SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 755033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dziś za to mam wichurę taką że mało flagi nie wyrwie z mocowania. Aż się drzewa kładą momentami.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Mały update - doskwiera mi totalny brak czasu
Dużo chodzę ostatnio - 15-20tyś kroków. Oprócz tego to nic ciekawego.

Kwiaty w ogrodzie zaczynają kwitnąć- wrzucę wam niebawem fotki tych piękności

Znalazłam też smacznego batona w Rossmannie.

2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To czekamy na fotki. Moja żona też szaleje teraz w ogrodzie. W sumie ja też - ale koszę trawę. Wczoraj mi to zajęło 2,5 godziny. Rośnie to jak szalone teraz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
nightingal
To czekamy na fotki. Moja żona też szaleje teraz w ogrodzie. W sumie ja też - ale koszę trawę. Wczoraj mi to zajęło 2,5 godziny. Rośnie to jak szalone teraz.


ja w sobotę kosiłam, też się namęczyłam, urosła bardzo gęsta, ale jest pięknie teraz

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Ja jak na razie też jestem odpowiedzialna za koszenie trawnika, ale przynajmniej ładnie ilość kroków w ciągu dnia to podnosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55007
A już coś posadzilas ? Bo u mnie póki co to tylko powoli rzodkiewka się ruszyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
marta894
A już coś posadzilas ? Bo u mnie póki co to tylko powoli rzodkiewka się ruszyła


warzywnika nie mam na razie, więc czekam cierpliwie. Maż kończy dodatkową robotę to może się uda niebawem.

Kwiatów za to mam całą masę, co roku wyrastają nie wiadomo skąd i chyba w końcu w tym roku zakwitną azalie japońskie, w tamtym coś nie chciały - już się martwiłam, że chorują - czekam z niecierpliwością

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 110 Wiek 2 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23710
Nene87


Znalazłam też smacznego batona w Rossmannie.



Wczoraj kupiłam w Rossmanie takiego samego, więc bardzo się cieszę, że dobry - dzisiaj będę próbować
1

Do not try to fight a lion if you are not one yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55007
Mi się marzy duża ilość kwiatów ale teściowa ma jeden mały skromny klomb no ale może w przyszłym roku będę miała okazję poszaleć w ogrodzie :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
marta894
Mi się marzy duża ilość kwiatów ale teściowa ma jeden mały skromny klomb no ale może w przyszłym roku będę miała okazję poszaleć w ogrodzie :d


a jak Ty w ogóle się czujesz? możesz już normalnie funkcjonować?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium