SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 757616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Mówisz co niedzielę ? To może i ja dołączę :) może będziemy zdawać raporty z dotrzymanego słowa ;)? Ps. Ciężkie już to 20kg, ale ładnie widać jak mięśnie pracują a kto to mnie namawiał na podciaganie, no kto to ? A teraz nie zależy, dlaczego?

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
North, ale ja się przecież podciagam. Po prostu to nie jest jakiś priorytet dla mnie już a, ze lepiej mi się podciaga neutralnym chwytem to zmieniłam.. jak dojde do 10 powtórzeń to zmienię na nachwyt
Dziś niedziela, mam takie domsy na górze po wczorajszym treningu, jakby mnie walec przejechał - rozciąganie się przyda

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nene87

Dziś niedziela, mam takie domsy na górze po wczorajszym treningu, jakby mnie walec przejechał - rozciąganie się przyda

Z tym walcem to dobre porównanie... ja ostatnio też tak sie czuję po moich treningach, albo coraz ciężej trenuję, albo regeneracja utyka.. i jeszcze konkursy dochodzą do tego, które jednak też sporo energii kosztują. Ale w ten weekend zupełny off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Tsu myślę, że i jedno i drugie - co raz więcej kg na kiju to i co raz to gorsza regeneracja - u mnie jest tak samo... może w październiku zrobię kolejne podejście do beta-alaniny... na pewno trzeba dużo jeść i dużo spać

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
bziubzius
beta alanina nie ma bytnio wpływu na regenerację

To ja wiem, ale ma wpływ na jakość treningu

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
W sumie to ja neutralnym jeszcze nie próbowałam, czas przetestować:)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627826
Nene - a masz juz jakieś doświadczenia z beta ala? Stosowałaś? Kiedyś mnie korciło, ale jak przeczytałam o swędzeniu i mrowieniu to mi sie odechciało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Nene - a masz juz jakieś doświadczenia z beta ala? Stosowałaś? Kiedyś mnie korciło, ale jak przeczytałam o swędzeniu i mrowieniu to mi sie odechciało...

Paatik, ze swędzeniem i mrowieniem to ja miałam, wzięłam dwa razy i właśnie taki efekt... ale jeszcze będę robić podejście... może do tego idzie sie przyzwyczaić, choć przyznaje, ze miałam problem ze skupieniem na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627826
Mówią, ze jak rozbijesz dawkę na wiele małych w ciagu dnia to tego unikasz... Ale ciagle coś mi nie ten teges..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium