nawet rozważam odwyk od noszenia Garmina, już za dużą wagę do tych cyferek przywiązywałam. Wolę spędzić godzinę na macie niż na zimnie wyrabiać kroczki, a nadrobię na wiosnę w biegach. Włączam tryb zimowy, może nawet jakąś masę zrobię


Ja ostatnio tak olewam kręcenie cardio ;p poprostu tak jakoś mi się nie chce w pracy się na chodze wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679810
Ja ogólnie niewiele rzeczy zapisuję. Jak robię rewolucję w treningu, gdzie drastycznie zmieniam jego ramy - to go zapisuję w specjalnym, tym samym od lat, notatniku. Nie lubię mieć tych wszystkich wyliczeń, wskaźników itp. Gdybym trenował kogoś w jakiejś dyscyplinie sportu - choćby w koszykówce - to bym skrupulatnie notował wyniki, bo przydaje się do różnych analiz. Ja te same analizy robię w głowie bo pamiętam swoje treningi długo wstecz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Nene87
Julietta
Jest Nene, odkąd nasz Syn zaczął trenować 4 treningi tygodniowo to jest tak cały bity tydzień (nie wspomnę, że w soboty rano ma jeszcze squad trening i też pasuje, żeby był)... Wczoraj to mały nie miał treningu, więc jeszcze było ok, ale on ma treningi na 19:00 i na 18:30, a ja swoje na 21:00 to jest naprawdę ciężko ogarnąć życie...


Po prostu się z mężem nie zgrywacie. My pracujemy po tyle samo teraz, treningi ok. 17stej i wieczory mamy wolne. Ahhh i najważniejsze - i nie mamy dziecka


No nie ma szans Czasem się tak zdarza, że pracuje blisko i wtedy wozi małego na treningi i się spotykamy ok 20:30 w domu... Zawsze jemy wspólnie kolację i cieszymy się życiem, bo to u nas nie często się zdarza

A odnośnie dziecka to też kwestia podejścia i priorytetów! Koledzy mojego syna chodzą np na piłkę w jeden wieczór w tygodniu plus drugi raz w sobotę/ niedzielę i tyle. Albo na tańce raz w tygodniu. Moje dziecko jest wyjątkowe pod względem treningowym, ale też, żeby się rozwijał musimy mu stworzyć do tego warunki i poświęcić mnóstwo czasu i pieniędzy. Wiadomo, że posiłek przedtreningowy fajnie się je w domu, przy stole, z talerza i w towarzystwie męża, ale po ciemku w samochodzie też się da, tak samo da się zrobić własny trening ok 21:00 Są na SFD ciocie, które się interesują rozwojem jego kariery sportowej i regularnie oglądają zdjęcia, filmiki, a ja pomimo iż jest mi naprawdę ciężko momentami, bardzo się cieszę że mogę dać mu taką szansę, że stać mnie na najlepszy klub w okolicy i cotygodniowe prywatne zajęcia z Trenerem. My mieliśmy takie dyskusje wielokrotnie ze znajomymi, większość twierdzi, że to za duze obciążenie, są zmęczeni po pracy, no i muszą odpocząć także dzieciaki po szkole są parkowane przy lekcjach, a potem przy konsoli
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Nene87
Viki
Nie zamierzam się kłócić kto ma gorzej To wszystko kwestia priorytetów. Ja wolę iść wcześniej spać niż siedzieć przed tv I szkoda, że doba jest taka krótka, bo tez bym czasem coś pooglądała.


a właśnie to robisz widzisz Viki mamy całkiem inne życia, Ty nie masz czasu na Tv, ja mam i to nie kwestia priorytetów czy tego co kto woli, tylko wolnego czasu


Nene chyba nie do końca się rozumiemy wolny czas można spędzić na wiele sposobów. Wiadomo im ktoś ma go więcej tym więcej fajnych rzeczy może zrobić. Ale ktoś w wolnym czasie pójdzie na spacer, ktoś inny pójdzie sobie popatrzeć na ciuchy do galerii, jeszcze inna osoba zrobi trening albo będzie siedzieć w kuchni i wymyślać kreatywne potrawy bo lubi a ktoś inny poogląda tv. Jak się ma dużo czasu to można wszystko na raz a jak się ma mniej to trzeba wybrać te rzeczy które bardziej lubimy, lepiej nas relaksują
Inna sprawa że ja mam adhd i nawet oglądać w spokoju nie potrafię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Viki
Nene87
Viki
Nie zamierzam się kłócić kto ma gorzej To wszystko kwestia priorytetów. Ja wolę iść wcześniej spać niż siedzieć przed tv I szkoda, że doba jest taka krótka, bo tez bym czasem coś pooglądała.


a właśnie to robisz widzisz Viki mamy całkiem inne życia, Ty nie masz czasu na Tv, ja mam i to nie kwestia priorytetów czy tego co kto woli, tylko wolnego czasu


Nene chyba nie do końca się rozumiemy wolny czas można spędzić na wiele sposobów. Wiadomo im ktoś ma go więcej tym więcej fajnych rzeczy może zrobić. Ale ktoś w wolnym czasie pójdzie na spacer, ktoś inny pójdzie sobie popatrzeć na ciuchy do galerii, jeszcze inna osoba zrobi trening albo będzie siedzieć w kuchni i wymyślać kreatywne potrawy bo lubi a ktoś inny poogląda tv. Jak się ma dużo czasu to można wszystko na raz a jak się ma mniej to trzeba wybrać te rzeczy które bardziej lubimy, lepiej nas relaksują
Inna sprawa że ja mam adhd i nawet oglądać w spokoju nie potrafię


no zgadza się, więc jeśli ja mam czas na wszystko po trochę to to właśnie robię a kto nie ma - wybiera.

i napisałaś to co ja - to kwestia wolnego czasu, a nie priorytetów i tego co kto woli.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679810
ja to bym chciał mieć więcej czasu na czytanie - tego mi najbardziej brakuje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Miałam mnóstwo czasu na czytanie w ciąży, przeczytałam chyba z 5 książek o bieganiu
Teraz chciałbym mieć czas, żeby spokojne pooglądać filmiki z ćwiczeniami na yt. Zdarza się, że mam takie dylematy czy wyprasować ubranka, żeby mieć z głowy i nie patrzeć już na tą czekająca stertę czy usiąść, wypić kawę/herbatę i zostawić prasowanie mężowi w tym drugim wypadku mam wyrzuty sumienia, że nic nie robię. No nie umiem odpoczywać, zaraz czuję że marnuję czas
Przy Młodym oglądałam coś czasem, jak spał w chuście a ja już miałam dość chodzenia to siadłam i się bujałam a żeby nudno nie było to włączałam TV
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium